Otázky a Odpovědi

Založil germik, 17.07.2010, 12:24:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mareken

Citace od: Fairytale kdy 02.08.2010, 16:45:13
Shmade si z nás dělá srandu ... ;D ale já potřebuju 3 a aby nebyli použity žádné větší kola než sou 24z xD
Srandu si z nás děláš spíš ty. Normálně si postav ten 2-válec a přidej k tomu ještě jeden blok, to velký kolečko nahradíš 24z a v tom píchlej jakejkoliv beam.
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"


qeatser

Pravda má len jednu výhodu.Nemusíš si pamätať čo si povedal.;D ;D ;D

Moon

#63
Pro ty co maj problémy s LPE (lego pneumatic motor), tak mi pište, mám za sebou 12 funkčních motorů, také jsem měl problémy, ale chce to hodně praxe.
malá ukázka:
http://www.youtube.com/watch?v=6hnW7GyrQkM
a foto
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Bery

Pneumatický systém se mi strašně líbí. Někde jsem tu viděl odkaz na BS, kde to vše vysvětlovali. Ale teď jsem zapomněl kde to je, nevíte to někdo? díky  :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Fairytale

Hele mám prozbu, nevíte jak nahradit Tčko (spojku) u pneumatiky na rozdělení hadičky do 2 ?

Shmade

Re: Moon
Dobrej motůrek, líbí se mi, jak tam máš ten adaptér na cykloventilek pro natlakování, dobrej nápad a super řešení pro ty co nemaj kompresor.

Re: Fairytale
Téčko se bude nahrazovat těžko, ale třeba někdo něco vymyslí.

Moon

#67
Dik, tady je ještě jeden, neni to moje konstrikce, ale postavil jsem si ho (foto), video snadno najdeš na youtube.
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

germik

To fairytale - zkus třeba akvaristiku, tam to mají pro rozvod vzduchu do ovzdušnovače ,ale to bude možná moc tlusté, jinak třeba modelářské potřeby - rozvod paliva do spalovacích motorů ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

peter

Citace od: Fairytale kdy 02.08.2010, 21:41:51Hele mám prozbu, nevíte jak nahradit Tčko (spojku) u pneumatiky na rozdělení hadičky do 2 ?

Jaký je důvod? Pokud je důvodem jen nedostatek, tak si třeba kup nějaký set kde jsou. Nejjednodušší je např. policejní motorka 7235, kde jsou hned tři kusy.

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Fairytale

Přemýšlím že si koupím baggr 8043 a k tomu si eště přihodím pár těch Tček

Woyta

Nebo vyuzij nejaky spolecny nakup na BL.
T jsou levne a 50ks se urcite neztrati. :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Satanda

Chtěl bych se zeptat kolik se může za jeden bb zapojit motorů.

OtaH

Citace od: stanikstanda kdy 07.08.2010, 13:14:32
Chtěl bych se zeptat kolik se může za jeden bb zapojit motorů.

No, můžeš jich tam zapojit kolik chceš, ale LEGO uvádí , že mohou být současně v pohybu 2 XL nebo 4 M (nebo kombinace 1 XL + 2M). Podle mě BB zvládne i víc, ale motory nepoběží na plný výokon a budeš muset častěji měnit baterky.

dwo

Rád bych se zeptal, jak byste řešili ovládání 4 uzávěrek diferenciálů na podvozku 8x8.
Jde mi totiž o to, že když budu mít vše přes společnou osu, na které budou připojené 6641, tak v délce cca 50cm půjde osa do zkrutu díky přirozené pevnosti materiálu. I když se uzavřou všechny 4 diferenciály, tak imho ne první a poslední naráz. Má smysl to nějak převodovat, například přes šnekový převod, aby byla síla plynulá? Děkuji za reakce.

Woyta

Co nejaka lanka ci flex tahla?
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

dwo

Citace od: Woyta kdy 08.08.2010, 16:14:13
Co nejaka lanka ci flex tahla?

Neměl jsem tu čest mít Flex kabely v ruce, ale když koukám na BL, tak by to vyšlo asi na pěkný prachy. To už raději přidám jeden motor, kterej mám, na druhej konec :)

Shmade

Ke každý Changeover Catch dej Clutch Gear.

Fairytale

Nevíte o nějakých českých stránkách ... z kterých se dá objednat buggy motor ? a nějaké zkušenosti s nimi.

Měch

Jenom Aukro, jinak v českých obchodech už nejsou (o to jsem se postaral  >:D ) možná budu já osobně jeden prodávat. Kdyžtak dám vědět.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Fairytale

Tak už ani na AUKRU nejsou ... tak až se ho budeš chtít zbavit dej vědět. dik

Satanda


Bery

Mají ho na Džungli hraček. ;)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Fairytale

1799 Kč,-    trochu drahé ne ?  ???

Bery

No to jo, ono je tam hodně věcí předraženo.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Fairytale

#85
Rád bych si taky zazávodil na LTR/LTTT ale nemam na to  BUggy motory a hlavně jak se dostat na závody  ,kdyby mi bylo už 18 a měl řidičák není co řešit ,ale sem z Jižních Čech kus od ČB a kdo by tam se mnou jel... rodiče určitě ne. :-( a cestovat sám vlakem sem mi taky nechce...

peter

Citace od: Fairytale kdy 10.08.2010, 11:46:45Rád bych si taky zazávodil na LTR/LTTT ale nemam na to  BUggy motory...

Jen malá poznámečka. Pokud jsi sledoval přihlášky do jednotlivých závodů LTTT v letošní sezóně, tak jsi si mohl povšimnout, že buggy motory jsou v menšině. Naopak nejpoužívanější motory jsou ze řady Power Functions, ať už XL nebo medium ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Bery

Ano XL motory jsou pro LTTT jako udělané.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Fairytale

Citace od: peter kdy 10.08.2010, 14:46:10
Citace od: Fairytale kdy 10.08.2010, 11:46:45Rád bych si taky zazávodil na LTR/LTTT ale nemam na to  BUggy motory...

Jen malá poznámečka. Pokud jsi sledoval přihlášky do jednotlivých závodů LTTT v letošní sezóně, tak jsi si mohl povšimnout, že buggy motory jsou v menšině. Naopak nejpoužívanější motory jsou ze řady Power Functions, ať už XL nebo medium ;)
Jasně to vím měl jsem namysli LTR s těmi buggy. Horší je to s tou dopravou.

Woyta

Ja ted stavim auto pohanene 4x PF-M
Tohle kombo pro me nabizi zajimavejsi vlastnosti nez 2x PF XL.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich