Bratislavský KOSTKY pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 25.11.2008, 21:23:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

5o

A nakoniec to bude iba o SW? Tak to potom nafotím svoju zbierku Space-ov, Creator-ov, a City-ov a keď ja z toho budem off, tak pôjdem voľakam na pifko. Uff. A snáď sa mi dovtedy podarí vyčistiť USB kľúč, aby som to nemusel nosiť na diskete. :P
Preto lebo Lego...

Skyder

No nie neboj sa, zbieram aj city :D

Ale myslim si, ze to bude prevladat naopak mestom, a nie Star Wars, a snad uvidime i nejaky Castle.  ;)
Skyder

5o

Preto lebo Lego...

MwK

Hmm,sa to tu uberá smerom fotenia... ;D
Žeby som aj ja konečne niečo odfotil a doniesol to na USB?Vezme niekto notbuk?
Či o hromadu SW v poličke a hromadu MISBov na druhej poličke nikto nestojí... ;D

Mimochodom,v akom bode skončilo to hlasovanie?Či,po januári sa uvidí? :)

Citace od: 5o kdy 02.12.2008, 17:13:01
nosiť na diskete. :P
Klasik,stará škola... ;D ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Citaceprave preto som pisal, aby to neskoncilo ako stretko SW fans, kde sa nebude rozoberat nic ine ako to, aka figurka, akeho bojovnika je v akom sete zas.

Aha, takze nejake stretko uz asi bolo. Ja som to pochopil tak ze sa nejake malo konat ale nic z neho nebolo. Tiez nemam v umysle preberat anatomiu Jediov, dokonca odkedy som na fore mam pocit ze o SW skoro nic neviem. Videl som vsetkych 6 epizod + animovanu novinku, ale to je vsetko. Budem rad ked mi niekto budete moct pozicat nejake knihy alebo komiksy (na veci vzdy davam pozor), prip. ak mate nieco na predaj mozete priniest. Marko, ak Ti maju tie MISB sety zavadzat na policke a zapadat prachom, rad Ta tychto starosti zbawim...  >:D
Notbug mozem priniest ja, nie je problem, mozete priniest svoje foto na cd/dvd alebo usb klucoch. Mam na nom aj mobilne pripojenie na i-net, ak to bude vhodne, mozeme hodit okom na web.

Anatyt

Nie, nebolo. :) Ja sa len obavam, aby to POTENCIALNE nedopadlo ako stretnutie SW fans, kde sa nebude tocit o inom ako o SW. Ja totiz nie som SW fan a rad by som pokecal aj o inych temach ako SW na LEGO meetingu, hehe. :)

S.t.a.l.k.e.r.

Citacea rad by som pokecal aj o inych temach ako SW

Už forštenzujem... Minimálne so mnou pokecáš o Legu aj všeobecne, lebo ja som na všetko desne zvedavý.   :P

5o

Áno, klasika na diskete, to bol teda nápad napísať to sem. Ale nie, to bolo iba v rýchlosti núdzové riešenie, ale pamätám si aj na veľké diskety.
A konešne som sa dozvedel koľko je tých SW filmov. Ja som nejaké videl s Harrisonom Fordom, potom na jednom som bol v kine a to je asi všetko o SW. No dobre mám Snow speeder ale to ma ešte nerobí zberateľa tejto tématiky. Ale zatiaľ sa tu preberá iba táto téma a mierne City. A to som chcel začať s vlakmi. (Zbierať, stavať a hlavne sa hrať.)
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citaceale pamätám si aj na veľké diskety.
Ja som s nimi dokonca aj robil, to boli tuším 12 palcové, veľké ako zošit.  :D

CitaceA to som chcel začať s vlakmi. (Zbierať, stavať a hlavne sa hrať.)
Ak sa odsúhlasí pre Micha vhodný termín určite sa s tebou rád pobaví. Ja som zvažoval kúpu, ale keďže sa objavili v terminológii rôzne Volty, trochu ma to odradilo (pre začiatok). Mám však Duplo vláčik na baterky po synovi a svoje staré TTčko, ráta sa aj to?  ;)

5o

Ja som sa s tými 12´´ učil robiť, no keď som potom na jednu no name skopíroval spakovaného Wolfensteina, a rozpakoval na disku, disketa už nechcela komunikovať. No a potom profesor vytiahol malú tvrdú 3,5 a bolo.
A tie volty som nepochopil. 12V a 9V, to si myslel? Ja som mal voľakedy HO, a na zimu ma vždy chytí si nejaký vlak kúpiť. A pri výbere HO alebo Lego, vyhráva Lego ale zatiaľ vždy prehrala moja peňaženka.
Preto lebo Lego...

zakm

Ludia ratajte aj so mnou určite ...
Nechcem nic hovorit ale tie vase spravy sa daju pisat aj cez pm  ;D

...prinesiem fotky  ;)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

danny01

#41
Po prečítaní diskusie návrh vítam,
už 2x som sa zúčastnil Pražskej Lego hospody (zámerne píšem 2x lebo tretí krát to bola skôr Cogo hospoda-tí čo boli vedia  ;D ). Anketu vypísať nieje problém (i to mám za sebou) a pre všetky 3 som objednával aj podnik (mapka s inštrukciami je tiež môj výtvor). Myslím že tu je veľa zbytočných "plkov" o ničom, ak sa chcete (chceme) stretnúť, vypíšeme anketu kde a potom kedy. V Prahe miesto nieje problém, pretože sa všade dobre varí (naozaj nemám zlú skúsenosť a to som jedol kade-tade), a takisto public transport je na vysokej úrovni čo sa o BA povedať nedá  :(
Ak nás bude 5 a viac, treba nájsť podnik so súkromím (nejaký salónik, či inak oddelené miesto), ak nie stačí rezervovať akýkoľvek stôl. Do BA (teda okolia) som sa priženil, takže podniky nepoznám, uvítam akýkoľvek návrh. Pokiaľ si sa dočítal až sem, je vidieť že máš naozaj záujem a pravdepodobne aj naozaj prídeš  ;D.
Navrhujem: každý kto máte záujem o Bratislavský KOSTKY pub, napíšte mi správu že idete, kedy vám to vyhovuje (počiatok januára, koniec atď), deň v týždni (víkend, v strede týždňa atď) a typ na podnik. Na základe toho budeme vedieť počet ľudí, zvolíme termíny a dáme hlasovať  8). To je môj konkrétny návrh ako začat s organizovaním!
Danny


EDIT: Zatial sme v pocte 4 :-\ Prevazuju poziadavky na februar. Len tak dalej, posielajte mi PM (ako je uvedene vyssie)

Danny

5o

Keď už si teda znalý problematiky, asi vieš, že skĺbiť program viacerých ľudí bude možno trochu trvať. Ja som napísal, že by som prišiel, ale keďže sme sa ešte nedohodli kedy a hlavne ako dlho by mohla byť tá potencionálna miestnosť pre nás rezervovaná, a či vôbec. Je to ešte v štádiu riešenia. Zatiaľ ešte máme pár týždňov, a ja som rád, že sa to vôbec rozbehlo. A som rád, že sa to sem píše, lebo keď niekto pôjde na pár dní preč (myslím úplne od civilizácie napr. do hôr, na opustený ostrov v stredozemnom mori, a nemajú všetci doma internet) a potom sa dozvie, že je to o dva dni, tak sa nemôže zariadiť. V práci, resp. po práci si ideme raz za čas voľakam sadnúť, a v poslednej dobe to robíme tak, že si napíšeme maila aspoň týždeň dopredu, kedy, kam a kto všetko, no a potom, kto príde, bude tam. A stalo sa, že sme boli iba dvaja, a stalo sa že nás bolo aj 26. Tak takto to hádam u nás nedopadne. Pre začiatok spravme aspoň dva termíny, napr. 5-ty alebo 6-ty týždeň. Aby som si vedel zariadiť čas na stretnutie, mne by vyhovovala na začiatok takáto následnosť a nemusí to byť na iba v Januári.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Stretnúť sa určite chceme, aj tvoj príspevok je dôkazom že sa s termínom netreba ponáhľať, určite nikto po novom roku s Legom nekončí. Časový horizont bol nastavený tak, aby sa akcia dostala do širokého povedomia a bol čas na vhodný výber miesta, písal som o tom hneď na začiatku.
Pomoc s vypísaním ankety vítam, ja túto možnosť ešte nemám. Na podnik existuje zatiaľ iba môj pôvodný tip, očakával som ďalšie, zatiaľ bezvýsledne. Salónik asi bude problém, majú ho len niektoré reštaurácie a rezervácia je možná za (obvykle nemalú) zálohu, v niektorých prípadoch je tu ale možnosť, že sa zo zálohy odpočíta konzumácia, čo sa nepreje a neprepije ostáva podniku. Osobne si myslí, že oddelený priestor má význam pokiaľ by sa mala konať aj prezentácia modelov, zatiaľ sa však hovorí iba o fotografiách.
Ja osobne som za niektorú sobotu medzi v 11.-14. týždňom, od 16.2. do 6.3. sú jarné prádniny a viacerí ich určite využijú na lyžovačku.

zakm

No tak čo , stretneme sa vôbec  8)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

MwK

Citace od: zakm kdy 31.12.2008, 11:55:36
No tak čo , stretneme sa vôbec  8)
Zdá sa mi,že sa dohodlo,že sa to dohodne až v Januári... ;)
Ale je pravda že nejaká tá anketa by nebola naškodu... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

danny01

#46
Este stale mam feedback od od 5 ludi (vid vyssie vdiskusii).
Momentalne je prblizny termin koniec januara alebo zaciatok februara. Ja pojdem aj keby sme mali byt len davja ;)
Danny

Colonel32

kdyz o tom ak uvazuju, tak by se ta Bratislavska hospoda dala vyuzit pro nejake cesko-slovenske nakupy - napr. pokud by chteli nejaci bratislavaci ruzne veci od ruznych prazaku, a vice versa, tak by se to zaslalo najednou, s tim, ze by se veci predali/vyzvedly v hospode. (nebo nejlepe kdyby nekdo mel cestu vozem tak by to mohl vzit s sebou, usetrit neco navic na postovnem a zajisti, ze to posta neztrati)

danny01

Citace od: Colonel32 kdy 31.12.2008, 21:21:14
kdyz o tom ak uvazuju, tak by se ta Bratislavska hospoda dala vyuzit pro nejake cesko-slovenske nakupy - napr. pokud by chteli nejaci bratislavaci ruzne veci od ruznych prazaku, a vice versa, tak by se to zaslalo najednou, s tim, ze by se veci predali/vyzvedly v hospode. (nebo nejlepe kdyby nekdo mel cestu vozem tak by to mohl vzit s sebou, usetrit neco navic na postovnem a zajisti, ze to posta neztrati)
To vobec nieje zly napad! Ak sa nenajde nikto priamo, tak dopravu do Prahy som scholny zaistit. Sice to potrva dlhsie (cca dva tyzdne) ale je to mozne.
A pokial sa bude chciet prist niekomu z CR na Bratislavsky zraz, urcite bude vitany!
Danny

5o

Na toto som aj ja myslel, ale až vtedy, keď sa dohodneme na presnejšom termíne. Potom si môžme napísať, kto čo má na predaj a čo by mohol priniesť. Tiež sa mi nechce platiť zbytočne drahé poštovné.
Preto lebo Lego...

Skyder

Dobre chalani vsetko je uz dohodnute ako ma, chcelo by to uz len tu anketku na maximalne upresnenie datumu a miesta, kto sa ujima??
Skyder

MwK

Citace od: Skyder kdy 08.01.2009, 15:51:53
Dobre chalani vsetko je uz dohodnute ako ma, chcelo by to uz len tu anketku na maximalne upresnenie datumu a miesta, kto sa ujima??
No najprv treba dať aj nejaké tie návrhy,nieže autor ankety len tak zadrie odpásu nejaké čísla... ;D
Či všetky víkendy februára? ???
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Dobre,kedže Danny01 nedal aktualizáciu píšem to sem ja. Zatiaľ je z tejto témy jasný záujem od týchto ľudí :

Stalker
Micho
Skyder
MasterWindu
Anatyt
5o
Zakm
Patrix
Danny01
MwK

a Colonel32 ohľadne zasielania...


Mohli by ste sa všetci vyjadriť či Vám vyhovuje mesiac Február?
Pretože Január sa mi zdá už príliš natesno a ako bolo spomínané,ošial zvaný Euro ešte neopadol... ;)
A takisto dosť dobrá otázka,je lepší víkend,či azda piatok? :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Skyder

No ja mozem v podstate piatok poobede az skoro kazdy vikend vo februari.
Skyder

zakm

...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Kodze sa dali veci do pohybu musim napisat, ze este nemam potvrdenie, ze v podniku bude volno. Ja som po dovolenke a zatial som sa len orientoval v praci. Zajtra tam zabehnem a prezistim moznost rezervovania miesta. Mne osobne vyhovuje piatok aj sobota. Sobota sa mi vsak javi ako lepsi termin s ohladom na mimobratislavcanov.

S.t.a.l.k.e.r.

Ešte raz súhrnné info:
1. bratislavský KOSTKY.org pub sa bude konať v sobotu 28.2. od 14:00 v reštaurácii No&Vi na 1. poschodí nákupného centra Slimák na rohu ulíc Hálkova a Kukučínova (na mape sa zobrazuje ako srandovný okrúhly objekt).
Máme vyhradený stôl pre cca. 10-12 osôb v pravej zadnej časti reštaurácie. Na roh stola umiestnim klasickú červenú PVC tašku s logom TLC.
Miesto je priamo dostupné autobusmi 50 a 98 a električkami 3, 5 a 11. Pokyny pre individuálnu dopravu môžem poslať ak budem vedieť z ktorého smeru prídete - pošlite mi správu.

Všetci ste vítaní, teším sa na stretnutie. Peter

Mapa:
http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-571884&pos_y=-1278120&size=full&lang=sk&sipka=1&name=OD%20Slim%E1k%2C%20Bratislava&cats=126&info_id=30321

Príspevky a otázky ohľadne stretutia pls vkladajte sem:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=21318.0