Bratislavský KOSTKY pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 25.11.2008, 21:23:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

S.t.a.l.k.e.r.

Po vzore pražskej KOSTKY pub org hospody by sa mohla podobná akcia zorganizovať aj v SR, pre začiatok asi v Bratislave. Mali by ste záujem prísť sa osobne stretnúť, vymeniť názory, ukázať svoje MOC, príp. priniesť sety/kocky/návody/... na predaj? Píšte svoje názory, podnety a pripomienky.

Micho

SUPER! Ak to budem vedieť zladiť ako Košičan s pracovným programom v Bratislave, tak prídem. Pražské akcie sú pre mňa až príliš ďaleko.  ;)

Skyder

Ja osobne by som to privital, ale nech tam nie sme dvaja. Co sa tyka casu, najviac by mi vyhovovalo az 2009, neviem aky mas plan. A kde konkretne by sa to konalo?? ;)
Skyder

MasterWindu

... heh, čakal som, že s tým niekto skôr či neskôr príde ...  ;)
Dark ages forever ...

Anatyt

No len aby to neskoncilo, ako stretko Star Wars fanuskov....  >:D

5o

Mňa tiež napadlo stretnutie v BA, len času mám pomenej a tak som to nechal radšej plávať a nič som neorganizoval. Ale nie je odveci si pokecať s kamošmi. A mám pár nápadov: Navrhol by som na začiatok aspoň dva termíny a potom by sme sa hádam zhodli. A pokiaľ chcete aj vystavovať svoje diela, tak by to malo byť niekde s parkoviskom, tada asi nie v centre. Alebo donesieme iba fotečky? Na disku? Alebo sa stretneme rovno na Inchebe, a zavoláme všetkých čo majú radi Lego.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceCo sa tyka casu, najviac by mi vyhovovalo az 2009, neviem aky mas plan. A kde konkretne by sa to konalo??
CitaceNavrhol by som na začiatok aspoň dva termíny a potom by sme sa hádam zhodli.

Zatial nemam ziadny konkretny plan, pokial bude o akciu skutocny zaujem, konkretne kontury moze dostat velmi rychlo. Organizoval som viacero stretnuti a alfa a omega je aby ludia odpovedali nacas a okrem proklamovaneho zaujmu skutocne prisli. Ak niekto nakoniec z osobnych alebo pracovnych dovodov nepride a da vediet, beriem. Termin stretnutia samozrejme vyberieme na zaklade ankety, orientacne som pocital s terminom 2-3/2009, ked sa ludia spamataju zo soku z Vianoc, Noveho roka a Eura  ;). V sirsom centre je zopar podnikov dobrou kuchynou a moznostou parkovania, kam sa da uchylit a radi nam pripravaia aj "vystavne" priestory. Pub sa tiez moze vybrat na zaklade konsenzu a osobnych referencii na ten ktory podnik.
Pokial sa k akcii pridaju aj fanusikovia SW nebudem proti, 90% mojej 'zbierky' tvori prave tato edicia... 8)

MwK

For Stalker:
No konečne... :D
Čakal som kedy už ten návrh prednesieš... ;)

Mimochodom,s mojou účastou môžte tiež počítať,veľmi sa teším... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

zakm

Pripájam sa takisto . So mnou na 100 % ratajte... ;)

Navrhujem hodit anketu na napr. presne 3 datumy a nech si vyberieme .Ale ako to je vždy nie všetkym to bude vyhovovať  ;D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Micho

Citace od: zakm kdy 26.11.2008, 19:51:24
Pripájam sa takisto . So mnou na 100 % ratajte... ;)

Navrhujem hodit anketu na napr. presne 3 datumy a nech si vyberieme .Ale ako to je vždy nie všetkym to bude vyhovovať  ;D

Dať 3 dátumy + nevyhovuje žiadny termín, súčasne dať zároveň možnosť zvolenia aj 3 volieb. Niekomu môžu vyhovovať všetky dátumy, niekomu ani jeden.  Aj ja som až za začiatok roka 2009 (koniec januára, február ...). 

Skyder

Vyborne, za zaciatok sme uz traja  ;D Anketa nakoniec nebude mozno ani potrebna /ale aj tak som za anketu/. No dufam ze Vas vsetkych co tu pisete konecne uvidim, som velmi zvedavy  >:D
Skyder

patrix

Tak super, počítajte aj so mnou...

2 Micho : január, február ? to aby si z toho afganistanu uz pomaly šiel, nie ?  >:D


Micho

Citace od: patrix kdy 26.11.2008, 22:00:19

2 Micho : január, február ? to aby si z toho afganistanu uz pomaly šiel, nie ?  >:D


;D ;D ;D

5o

Ja by som tiež rád prišiel, no nebude to na 100%, ale takých 90 hádam tiež niečo zaváži.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Widim, ze demokracia je v nasej malej domovine hlboko zakorenena  ;), vsetci chcu hlasovat v ankete. Ja som za, ale najprv sa musim obratit na niektoreho admina so ziadostou o pomoc ako zalozit anketu, tuto moznost mi system neponuka (zeby preto lebo ma system vyhodocuje ako greenhorna ??? - ak je to inak nenadavajte mi verejne ale radsej mi poslite spravu).
Kym neprebehne anketa (pocitam ze to bude v januari) a tema sa dostane do sirsieho povedomia, privital by som vase pripomienky k programu stretnutia, da sa samozrejme cely cas preklabosit a dat si pivo jedno-dve (slovom: dvanast), ale ak niekto chce priniest fotky alebo ine prudko pozeratelne materiale na cd/dvd/usb-key mozem priniest aj notbug. Ja osobne by som napr. privital, keby niekto priniesol SW sety doslovne za par korun...  ;D

MwK

Január? ::)
No môže byť,len Vás chcem poprosiť neplánujte to na termín 2.1 až 10.1 už mám ten termín plný a ani veľmi ku koncu,lebo si treba aj známky poopravovať... ;D

For Stalker:
Čo je to za pár korún? >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceJanuár?

Anketa január! Stretnutie bude určite trochu neskôr podľa výsledkov hlasovania. Zatiaľ aj tak žiadne tipy na podnik neprišli, takže počítam s variantou ktorú nosím v hlave a tam má význam ísť sa pýtať len po novom roku. Je to neďaleko Polusu, chodí tam autobus č. 50, pár metrov sú eliny smer Rača a dá sa tam dobre parkovať.

Nečakal som že sa na tie ceny namotáš akurát ty. ;D Pár korún neber doslovne, ono vtedy už aj tak žiadne koruny nebudú... ale eurá. :P

MwK

For Stalker:
Tak to som rád že to bude neskôr... ;)
A nečakal si že sa namotám,no dovoľ,začo ma máš? ::) >:D ;)

Mimochodom,ktomu problému z anketov,nieje to náhodou tým ešte nemáš nad sto príspevkov?
Zdá sa mi že vtedy sa otvára OT a aj ankety... ???
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Anatyt

Citace od: Stalker kdy 27.11.2008, 18:18:33
Je to neďaleko Polusu, chodí tam autobus č. 50, pár metrov sú eliny smer Rača a dá sa tam dobre parkovať.

Slimak? ;)

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceSlimak?

Bingo !   ;D

Anatyt


5o

Ja som tipoval ten slušňácky podnik priamo na Račianskej, no v slimáku som ešte nebol. Voľakedy tam bola taká krčma, toto muslíš?
Preto lebo Lego...

Anatyt

To si tam asi dlho nebol. Ale na poschodi je pizzeria, vcelku slusne priestory a slusne vyzerajuca restauracia.

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceAle na poschodi je pizzeria, vcelku slusne priestory a slusne vyzerajuca restauracia.

Presne na tu myslim, kedysi to bol Pizza restaurant Pilsner Urquell, teraz sa to vola Restauracia NoVi. Mam s nimi velmi dobre skusenosti, v juni som tam robil uz tretie stretko zo strednej skoly pre 40 ludi a vsetci boli nadmieru spokojni.

Anatyt

Bol som pravidelnym navstevnikom aj s priatelkou, ked tam boli akcie "kazda pizza za 90.-" ;)

5o

Tak potom je to ten podnik, kde raz omylom zablúdili kamoši, a scápali sa tam pod obraz boží. Ešte že som bol v práci, a nemusím riskovať zakázaný vstup.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceTak potom je to ten podnik, kde raz omylom zablúdili kamoši, a scápali sa tam pod obraz boží.
Ja to riešim tak, že obraz Boží zvesujem pred akciou zo steny a potom je ťažké takto sa nacengať...  >:D Takže podnik by sme pre začiatok asi mali, neozvali sa hlasy proti.

CitaceNo len aby to neskoncilo, ako stretko Star Wars fanuskov....

Viacerých SW zberateľov som už zaregistroval, MwK, MasterWindu, Skyder, Patrix, Anatyt (?), nájdu sa aj ďalší záujemcovia?

Anatyt

Citace od: Stalker kdy 02.12.2008, 10:21:25

CitaceNo len aby to neskoncilo, ako stretko Star Wars fanuskov....

Viacerých SW zberateľov som už zaregistroval, MwK, MasterWindu, Skyder, Patrix, Anatyt (?), nájdu sa aj ďalší záujemcovia?

Tak ja nie som zrovna specialne SW fan (aj ked mam zopar kuskov) a prave preto som pisal, aby to neskoncilo ako stretko SW fans, kde sa nebude rozoberat nic ine ako to, aka figurka, akeho bojovnika je v akom sete zas. :) Z cias ZŠ som uz asi vyrastol. :) Ale ked pridu aj dospeli ludia, prisiel by som.

5o

K tým dospelým by som sa rád pridal. Aj keď moja Lego diagnóza patrí skôr k tým mladším.
Preto lebo Lego...

Skyder

Citace

Viacerých SW zberateľov som už zaregistroval, MwK, MasterWindu, Skyder, Patrix, Anatyt (?), nájdu sa aj ďalší záujemcovia?
Skyderko toho moc nema ale rad sa pochvali  >:D
Skyder