výhodné

Založil Šejmus, 15.11.2006, 16:22:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Šejmus

včera u nás v praze6 otevřeli novou hypernovu (nějaký obchodní centrum šestka) a tam měli několik drasticky zlevněných leg, vedle propadáků (jako playset bionicle) mě zaujala královská strážní věž za 200kč, a ještě jich tam pár dneska měli, takže kdo bydlí poblíž tak hupky pro ni :-) a tímto bych taky rád otevřel diskuzi o slevách, výhodných koupích atd.
Fool of a Took!

Aki

Jako že 8875? doporučená cena 659,-

Za dvě stovky to chci takýýýýý. Prosím, nepojedete tam někdo?
značka: prima dárek pro syna k vánocům

Shi-So

Za 200,- ?Taky prosim ,klidne rovnou 2x.Idealni darek pro me ;D
Ac Prazak tak se tam bohuzel nemam sanci dostat.... :'(

Samík

Bydlím také na Praze 6, kousek od OC šestka. Měl jsem v plánu jít se tam podívat už včera, ale neměl jsem čas, takže to snad stihnu zítra. Jestli tam ještě budou mít ty strážní věže za 200,- tak bych jich pár vzal..
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Rever

Cena je to opravdu výborná, jenom se divím, že tady někdo chce rytíře z KKII  ;D

Samík

Citace od: Rever kdy 15.11.2006, 16:59:35
Cena je to opravdu výborná, jenom se divím, že tady někdo chce rytíře z KKII  ;D

Vždyť Aki to chtěl pro syna.. možná... >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Rever

Jinak set 8875 už mám, ale kdybych bydlel v Praze, tak bych si jich pár koupil, je tam docela dost dílků a 4 minifigy a to se počítá  ::)

Rever

Citace od: Samík kdy 15.11.2006, 17:02:52
Citace od: Rever kdy 15.11.2006, 16:59:35
Cena je to opravdu výborná, jenom se divím, že tady někdo chce rytíře z KKII  ;D

Vždyť Aki to chtěl pro syna.. možná... >:D

No já mám z KKII skoro vše, začal jsem tím, že jsem si letos v USA koupil set 8781  The Castle of Morcia za 50 USD, čímž jsem se po 15 letech vrátil k Legu  ;)

Samík

Citace od: Rever kdy 15.11.2006, 17:05:29
No já mám z KKII skoro vše, začal jsem tím, že jsem si letos v USA koupil set 8781  The Castle of Morcia za 50 USD, čímž jsem se po 15 letech vrátil k Legu  ;)

Tak to já nemám z KKII vůbec nic. Toto téma mě vůbec nezaujalo...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Rever

Citace od: Samík kdy 15.11.2006, 17:09:19
Citace od: Rever kdy 15.11.2006, 17:05:29
No já mám z KKII skoro vše, začal jsem tím, že jsem si letos v USA koupil set 8781  The Castle of Morcia za 50 USD, čímž jsem se po 15 letech vrátil k Legu  ;)

Tak to já nemám z KKII vůbec nic. Toto téma mě vůbec nezaujalo...

Já už také KKII nesbíram, více me zaujal Harry Potter, líbí se mi hlavně ti noví minifigové s růžovou barvou obličeje, vývoj jde holt dopředu. Přesto si myslím, že rytíři z KKII nejsou vůbec špatní, hlavně škorpioni.

Aki

#10
Citace od: Samík kdy 15.11.2006, 17:02:52
Vždyť Aki to chtěl pro syna.. možná... >:D
Určitě. Kluk má asi 5 setů a je z nich šťastný. Škorpióni jsou jeho rytíři a občas je ochotný mi je i půjčit.  ;D

Všechny starší castle tématy patří jen mně.  8)
Je ale pravdou že do svých MOCů jsem už pár dílků z KKII pořídil (na BL).

marian20

No ak by ste tam niekto išli, tak určite by som mal za takú cenu záujem, kľudne aj o dva kusy. Síce  minifigov z KKII nemusím, ale ostatné diely sa hodia.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Samík

Zítra se tam tedy stavím. Zatím beru jeden set pro drSEBYho, Akiho a vezmu jich ještě víc, kdyby měl ještě někdo zájem. Jen doufám, že je ještě budou mít...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Colonel32

ja jich klidne vezmu i vic, takze asi vem vsechny, ktere tam budou mit ;-)

Samík

OK. Skoupím tedy všechny, které tam budou mít a potom si to nějak rozebereme..
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

tazzy

Já bych prosil taky jeden, pokud budou.

Rever

Citace od: Samík kdy 15.11.2006, 21:24:10
OK. Skoupím tedy všechny, které tam budou mít a potom si to nějak rozebereme..


Já bych měl určitě také zájem, pokud tedy něco zbyde, tak dej(te) vědět.

primaholka01

ahojky, taky bych měla o jeden zájem, pokud už to neni všecko fuč... ???
taky mám syna, určitě bude nadšený!!  :D
díky za zprávičku!
Ája

Samík

Tak jsem dnes byl v Té Hypernově a bohužel jsem z toho byl docela zklamaný. Nejdříve mi asi tři zaměstnanci tvrdili, že lego údajně vůbec nevedou a že mám asi špatné informace. Raději jsem to tam ještě prohledal a našel jsem poslední http://www.peeron.com/inv/sets/8875-1 za 198,- ale byl bohužel otevřený a chyběly některé pytlíčky se součástkamy. Na můj popud ještě prohledali sklad ale bohužel už žádné další neměli. Jediné Lego, ktré jsem tam našel bylo http://www.peeron.com/inv/sets/7248-1 za 498,- (měli cca 10 ks) takže bohužel z toho nic nebude.. :-\
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Rever

To je škoda  :-[, pokud se někde objeví Lego slevy a člověk o tom ví, tak tam musí pádit, než mu to někdo vykoupí  ;)

Šejmus

tak to mě mrzí že už tam nic nezůstalo...ale já měl podobnou zkušenost jednou jsem někde slyšel o vigingské pevnosti asi za 1000kč tak jsem tam jel a prd. no nic je to škoda...
Fool of a Took!

Samík

Citace od: sejmus kdy 16.11.2006, 19:46:27
tak to mě mrzí že už tam nic nezůstalo...ale já měl podobnou zkušenost jednou jsem někde slyšel o vigingské pevnosti asi za 1000kč tak jsem tam jel a prd. no nic je to škoda...

No nevadí, třeba se to někdy příště povede..měli by si to tam ale více hlídat. Skoro všechna Lega co tam měli byla otevřená a něco tam chybělo a také by mohli trochu více proškolit personál, aby věděl, co vlastě prodávají. Ptal jsem se tří pracovníků a všichni svorně tvrdili, že Lego vůbec nevedou...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

***Banana.com

Citace od: sejmus kdy 16.11.2006, 19:46:27
tak to mě mrzí že už tam nic nezůstalo...ale já měl podobnou zkušenost jednou jsem někde slyšel o vigingské pevnosti asi za 1000kč tak jsem tam jel a prd. no nic je to škoda...

No, já jí měl za 659,- ;D

TIE

PEVNOST 659kč ! Já ti nevěřim!

Tomášek

Citace od: TIE kdy 29.12.2006, 18:49:03
PEVNOST 659kč ! Já ti nevěřim!
Tak nevěř, ale Kanál je slušnej obchodník se slušnou pověstí, a proto myslím, že nekecá !  ::)
Procházím DARK AGE.

Šejmus

možná myslí tu věž, protože jinak ho uškrtim  ;D (pokud mi ji nesežene taky)
Fool of a Took!

Colonel32

ne-e, kanal skutecne mluvi o vikingske pevnosti.

***Banana.com

Citace od: Colonel32 kdy 29.12.2006, 19:44:02
ne-e, kanal skutecne mluvi o vikingske pevnosti.

Přesně tak. Pro přesnost jsem se podíval do záznamů, a nejlevnější pevnost 7019 jsem měl z Makra Průhonice za 641,- Kč vč. DPH
Pak jsem měl ještě dvě za cca.949,- a dvě za 1300,-, vše z Maker.

Peetrs

Citace od: Colonel32 kdy 29.12.2006, 19:44:02
ne-e, kanal skutecne mluvi o vikingske pevnosti.

Přesně tak, Kanál mluví o pevnosti vikingů. Vyfoukl mi jí v Makru do kterého jsem měl cestu o den později! Když jsem se o tom dočetl na fóru, tak jsem myslel, že mně klepne...  >:(  >:(  >:(