Nové SW sety (2007)

Založil lordvader, 05.01.2007, 22:39:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

lordvader

Koukal jsem se po Rebelscum.com a mají tam odkaz na nové SW sety, co vyjdou v druhe pulce roku. Je to fakt narez:

7660 - Naboo Fighter (s figem mladého Anakina)
http://www.rebelscum.com/toys2007/lego2007_7660lores.jpg

7661 - Jedi Starfighter (s figem Obiho a Kit Fista) (neměl Obi červenou stíhačku?)
http://www.rebelscum.com/toys2007/lego2007_7661lores.jpg

7662 - MTT (Droid carrier, cca 16 obyč Battle Droidů, vypadá to na 2-4 commandery a je tam i droiteka)
http://www.rebelscum.com/toys2007/lego2007_7662lores.jpg

Colonel32

prestoze space nedelam, musi rict, ze to MTT se mi fakt libi

fuli

Citace od: lordvader kdy 05.01.2007, 22:39:58
7661 - Jedi Starfighter (s figem Obiho a Kit Fista) (neměl Obi červenou stíhačku?)
http://www.rebelscum.com/toys2007/lego2007_7661lores.jpg
Obi měl červenou stíhačku, ale zničil ji při osvobozování Palpatina. Na Utapau letěl v modrý stíhačce s tím prstencem
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

myth

Citace od: lordvader kdy 05.01.2007, 22:39:58
7662 - MTT (Droid carrier, cca 16 obyč Battle Droidů, vypadá to na 2-4 commandery a je tam i droiteka)
http://www.rebelscum.com/toys2007/lego2007_7662lores.jpg

Podľa toho, čo sa mi podarilo zrátať na hornej časti krabice s vyobrazením všetkých figov, tak commanderi budú iba dvaja, ostatné čísla sedia.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J_BOB

je to vcelku vydarené...inak už dávnejšie som uvažoval, že lego by mohlo vydat k Ete-2 (Jedi Starfighter) "expansion packy". Keď som to rátal, na sete je zhruba 17 farebných dielov, ktoré by mohli robiť ako expansion :) napr. fialová pre Maca Windu, zelená pre Saesee Tiina :) ale za to ten hyperspace ring ma nejak neočaril ;) inak, veľmi ma zaujala stavba Droid Fighterov....všimli ste si ten mechanizmus roztvárania krídel?  8)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

J_BOB

jj, presne...jednoduché, pekné, účelné....že ma to nenapadlo  :-\ ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Thrawn

Citace od: lordvader kdy 05.01.2007, 22:39:58

7662 - MTT (Droid carrier, cca 16 obyč Battle Droidů, vypadá to na 2-4 commandery a je tam i droiteka)
http://www.rebelscum.com/toys2007/lego2007_7662lores.jpg


Tak tohle je pěkný...sice novou trilogii moc nedělám, ale jestli tohle vyjde i u nás, tak bych si asi dal říct.

CitaceJeste takovy dotaz, nevite nekdo kde by se dal sehnat ten ISD s figama a za kolik? Diky

Toho už v Čechách asi neseženeš. Taky jsem ho chtěl, ale paní v Legáčku mi řekla, že pokud není v katalogu 2007, tak už se tady prodávat nebude  :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Rozkaz 66 byl proveden, i tak má ale lord Vader mnoho práce, k níž potřebuje odhodlané bojovníky :)

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TomG

Nejak nechapu souvislost tech fotek s tematem diskuze a btw v dobe, kdy se odhrava trilogie  o Thrawnovi byl Vader davno pod drnem (pro rypaly zpopelnen).
Only the best can survive.

MwK

#9
Citace od: TomG kdy 11.01.2007, 11:42:36
Nejak nechapu souvislost tech fotek s tematem diskuze a btw v dobe, kdy se odhrava trilogie  o Thrawnovi byl Vader davno pod drnem (pro rypaly zpopelnen).
Citace od: lordvader kdy 11.01.2007, 18:00:19
To sice jo, ale Thrawn byl jmenován velkoadmirálem ještě za císaře (na soukromé oslavě u císaře, Mara Jade o tom mluví v knížce, že tam byla Thrawnovi poprvé představena jako Císařova pravá ruka) a tam Vader ještě byl. Akorát Thrawn jako nečlověk nemohl být oficiálně jmenovaný, tak byl poslán do neznámých oblastí, aby tam šířil vliv Impéria, takže nebyl přítomný Battle of Endor (na druhou stranu, Chimaera tam byla i s kapitánem Pallaeonem).

Ale pokud se nechystá nový set s Thrawnem v hlavní roli, tak tenhle příspěvek patří spíš do samostatného topicu v sekci Space.
Beriem vaše odpovede!A vaša vlastno temová varianta sa mi páči...Ale asi by sme to mali chápat tak že Thrawn(autor tých fotiek) sa chcel pochválit kopov clonov z battle packov...Ergo tiež sú to nové sety! >:D
Mimochodom má ich poriadne... ::) ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

myth

Citace od: lordvader kdy 12.01.2007, 23:53:00
Tenhle set asi k nám nepřijde, co? To by byl nový set jaksepatří:
http://www.rebelscum.com/lego/system/lego7283_loosecomposite.jpg

Keďže je to set z roku 2005, ako by si mohol nájsť po pár sekundách hľadania, tak ho k nám nikto nedovezie. Teda niežeby sa v čase svojho vydania vyskytoval v bežnom retaile.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

MwK

Waw!Vyzerá to fakt nádherne! ;D :D
Je to proste velký dizajnoví skok SW lega!A to dopredu!!!
Mimochodom čo je to položené vedla Obiho náhradnej stíhačky ???
Teda to na pravo mi pripomína nejaké rakety ???  ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

buf91

Mě se akorát moc nelíbí ty nový droideky ikdyž posoudím až se mi dostane do ruky >:D
Můj blog... http://buf91.blog.cz

J_BOB

nové drodieky ma práve zaujali, lebo tie staré sa za 1. nedali ani postaviť k minifigovi, a za 2. nemali nič z pôvabu a elegancie originálu :) no priznajte...to ako sa droideky prikotúlajú, rozložia sa do útočnej formácie a aktivujú štíty, nieje to proste božské?  8) a veľmi oceňujem, že sa lego vracia k epizóde I :) snaď o nedlho príde aj reedicia Delty 7 Aethersprite (červený Jedi Starfighter z epizódy 2  :P )
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Thrawn

Já si hlavně přeju, aby byly stormtroopers battlepacky, třeba ve složení 2 sandtroopeři a 2 stormtroopeři ( nebo 2+6  ;D ale to se nestane  :()

Nebo by mohli udělat reedici AT-AT se 4 snowtroopery a jedním nebo dvěma rebely...to by bylo něco. To MMT by mohlo být první vlaštovkou :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Dargnon

MTT je moc povedený. U Naboofighteru se mi nelíbí ta část za kokpitem...

U Stormtrooper battle packu bych ocenil i něco víc než jen storm + sandtroopers. Nějakého důstojníka, řidiče AT ST nebo tak něco.. případně snowtroopera.

Thrawn

#17
Citace od: Dargnon kdy 19.01.2007, 08:11:40
MTT je moc povedený. U Naboofighteru se mi nelíbí ta část za kokpitem...

U Stormtrooper battle packu bych ocenil i něco víc než jen storm + sandtroopers. Nějakého důstojníka, řidiče AT ST nebo tak něco.. případně snowtroopera.

No tak mohli by udělat v rámci reedice novou verzi http://guide.lugnet.com/set/7201
dát tam nového důstojníka a třeba dva stormtroopery, to by mi nevadilo.

Možná by mohli udělat verzi se dvěma stormtroopery, jedním sandtrooperem a jedním scoutrooperem...ale snowtroopera tam určitě nedají, protože ten je tématicky úplně jinde.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

JnQ

box for 10180 UCS General Grievous starship http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=228269 no ci take nieco aj naozaj bude  ;D neviem

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

Citace od: Thrawn kdy 11.01.2007, 01:42:14
Rozkaz 66 byl proveden, i tak má ale lord Vader mnoho práce, k níž potřebuje odhodlané bojovníky :)


nechci ti do toho kecat, ale tohle jsou "hodné klony" republiky, darth vader má o trochu jiné (nemají mezeru ve hledí, jen dva černé fleky v úrovni očí)
Fool of a Took!

J_BOB

Citace od: sejmus kdy 21.01.2007, 09:58:36
Citace od: Thrawn kdy 11.01.2007, 01:42:14
Rozkaz 66 byl proveden, i tak má ale lord Vader mnoho práce, k níž potřebuje odhodlané bojovníky :)


nechci ti do toho kecat, ale tohle jsou "hodné klony" republiky, darth vader má o trochu jiné (nemají mezeru ve hledí, jen dva černé fleky v úrovni očí)
Vaderova 501st nazývaná aj Vader`s Fist nosila pred vyvinutím stormtrooper armor určite túto zbroj. Takže je to jedno...501st bola inak aj jednotka, ktorá pomáhala vyvraždiť...eh pardón, čo to vravím...potlačiť jedisku vzburu  >:D maly na sebe také modré pruhy, ak sa nemýlim tak presne takého ma Thrawn v avatare  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Thrawn

#22
Citace od: sejmus kdy 21.01.2007, 09:58:36
Citace od: Thrawn kdy 11.01.2007, 01:42:14
Rozkaz 66 byl proveden, i tak má ale lord Vader mnoho práce, k níž potřebuje odhodlané bojovníky :)


nechci ti do toho kecat, ale tohle jsou "hodné klony" republiky, darth vader má o trochu jiné (nemají mezeru ve hledí, jen dva černé fleky v úrovni očí)

Hodní kloni pomáhali "pozatýkat" Jedie v jejich Chrámu. Stormtroopeři byli standartní vojáci Impéria, ale ne hned. Císař musel nejprve upevnit Nový řád a to znamená rychlou produkci zavedených jednotek. Dále nějakou chvíli trvalo, než došli kloni věrní Impériu a byli plně nahrazeni normálními odvedenci a dobrovolníky. Jinak, víš co stojí výměna uniforem pro milionovou armádu? Musíš měnit přístroje, většinou i materiál apod., rozjet výrobu, odzkoušet návrhy atp. A když už se to rozjede, tak to nejprve dostanou elitní jednotky a potom i ty nejposlednější jednotky II. kategorie někde na konci civilizace. Takže tenhle vzor se musel držet ještě hodně dlouho po EPIII, než byl nahrazen tím, co jsme viděli v EP IV-VI.

Když byl Rozkaz 66 proveden a zmizeli jedijští generálové, zmizel i důvod barevného odlišení jednotlivých klonových armád. Mohli tím ještě odlišovat elitní jednotky ARC trooperů, ale tím to asi skončilo. Je tomu tak i proto, že čistě bílí kloni ( jací byli mimochodem v době, kdy je našel Obi-Wan na Kaminu, tedy podle původní objednávky ), symbolizují stejnorodost Impéria a typický styl Sithů: praktičnost a jednoduchá elegance.

Tohle ale opravdu patří spíš do jiného tématu, nicméně považoval jsem za nutné to doplnit.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Adamsith

(po delší odmlce)... A další reedice! To je neuvěřitelné, za chvilku budu mít všechno doma dvakrát ( už teďka mám letku čtyř TIE Fighterů). Na druhou stranu je nutno uznat, že reedice MTT dotahuje už tak dobrý (a v ČR nepříliš známý) model do dokonalosti - původní neměl dvoupatrový držák na droidy a samozřejmě nebyl tak zaoblený. Osobně se mi ale nelíbí Naboo Fighter - přijde mi horší než ta verze z roku 1999, byť jsou rozdíly jen v detailech, nehledě na evidetně další použití neoblíbených samolepek. Mohl být alespoň silve, jako je deluxe edition  Na druhou stranu konečně bude mít Anakin kraťounké nožičky :). Musíte mi dát ale za pravdu že neustálé reedice, které se liší hlavně v detailech začínají být docela únavné... ;)
(Pozn. Konečně mám přístup k digitálu - až odmaturuji (:)) nafotím kompletní System sbírku SW :))

Šejmus

#24
Citace od: Thrawn kdy 21.01.2007, 20:38:29
Citace od: sejmus kdy 21.01.2007, 09:58:36
Citace od: Thrawn kdy 11.01.2007, 01:42:14
Rozkaz 66 byl proveden, i tak má ale lord Vader mnoho práce, k níž potřebuje odhodlané bojovníky :)


nechci ti do toho kecat, ale tohle jsou "hodné klony" republiky, darth vader má o trochu jiné (nemají mezeru ve hledí, jen dva černé fleky v úrovni očí)

Hodní kloni pomáhali "pozatýkat" Jedie v jejich Chrámu. Stormtroopeři byli standartní vojáci Impéria, ale ne hned. Císař musel nejprve upevnit Nový řád a to znamená rychlou produkci zavedených jednotek. Dále nějakou chvíli trvalo, než došli kloni věrní Impériu a byli plně nahrazeni normálními odvedenci a dobrovolníky. Jinak, víš co stojí výměna uniforem pro milionovou armádu? Musíš měnit přístroje, většinou i materiál apod., rozjet výrobu, odzkoušet návrhy atp. A když už se to rozjede, tak to nejprve dostanou elitní jednotky a potom i ty nejposlednější jednotky II. kategorie někde na konci civilizace. Takže tenhle vzor se musel držet ještě hodně dlouho po EPIII, než byl nahrazen tím, co jsme viděli v EP IV-VI.

Když byl Rozkaz 66 proveden a zmizeli jedijští generálové, zmizel i důvod barevného odlišení jednotlivých klonových armád. Mohli tím ještě odlišovat elitní jednotky ARC trooperů, ale tím to asi skončilo. Je tomu tak i proto, že čistě bílí kloni ( jací byli mimochodem v době, kdy je našel Obi-Wan na Kaminu, tedy podle původní objednávky ), symbolizují stejnorodost Impéria a typický styl Sithů: praktičnost a jednoduchá elegance.

Tohle ale opravdu patří spíš do jiného tématu, nicméně považoval jsem za nutné to doplnit.
eh
jak dlouho se zajímáš o SW?já jsem to odtušil podle setu ve kterém se objevili  ;D



pak ještě nechápu remake droid fighteru (nebo tak nějak- ta hnědá kráva se 4 "křídly")- stejně to nikdo nekupuje, levný to neni a žádnej minif.
Fool of a Took!

Martin Samek

Dobré,ale nevíte někdo bližší popis té droideky,nebo seznam kostek,plánek,atd.
Chtěl bych si jí totiž postavit,protože doma mám tu starou a ta není moc dobře vyvedena. :D
STAR WARS FOREVER !!!

peter

Citace od: Martin Samek kdy 29.01.2007, 11:08:36
Dobré,ale nevíte někdo bližší popis té droideky,nebo seznam kostek,plánek,atd.

Podle toho obrázku co jsi uvedl by neměl být sebemenší problém to dát dohromady :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Martin Samek

Já sice ve SW nejsem nováček,ale s těmi díly to tak jednoduché nebude. :-\
STAR WARS FOREVER !!!

patrix

#28
Tu som nasiel dalsiu, ale ta velkost...  ;D

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=73756

tu su zasa nejake variacie...

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=140627

Anakin

Citace od: lordvader kdy 05.02.2007, 21:13:59
Takze podle trade fairu nekde v Nemecku (Norrimberg myslim) to vypada na dalsi SW set - 7664 Tie Crawler.

Mrknete na obrazek, nez ho Lego necha stahnout.

http://www.brickshelf.com/gallery/heikoloogi/Messe/ssl11968.jpg

Je u toho i Shadow Trooper.
WOW! :o nebolo toto vozítko náhodou aj v SW:Empire At War