Moje hrady

Založil Colonel32, 16.04.2005, 16:31:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

muzzo


Rob

#31
Citace od: Radical kdy 17.06.2005, 12:11:04
Citace od: muzzo kdy 17.06.2005, 11:08:52
6066 bych nepočítal jako hrad ( mám ho taky ) Já bych bral v úvahu pouze hrady uvedená v anketě nejlepší hrad.
Ale hrad to je ;)

není - neodpovídá definici: http://cs.wikipedia.org/wiki/Hrad

ani podle názvu setu: camouflaged hideout - maskovaná skrýš....

(to ale nic nemění na faktu, že je to moc hezká stavba)
Rob

Radical

Tak proc je to v katalogu na jedny strance s castle kdyz to neni castle ????? ;)
Old lego , good lego.

muzzo

Citace od: Radical kdy 17.06.2005, 12:38:42
Tak proc je to v katalogu na jedny strance s castle kdyz to neni castle ????? ;)

Protože to patří do série castle, ale tam patří i lodička, katapult, nebo jen minifigurky a o těch bys snad neřekl, že jsou to hrady.

Radical

 Ať  je to co chce, mě se to libi a je mi lito ze to nemám. :'( :'( :'(
Old lego , good lego.

Magesan

Je to hrad, co se tvari, ze to hrad neni :)
A je to v
LEGO > SYSTEM > Castle > Forestmen.

Tak mam dva hrady a jednu skrys, no :)

Colonel32

a je 6076 hrad, nebo teda taky ne? Pac pokud http://guide.lugnet.com/set/6076 neni hrad, tak mam jen jeden hrad, jednu branu, a jednu jeskyni....

muzzo

Citace od: Colonel32 kdy 17.06.2005, 14:11:04
a je 6076 hrad, nebo teda taky ne? Pac pokud http://guide.lugnet.com/set/6076 neni hrad, tak mam jen jeden hrad, jednu branu, a jednu jeskyni....

Já bych brloh jako hrad nepočítal. A taky není v anketě nejhezčí hrad.

Panther

Tak já se tedy také přídám. Díky Colonelovi32, mám konečně svůj první hrad 6074. Snad budou i další. Menších setů mám daleko víc.  ;D

muzzo

Citace od: Panther kdy 17.06.2005, 17:02:59
Tak já se tedy také přídám. Díky Colonelovi32, mám konečně svůj první hrad 6074. Snad budou i další. Menších setů mám daleko víc.  ;D

Tak ten Ti závidím. Zkouším ho sehnat od Legáčka, ale zatím nic :'(

Police collector

Gratuluju, ten mám taky. Akorát jsem teď čet že ta reedice je jiná než originál. Že v ní nejsou díly co byly v originále a je tam nějaké jiné torzo či co. Já nevím mě se líbí hrad Němčíků proradných !
Terminated.

rdk

Přidám svou trošku do mlýna hradů. Tentokrát trochu východněji:  ;D

Colonel32

no fuj! Šanghaj-lego....  ;D

Radical

Ninjove jsou super!, jen sem nikdy nepochopil, kdo je skym a proti komu .. ;D
Old lego , good lego.

Colonel32

prece ti hodni proti tem spatnym, to je prece jasny...

Radical

Jo, ale jak poznas jakej je jakej??? jsou tam asi 4 barvi ninju..
Old lego , good lego.

Colonel32

ale to uz je prece na tobe, jak si to rozvolis  ;D

Police collector

Hele mám nápad kdybyste mohl někdo postrádat nějaké panáčky ninjáčky postněte mi do pošty + potřebuji pár foťáků, černé vlásky - inu chcu spáchat všudypřítomné japonské turisty  >:D >:D >:D
Terminated.

Radical

Stejne nejlepsi hrady , jsou pirati !!! ;D ;D ;D
Old lego , good lego.

muzzo

Citace od: Radical kdy 17.06.2005, 21:01:24
Jo, ale jak poznas jakej je jakej??? jsou tam asi 4 barvi ninju..

No ninjové jsou přece všichni špatní. Tady jde jen o to jakému šógunovi fandíš! :D A hrady to teda nejsou!

rdk

Citace od: Radical kdy 17.06.2005, 21:01:24
Jo, ale jak poznas jakej je jakej??? jsou tam asi 4 barvi ninju..
To je přeci jasný - modří proti červeným  ;D ;D Barva ninjů není podstatná, to byli jen "poskoci" sloužící svým pánům.

Citace od: muzzo kdy 18.06.2005, 03:50:42
No ninjové jsou přece všichni špatní. Tady jde jen o to jakému šógunovi fandíš! :D A hrady to teda nejsou!

6093 Flying Ninja FORTRESS podle tebe není "opevněné feudální sídlo"? (Definice "Hradu" dle Wiki)

Micho

Citace od: muzzo kdy 17.06.2005, 00:00:59
Právě letí jeden kámen do Košic. Tak honem stav hradby, ale z LEGA! ;D ;D ;D

Práve doletel. Na šťastie pre mňa tesne netrafil. Vraveli mi decká po telefóne, že nejaký kameň dopadol tam, ako sedávam v sobotu ráno. Ale ja som dnes v Žiari nad Hronom. Beriem to ale ako výstrahu, nechcel by som, aby ma ďalší trafil.  ;D 

O Lego hradoch porozmýšľam, asi budem musieť urobiť nejaké ďalšie dobré obchody, aby som na nich mal.  ;)

muzzo

rdk Koukal jsem se do učebnice architektury a máš pravdu, i na dálném východě se stavěly hrady. Ale ninjové podle Jamese Clavella nejsou žádní poskoci, spíš tajemná sekta určená k plnění zvláštních požadavků. Takoví nájemní vrazi a podobně. Něco jako Chadziho balkánci. :D

rdk

Tady je to pěkně popsaný.

Aki

#54
Citace od: muzzo kdy 16.06.2005, 23:28:26
Colonel má  2 Hrady.
Jindrouš má 4 Hrady.
Kolik jich máte Vy?

Tak tedy i já se připojím s těmi svými. Není jich tolik, kolik bych rád - podíl doplňkových setů je podstatně vyšší. Něco už jsem i nafotil a tak snad dodám příští týden.

1) 6073
2) 6074 v reedici.
3) 6082
4) 6090 Ten si tedy budu vyzvedávat asi ve středu, ale měl by být kompletní.. :P ::)
5) 6097

PS uvádím pouze úplné sety!  ;)

Aki

#55
Citace od: muzzo kdy 17.06.2005, 15:28:18
Já bych brloh jako hrad nepočítal. A taky není v anketě nejhezčí hrad.

Ty hrady do ankety jsem Jindrouschovi připravoval já a ten brloh, skalní skrýše, a podobně jsem tam nezařazoval záměrně. V té anketě šlo o dojem ze setů, které jsou opravdu hrady. Není ale problém udělat anketku (nebo dotaz) na počet hradních (castle) setů, případně to upřesnit na stavby. Tedy ne katapulty, samostatné figurky, hejblátka a vozíky atd. Skrátka stavby. ;) Např. podle Jindrouschovi fotky má 15 staveb....

Aki

Citace od: Panther kdy 20.06.2005, 08:46:29
Teda Aki, jak tak koukám, mám opravdu co dohánět.  ;D  ;D  Jak dlouho už hrady sbíráš? To vypadá už na hezkých pár let.  ;)
Jak jsem psal již tady tak od roku 99.  ;) 8) Což mi ale přijde pěkně málo na takovou dobu.   :-\

Panther

Na tuhle dobu je to sice horší průměr, ale stejně to není špatné. Já mám roční průměr - pár menších setů a jeden hrad. Takže zatím nic moc.  :-\  Ale ono se to třeba ještě zlepší.  ;D

Colonel32

#58
tak, mam tu dalsi vojenskou prehlidku... pechotu omluvte, tentokrate se nezucastnila, nema pro moje choutky takove pochopeni...

Colonel32

a tohle jsou typy jezdectva:

Skyline Cruise - dustojnici a poddustojnici