(Vlastní) YT-2000 light freighter

Založil rukay, 02.06.2009, 19:31:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rukay

Tak -jak už jsem říkal http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23689.0- třídím dílky. :P Normální člověk tuhle činnost nedokáže provádět stále, jinak by se scvoknul! A tak jak mi rukama procházeli ty stovky dílků, jsem je začal spontánně spojovat dohromady. Nejbližší stoj "na odchyt" v okruhu cca. 2m byl Milénium Falcon a tak to byl právě tento set, který utrpěl sadistickou úpravu >:D >:D.
  Takto se tedy z Falcona stává YT-2000. http://starwars.wikia.com/wiki/YT-2000_light_freighter. Jak říkám, jde jen o stavbu z nudy a spíš takovou slátaninu :-\. Že to bude YT-2000 jsem se rozhodl, až na závěr celého procesu devastace. Tímto bych rád také upozornil, ať odemně žádné další úpravy nečekáte ::)! Musím třídit! :P :P
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

MwK

Ak vravíš že je to na rýchlo spravené, tak je to pekné.
V opačnom prípade je to loď čo by si zaslúžila viac detajlov, aj toto má istý potenciál ale chcelo by to dotiahnuť do konca... ;)

Takže odomňa budeš počuť to čo si nechcel, dokonči to. >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

B.A.X.O

Prepáč, ale pôsobí to na mňa akoby si odlepil dve predné krídla falcona a dal tam toto...pretože, kruhová časť Falcona sa mi zdá trochu neopracovaná. pretože tie diery na fotke medzi krídlami majú trocha iný tvar
ale inak je to pekné, fajn ;)
star wars rulezz

Marty713

No pěkný, ale Han má plíseň na krku. >:D

rukay

To není plíseň!! >:D >:( Je to srolovaný papírek, aby se mu neprotáčela hlava. Jde totiž o dost starého figa. :'(
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

rukay

Dobrý postřeh. ;) Je to "Han Solo", kterého jsem vytvořil, když jsem ještě neměl Milénium Falcon, podle obrázku Hana ze starého Falcona. Je to jeden z mích nejstarších panáčků (cca 8 let) a složil jsem ho z policisty, doktora a několika dalších figů. ;D ;D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

rukay

"Ták sláva dílky jsou přetříděné a já se dal do výstavby všeho možného včetně přestavby ubohého YT-2000 na tohle. :D"
   Myslím že se mi povedl a brzo přidám i fotky z mého nového setu AT-OT with Dropship (což mi připomíná, jestli mohou být dvě recenze na 1 stavebnici) a uspořádání dílků.
   Jak už jsem řekl na začátku- YT-2000 se dočkal mnoha úprav jak křídel a zadní části tak interieru a trupu, ve kterém jsou nově umístěny skvělé vyklápěcí podpěry na přistání. Nevím jak to ještě stihnu všechno nafotit tak předkládám ty nejdůležitější fotografie.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

phoenicis

Človeče, to vyzerá veľmi dobre  :o
Na prvý pohľad (niekto by povedal) upravený Falcon, ale Tvoju prácu v tom vidno - pekne si sa pohral so zadnou časťou okolo motorov i s prednou časťou trupu  ;)
Simply NICE  ;)