Moje hrady

Založil Colonel32, 16.04.2005, 16:31:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

 :o

Z tých castle setov čo tam vidím mám iba 6049 Viking Voyager. Vlastne je to môj jediný castle set 8)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Keď dokončím kompletizáciu nášho mesta na nejaký solídny stav, je veľmi pravdepodobné, že otočím svoj záujem na hrady. Chadzi, je to veľmi interesantné.  8)

Aki

Citace od: chadzi kdy 26.07.2005, 22:13:09
dorazila ebay zasilka...
Pěkné, moc pěkné. Samá osmdesátá léta. Pán je libůstkář... Z těch 23 setů (doufám, že jsem to spočetl správně) jich plných 13 nemám.

chadzi

Citace od: Aki kdy 26.07.2005, 23:26:43

Samá osmdesátá léta. Pán je libůstkář... 

nene, je tam i jeden vetrelec z 2004 - vladek's siege engine - podle me best set z 2004 KK
jinak nejcennejsi ulovek je ten 375 - sehnal jsem ho komplet za 70 EUR

Aki

Citace od: chadzi kdy 28.07.2005, 08:29:58
nene, je tam i jeden vetrelec z 2004
Jasně výjimka potvrzuje pravidlo. Kdybych chtěl být šťoura tak se tam najde i něco z let devadesátých. Třeba 6081, 6075, 6007 a 6027.

chadzi

hehe, ty posledni dva sem koupil v dark-ages v zachvatu nostalgie :D

muzzo

Ta 375 je uzasna, uz dlouho uvazuji, ze nani nasetrim. Nejlepsi jsou na ni ty kone :D

Colonel32

jak ze jsi to rikal, Aki?


myth

Pekne veľká armáda ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Počúvaj C32 (aj niektorí ďalší ...)! Čo toľko zbrojíte a vytvárate také impozantné armády. Na čo sa to chystáte?

Colonel32

na nepratelsky hrad, no to je preci jasne... ;D

Aki

#101
Micho - To až se potkají.... to bude maso!  ;D ;D ;D (ta vesmírná lodička ze SW bude slabý odvárek...)  ;D ;D ;D ;D

C32 - hezké i když ještě ne impozantní, nejhezčí jsou na tom ty dračí přikrývadla, ty ti fakt závidím.  :-\

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 15.08.2005, 12:46:33
na nepratelsky hrad, no to je preci jasne... ;D

A kde a kto je ten nepriateľský hrad? Ja len pripomínam, že máme zmluvu o neútočení. Dúfam že sa na ten pakt ešte pamätáš ...  ;)

chadzi

ty woe, nice :) vypada to na zavody ve zbrojeni jak za studene valky :P ja uz sem taky objednal bulk castle minifigy. asi na tebe poslu black falcony

Colonel32

tak, kladné hrdiny jsme si už představili, je načase lepé poznat záporky.

Orlí rytíři, nejhorší banda renegádů, která kdy terorizovala jedenácté století. Mají na svědomí loupeže, krádeže, přepadení, vydírání, znásilnění, daňové úniky, úvěrové a pojistné podvody, předjížděni na plné čáře, a dokonce se spekuluje i o jejich účasti na sestřelení černého draka na pravidelné lince Atény - Praha. Král se rozhodl je jednou provždy nechat zlikvidovat, a uspořádal obrovskou křížovou výpravu, která v Čechách neměla obdoby (neboť na ni nikdo neměl figurky), vítanou pomocí se stalo jezdectvo Skyline Cruise, které svojí účast na křížové výpravě odůvodnilo tím, že orlí rytíři často provozovali hlasitou reprodukci písní skupiny Orlík, konkrétně pak Bílého Jezdce, a podněcovali tím rasovou nesnášenlivost vůči jejich černým koním, ale všem bylo jasné, že je to jen zástěrka, a že se jen chtěli pochlubit nově ušitými přikrývadly na koně.

Orlická televize Al-Orlija navíc zprávy o podněcování k rasové nesnášenlivosti jasně dementovala s tím, že tupost dračích rytířů nezná mezí, když považovali Bílého jezdce za píseň propagující rasovou nesnášenlivost, když každému malému dítěti musí být jasné, že tato píseň je o šachové partii.

Televize Al-Orlija pak přinesla ještě několik zpráv, silně zavánějících bulvárem, např. že svítící duch podepsal smlouvu s časopisem LEO, takže ji nelze pokládat za příliš věrohodný zdroj.

Velkolepá bitva byla naplánována na 18 hodin středoevropského času, ale pro nepřízeň počasí byla odložena na neurčito

chadzi

#105
a to je vsechno co mas? chaaaa chaaaa :P (joking - je to moc pekny)

Micho

C32: Fantázia, musím uznať, to teda máš poriadnu ...  8)

otaznik

Orlí rytíři byli vždycky hrdinové a  bojovali za právo a za slabšího. Fuj. Taková ošklivá pomluva od Colonela.

A ještě na ně jdou nepřátelé v takové přesile... :o

;D ;D

Když já měl hrady, tak Orli byli vždy ti správní a bojovali proti proradným Lvům.

chadzi

me to bylo zamlada jedno - hrad jako hrad, chtel jsem vsechny

Colonel32

u me byli vzdycky ti spravni draci rytiri, s brnenima z cernejch, ale pac jsem mel vsehovsudy asi 8 figurek rytiru, tak zaporaky uz nebylo z ceho udelat. A orli ani lvi jsem nemel zadne

Colonel32

Orli rytiri reorganizovali sve vojsko...

Colonel32

A tak byla armada Skyline Cruise znovu povolana do zbroje, aby silici hrozbu potlacila...

myth

Čo robí stredoveká armáda na mesačnom povrchu? ;D >:D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

jinak, s bardingama je to spatny... mam jich jen 15...

Colonel32

jo, a abych nezapomel... moji milackove:


Jarmila

#115
Citace od: myth kdy 07.10.2005, 17:43:05Čo robí stredoveká armáda na mesačnom povrchu? ;D >:D
To bude popel z hradů, které už přepadli, vyplenili a vypálili do základů. :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

rdk

#116
Citace od: Jarmila kdy 08.10.2005, 11:08:25
To bude popel z hradů, které už přepadli, vyplenili a vypálili do základů. :D

Chytrý! ;D

Colonel32

jak jste prisli na to, ze je to mesici krajina? Je to jasne definovano jako podlozka s kratery, a kratery jsou vsude, i na zemi... je to proste hornata, neurodna puda, kde ni neroste a basta.

rdk

Z toho se nevykroutíš. ;D To je prostě měsíc a nic s tím nenaděláš. 8)

Colonel32

#119
jedna lego kostka se da pouzit pro tisice ruznych vyznamu.... a tahle baseplate 32 x 32 with craters proste je neurodna puda na zemi, a basta.