Záminky pro nákup lega :-)

Založil Vasyk, 16.08.2005, 15:50:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Děkuji Colonelovi za podporu, jsem rád že nejsem jedinej blázen  ;D do lega.. (osobně si myslím, že jsem normální, ale moje přítelkyně je jiného názoru  >:D )..

Dickie

Citace od: Vasyk kdy 16.08.2005, 15:50:41
jsem rád že nejsem jedinej blázen  ;D do lega.. (osobně si myslím, že jsem normální, ale moje přítelkyně je jiného názoru  >:D )..

u nás je to obráceně. když jsem začala dávat dohromady "aspoň nějaký lego" pod průhlednou záminkou, že je pro syna (kterému je osm měsíců), byla jsem nazvána cvokem, protože prý na to má ještě mraky času a kdo ví, jestli ho to vůbec bude bavit...  ;)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Panther

Citace od: Vasyk kdy 16.08.2005, 15:50:41
(osobně si myslím, že jsem normální, ale moje přítelkyně je jiného názoru  >:D )..

Neboj nejsi sám. U nás doma je to úplně stejné.  >:D  Asi si budu muset časem taky nějaké to dítě opatřit, abych měl alespoň nějakou průhlednou záminku.  ;D Jinak Vasyku vítej mezi nás legoblázny.  ;)

Micho

Citace od: Panther kdy 16.08.2005, 17:27:06
Asi si budu muset časem taky nějaké to dítě opatřit, abych měl alespoň nějakou průhlednou záminku. 

Fakt dobrá zámienka, ako prísť k deťom.  8)

A ja som ju mohol využívať aspoň 10 rokov dozadu. To som premrhal času!!!

Lucka

Tak mám pocit že nejsem sama postižená. Taky kupuji lego dětem a pod záminkou že jimho schovám k svátkům a narozeninám a vánocům, ale kdybych jim ho měla dávat jen v tyto dny, tak mám do jejich minimálně 15in vystaráno a už to nemám kam schovat. Zrovna dnes jsem složila hrad od pana Dana (blacktron88) co ná inzerát v soukromým prodeji 6098/6091 abych zjistila jestli je komplet - A BYL !!! No a za chvíli příjdou děti a protože to je bez krabice a protože jsem to skládala 1,5 hodiny a je mi líto to znovu rozložit - je TAAK NÁDHERNEJJ  :-*. Tak lítám po bytě a hledám místo kam ten složenej hrad uklidit aby ho nenašly!! (protože nemám nic pro dcerku a té by to bylo líto) A navíc by mi jejich otec vynadal že zase utrácím za zbytečnosti  :'(. Takže musím  :-X a hledat  ;). Jdu na to.

Cavelon

Citace od: Lucka kdy 17.08.2005, 16:32:48
Taky kupuji lego dětem a pod záminkou že jimho schovám k svátkům a narozeninám a vánocům, ale kdybych jim ho měla dávat jen v tyto dny, tak mám do jejich minimálně 15in vystaráno

Presne toto je aj môj problém. A aby z toho nebol syn (6r.) rozmaznaný, ale aj napriek tomu sa s tým všetkým mohol hrať, tak niektoré sety sú moje, niektoré manželkine ;) a niektoré dokonca aj dcérine (6mes. ;D).

Micho

Naša mamička nechce žiadne Lego, ale asi by to fakt z výchovného hľadiska nebolo zlé. Takže to delíme medzi štyroch. Ja a moji traja maličký (dvaja z toho už väčší).  ;)

Panther

Moje přítelkyně o Legu nechce ani slyšet. Takže u nás se bude Lego dělit mezi mě a děti. Už teď si ze mě utahuje tím, že budu dětem tvrdit: Tyhle starší sety jsou moje a ty si hraj s těma novejma co jsem ti koupil.  ;D >:D

Aki

#8
Citace od: Panther kdy 18.08.2005, 09:29:20
Už teď si ze mě utahuje tím, že budu dětem tvrdit: Tyhle starší sety jsou moje a ty si hraj s těma novejma co jsem ti koupil.  ;D >:D
Proč utahuje? U nás to takhle funguje!  >:D

Panther

Protože si myslí, že u nás to tak fungovat nebude. Já jí ale dokážu, že to fungovat bude.  >:D Stačí mít jen správný přístup.  ;D

Colonel32

pokud je dite alespon trochu zodpovedne, tak mirne ponicene budou prvni 3-5 vetsich setu, smutek ze zlomenych kostek by ho mel naucit davat na to pozor, takze alespon zezacatku, nez dite zacne chapat skutecnou hodnotu otcovych setu, je skutecne lepsi mu nabidnout nejake jeho vlastni, nejlepe nejake te basicy a designery, pac tam je hodne ruznych veci co stavet, tak si aspon s jednou stvebnici uzije vice zabavy

Panther

To máš pravdu. Když jsem byl malej, tak jsem nejdřív dostal nějakou stavebnici (už nevím jméno výrobce), která byla ve stylu Basicu a vyhrál jsem si s ní až až. Až později jsem dostal své první Lego sety a těch u ž jsem si vážil a nijak je nezničil. A právě něco takového bych si představolal i pro své děti (až nějaké tedy budou  ;D).

chadzi

hele k tem zaminkam to je jednoduchy: staci o tom jen s druhou polovickou promluvit a pokud neni uplna guma tak neni problem ji presvedcit. proste porad lepsi jak chodit do hospody atd...

Cavelon

Citace od: chadzi kdy 18.08.2005, 12:40:17
pokud neni uplna guma

Tak, tak. Ja tvrdím, že rozumní ľudia sa vždy dohodnú...

Panther

Citace od: chadzi kdy 18.08.2005, 12:40:17
hele k tem zaminkam to je jednoduchy: staci o tom jen s druhou polovickou promluvit a pokud neni uplna guma tak neni problem ji presvedcit. proste porad lepsi jak chodit do hospody atd...

Člověk musí mít ty správné argumenty a pak se podaří vše.  ;D  S tím souhlasím.

Police collector

Já si žádnou záminku vytvářet nemusím :) Díky bohyním.
Terminated.

sam.no

#16
Citace od: chadzi kdy 18.08.2005, 12:40:17
proste porad lepsi jak chodit do hospody atd...
No jo, ale ženská se na tohle moc vymlouvat nemůže. Do hospody víc choděj chlapy chlapi.

Panther

Citace od: sam.no kdy 18.08.2005, 13:27:43
Citace od: chadzi kdy 18.08.2005, 12:40:17
proste porad lepsi jak chodit do hospody atd...
No jo, ale ženská se na tohle moc vymlouvat nemůže. Do hospody víc choděj chlapy.
ˇ
U ženské se dá použít taktika, že nechodí tolik ke kadeřníkovi, na manikůru a neutrácí za makeup.  ;D 8)