(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Citace od: otaznik kdy 31.08.2012, 22:55:06
Já si říkal, na co ty technic konektory chceš. Upřímně, výsledek se mi moc nelíbí, asi hezčí by to bylo ze starých typů.
Staré blbě shání, hledal sem alternativu. Hlavně svrchu vypadají velice realisticky, bohužel, z tohohle úhlu jsou vidět škvíry.

dave98

wow po dlouhé době se dívám na tvoje vignetty a řikam si: škoda že taky nemam nějakej nápad nebo motiv na vignettu  >:D jinak stavíš pořád čím dál tim líp a máš neotřelý nápady.  ;)

FilipS

Protest na náměstí Nebeského klidu
Předlohou byla tato ikonická fotka

Marty713

Nejvíc by mě asi zajímalo, jak se ti povedlo tam vložit takhle krásně tu bílou linii. Gumička? Jestli ano, jak jsi docílil těch ostrých hran a návaznosti?

Colonel32

Není to spíš bracket?

Marty713

Jo, to by šlo, každopádně prosím o fotku celku. Když je to ořízlý, není vidět celá stavební technika a to je škoda.

FilipS


dave98

#457
Ať se koukám, jak koukám, nemůžu přijít na to co je to za ten dílek, který má panáček jako tělo? ???

peter

Obávám se, že to je znehodnocený kousek flex trubičky.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

FilipS

Citace od: peter kdy 14.11.2012, 21:28:50
Obávám se, že to je znehodnocený kousek flex trubičky.
Přesně tak. Flex trubičky jsou od toho, aby se řezali. Jestli svisle, nebo podélně, to už je snad jedno.  :)

peter

#460
U mě bohužel ne. V setech se vyskytuje jen příkaz na příčné řezání (zkracování) a to je také jediné, které podporuji.

Jinak mě by docela zajímalo uchycení té přední tile 1x1.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

germik

Podle toho jak je trochu šejdrem soudím, že drží mezi "pásy" jen tak vsunutá;) ...
btw - Tčko držící pásy drží v tom bricku za kousek hadičky? >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

peter

Předpokládám, že to na čem je hlaveň je Headlight nebo BR. 1x1 s jedním bočním studem. Potom to téčko je přichyceno právě v tom jednom bočním studu za svojí nohu.

Hmm asi máš pravdu, že ta tile tam je jen tak vtěsnána.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marty713

#463
Ne ne, to nebude headlight. To bude Tile 1 x 1 with Clip.

Mě by spíš zajímalo, jak je propojená černá podložka s šedými bricky a těmi brackety (nebo bracketem?). Asi ty díly vůbec nebudu znát, podle jejich vlastností (kam směřují study).

grohl


FilipS

Citace od: Márty kdy 15.11.2012, 14:26:25
Ne ne, to nebude headlight. To bude Tile 1 x 1 with Clip.
Přesně tak. Animace

Citace od: Márty kdy 15.11.2012, 14:26:25
Mě by spíš zajímalo, jak je propojená černá podložka s šedými bricky a těmi brackety (nebo bracketem?). Asi ty díly vůbec nebudu znát, podle jejich vlastností (kam směřují study).
Teď sem z toho zmatenej taky.  ;D
Bracketu vedou study dolů, na nich je podložka z černých tiles.


FilipS

Falešné štěstí

Neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy.

brodek

Paráda :D to bongo a značka jsou parádní..  ;)

Colonel32

Chybí mi tam poníci  ;D

blindmelon

Nevím, jestli o tom víš, ale tvé dílko zaujalo někoho z MicroBricks, nebo zrovna neměl o čem...  >:D http://microbricks.blogspot.cz/
Hezký den, Blindmelon

FilipS

PF 2013
Přeji všem hezké prožití svátků, Štastný nový rok no a dál už to znáte...
Na obrázku vidíte část zatím nedokončeného MOCu pro CCC.


otaznik

Zajímavá scéna, nevím proč, ale vybavil se mi film Jméno růže.
Osobně nejsem zastáncem kombinace Old Gray a Light Bluish Gray.

FilipS

Hvězdná Brána SG-1
Po delší době tu mám vignettu v microscale.

Thrawn

Jednoduché, vtipné, líbí se mi to  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Hardegon

Tak tohle je výborný.  :o V tomhle měřítku jsem nikdy nic nedokázal postavit.

frantoka


mirek


Petronel

No tak to je hodně dobré! Parádní téma i zpracování.
Obdivuji borce na mikro měřítko.  8)

FilipS

Díky moc za pozitivní reakce!
Mám teď hrozně málo času, ale rád bych udělal ještě dvě microscale vignetty na téma Stargate.  :)

germik

To už existuje hnědá páčka, nebo Photoshop? >:D

Jinak pěkné, dobrý nápad i provedení, jako vždycky :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik