(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Systematik

Šest * z 5 ;D tohle už je skoro nano, ne jen mikro  ;D

Ryxe

Tak tahle mikrostavba mě fakt dostala. Výborná práce ;)

grohl

Nestačím kroutit hlavou. 1*

FilipS

Díky, sem rád, že se vám líbí. Dělat Microscale komplet SNOT má svoje výhody i nevýhody, výhoda je, že se tak dá ztvárnit mnohem více, čistě vypadajících detailů. Nevýhoda, že kvůli tomu aby jste postoupili o plate dopředu, musíte často rozebrat 3-4 plate dozadu, takže se to může protáhnout.  ;D

FilipS


Ivansliz

Tohle vlákno už jsem dlouho neprohlížel a musím říct, že je tu mnoho nových nádherných vinět.  ;) Inspirace, kam se podívám.  :D

U tvé nejnovější viněty předpokládám dobře, že souvisí s dnešními Perseidami?  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Daniel

Tile Round 2 x 2 (s mapou) nahraď červenou a máš moc pěknou BESIP vignettu "Proč používat bezpečnostní pásy" ;D.

germik

Dneska jsou Perseidy :o Tak to se musím kouknout na TBBT >:D... Podle mně to klidně může souviset i s tím zlínským astrologem, ale musím říct že se mi úplně první vybavilo právě TBBT ;D ;)
Ke zpracování není asi co dodat - jenom - jak jsou (jestli vůbec) připevněny ty šikmé slopes 2x4 na stojánku?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Kozell

Mě se ty tvoje dílka moc líbí jen by mě zajímalo proč ten "pozorovatel" má ty nohy tak nějak "vykloubené" vypadá to jako by se uměl otočit o 180° v pase,ale jinak to máš vážně moc hezké  :)
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

FilipS

Díky za pozitivní ohlasy. :)
Ivansliz
Přesně, souvisí to s Perseidami, snad něco zahlídnu.  ;D
Germik:
Podstavec ve tvaru osmiúhelníku, sem vymýšlel docela dlouho tak, aby vše pasovalo, až se vrátim zítra z práce, tak nafotím, jak je postavený.
Skytr
No já se hodně snažím figy rozhýbat a myslím, že ta poloha vypadá docela přirozeně, jen se člověk nesmí fixovat na představu, že vidí předek nohou.  ;)

FilipS

Posílám fotku podstavce, omluvte sníženou kvalitu.

Kiko97


FilipS

Chamtivost
Trpaslíci kutali moc hluboko. Zase...

Kozell

Pěkné dílko to je z filmu Pán prstenů?Jen by mě zajímalo co to je za ty modré "kořeny" to z nich vytéká láva a jsou to vůbec kořeny?  ???
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

FilipS

Citace od: Skytr kdy 17.08.2012, 08:53:14
Pěkné dílko to je z filmu Pán prstenů?Jen by mě zajímalo co to je za ty modré "kořeny" to z nich vytéká láva a jsou to vůbec kořeny?  ???
No, je to volně inspirované Tolkienovým světem, před pár dny jsem totiž začal číst Hobita. Ta narážka v popisu odkazuje právě na Morii. To modré nejsou kořeny, ale chapadla. Trpaslíci byli totiž opět chamtivý a kutali tak hluboko až probudili další tajemnou nestvůru. ;)

Systematik

Citace od: FilipS kdy 17.08.2012, 09:18:01
Citace od: Skytr kdy 17.08.2012, 08:53:14
Pěkné dílko to je z filmu Pán prstenů?Jen by mě zajímalo co to je za ty modré "kořeny" to z nich vytéká láva a jsou to vůbec kořeny?  ???
No, je to volně inspirované Tolkienovým světem, před pár dny jsem totiž začal číst Hobita. Ta narážka v popisu odkazuje právě na Morii. To modré nejsou kořeny, ale chapadla. Trpaslíci byli totiž opět chamtivý a kutali tak hluboko až probudili další tajemnou nestvůru. ;)
Sorry za spoiler, ale šlo o to, že vykutali balroga, jesi se nepletu...

frantoka

Filip si pašák  ;D super diela .

Ryxe

Pěkná práce. Vždycky, když koukám na tvá díla, obdivuji to, jak na tak malý prostor jsi schopný zakomponovat tolik pěkných detailů. ;)

mirek

Ryxe to řekl i za mne. Díky.Super.

FilipS

Díky za pozitivní ohlasy.  :)

FilipS

Chtěl sem si zkusit, nějakou post-apokalyptickou vinětu. Doufám, že se vám bude líbit.


TUKE

Páči sa a veľmi. Hlavne ta brečka čo tam vyteká. Paráda  ;D (chýba tu tlieskajúci smile)

Kozell

Tak to je nářez jen jsem sjel dolů a  :o vyražený dech tato vignetta se mi zatím nejvíce líbí  je to fakt paráda.Jen tak dál  :D
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

germik

Hezké, ta "tráva je jak udělaná? Mně napadají jen dva bambusy naaranžované tak, že koukají z každého právě jeden list ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

FilipS

Díky za kladné komentáře.  :)
Germik: Vlastně si to trafil, ale je to jen jeden bambus. Je tam v přirozené poloze, žádné lístky se nekroutí.     

FilipS

#445
Veterán

První světová skončila, bohužel Josefovi nezůstalo nic kromě chromé nohy a flašinetu, který mu odkázal jeho přítel, který zůstal v zákopu. Tak chodí od města k městu a chytlavou melodií dělá radost ostatním. Sám jí, ale nesnáší.


Fifo

Krásne dielo. Žiaľ, toto je kruta pravda.  :'(

Ryxe

Tak to je moc hezká práce. Líbí se mi ta zeď, fašinet a Josef je výbornej ;).

FilipS

Díky za pozitivní reakce. :)

otaznik

Já si říkal, na co ty technic konektory chceš. Upřímně, výsledek se mi moc nelíbí, asi hezčí by to bylo ze starých typů.