MiPův Classic Space

Založil MiP, 22.08.2006, 22:09:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiP

Velitel MiP hlásí póóó-zor!  8) ;D

EDIT: Právě příjmají instrukce, jak zasadit Mtronům smrtící úder  >:D >:D >:D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Tomášek

Citace od: MiP kdy 22.08.2006, 22:09:14
Velitel MiP hlásí póóó-zor!  8) ;D
Jj, sqělý... ;D...ten třetí minifig ve druhé řadě ospodu (modří) je poškozenej, je to chyba fotky, nebo se mi to jen zdá ? ? ? Jinak jsem ani nevěděl, že se černí CS figy vyráběly...rozšířil jsi mi obzory... ;)
Procházím DARK AGE.

Anakin

Citace od: Tomášek kdy 22.08.2006, 22:12:38
Citace od: MiP kdy 22.08.2006, 22:09:14
Velitel MiP hlásí póóó-zor!  8) ;D
Jj, sqělý... ;D...ten třetí minifig ve druhé řadě ospodu (modří) je poškozenej, je to chyba fotky, nebo se mi to jen zdá ? ? ? Jinak jsem ani nevěděl, že se černí CS figy vyráběly...rozšířil jsi mi obzory... ;)
alebo customization  ;D

MiP

Citace od: Tomášek kdy 22.08.2006, 22:12:38
Citace od: MiP kdy 22.08.2006, 22:09:14
Velitel MiP hlásí póóó-zor!  8) ;D
Jj, sqělý... ;D...ten třetí minifig ve druhé řadě ospodu (modří) je poškozenej, je to chyba fotky, nebo se mi to jen zdá ? ? ? Jinak jsem ani nevěděl, že se černí CS figy vyráběly...rozšířil jsi mi obzory... ;)
Nezdá, já na to taky koukal, že se mi tam připletl nějaký jako vytažený z výlohy  ;D Ale bohužel až na té fotce jsem si toho všiml, když už byli všichni zase zpět v krabci.  >:(
Jo černí jsou taky, ale je jich jako šafránu, ale ty ceny  ::)... Ještě jich pár mám, ale nekuchal jsem zatím sety a navíc to nejsou všichni pěšáci 8)
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Mtron

Citace od: MiP kdy 22.08.2006, 22:09:14
EDIT: Právě příjmají instrukce, jak zasadit Mtronům smrtící úder  >:D >:D >:D

Velitelství Mtronu je připraveno na válečný stav s Mipovou armádou classiku >:D, máš sice početní převahu , ale né strojní, než se přiblížíš k mojí základně půlka se jich strachy potento a veme do zaječích  ;D ;D další půlku roznese moje letka 6811  :D Jinak abych nezapoměl posádky Mtronu co si zajal budou vysvobozeny. Bejk je přestrojen a vyzbrojen. :D

Mtron out.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Magesan

Osobne uvazuji, ze cerne budu resit samolepkou, protoze cca 10USD je opravdu sila :)

Cavelon

Citace od: Magesan kdy 25.08.2006, 12:33:53
Osobne uvazuji, ze cerne budu resit samolepkou, protoze cca 10USD je opravdu sila :)

Prečo 10 USD?, veď na BL začínajú od 2.20 a torzá od 0.70.

MiP

Citace od: Magesan kdy 25.08.2006, 12:33:53
Osobne uvazuji, ze cerne budu resit samolepkou, protoze cca 10USD je opravdu sila :)

S černýma je potíž... Mám jich celkem tuším 7 ks. Sehnat jich více najednou je štěstí jako hrom. Já koupil 3 naráz, to je největší kup, jaký se mi kdy povedl.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

peter

Koukám, že se zde pomalu ale jistě rodí první intergalaktická bitva CS vs. M-tron. Jakmile dotáhnu ten svůj filmový projekt, tak také něco sestavím, ale k jaké straně se pokusím připojit, to si zatím ještě nechám pro sebe ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MiP

Citace od: peter kdy 25.08.2006, 12:54:51
Koukám, že se zde pomalu ale jistě rodí první intergalaktická bitva CS vs. M-tron. Jakmile dotáhnu ten svůj filmový projekt, tak také něco sestavím, ale k jaké straně se pokusím připojit, to si zatím ještě nechám pro sebe ...

No, tak o tom snad není pochyb, ke komu se připojíš....  >:D >:D
Tak, tak, bitva je na spadnutí...  ;D Jen co mi dorazí poslední jednotky, moji inženýři je smontují, povoláme na pomoc Blacktrony, Space police, Futuron (a jednoho zotročeného BEJKa  8)) a další a vzhůru na planetu Mtron  >:D ;D >:D ;D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Mtron

Citace od: peter kdy 25.08.2006, 12:54:51
Koukám, že se zde pomalu ale jistě rodí první intergalaktická bitva CS vs. M-tron. Jakmile dotáhnu ten svůj filmový projekt, tak také něco sestavím, ale k jaké straně se pokusím připojit, to si zatím ještě nechám pro sebe ...
no ja bych navrhoval to z filmovat a potom to prodat jako STAR WARS 7  ;D jinak je mi jasný , že v tom budu sám , protože je všeobecně známo , že m:trony tu nikdo nemusí ;) avšak není všem dnům konec >:D když to vyjde a bude dobrá konstalace tak v říjnu si k narozeninám dopřeju monorail a hned ho zabuduju do základny.

MIP : neboj ještě se mi toulá po různých prodejcích mnoho a mnoho setů, figů a vybavení.

jinak se fakt těším až spojíme základny koridorem a monorailem :) brm brm
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

fuli

Už aby to začalo :) Až se vyčerpáte vzájemnými konflikty tak zaútočí Impérium a sithové budou opět vládnout galaxii a nastane mír ;D ;D ;D
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

otaznik

Citace od: Mtron kdy 25.08.2006, 13:31:18
jinak je mi jasný , že v tom budu sám , protože je všeobecně známo , že m:trony tu nikdo nemusí ;)

Seženu nějaké posily.  8)

MiP

Citace od: otaznik kdy 25.08.2006, 13:56:01
Citace od: Mtron kdy 25.08.2006, 13:31:18
jinak je mi jasný , že v tom budu sám , protože je všeobecně známo , že m:trony tu nikdo nemusí ;)

Seženu nějaké posily.  8)

To bude safra v tom vesmíru najednou rušno  ;D ;D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

fuli

Citace od: MiP kdy 25.08.2006, 14:47:42
Citace od: otaznik kdy 25.08.2006, 13:56:01
Citace od: Mtron kdy 25.08.2006, 13:31:18
jinak je mi jasný , že v tom budu sám , protože je všeobecně známo , že m:trony tu nikdo nemusí ;)

Seženu nějaké posily.  8)

To bude safra v tom vesmíru najednou rušno  ;D ;D
A to je teprve začátek >:D
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

MiP

Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 15:00:34
A to je teprve začátek >:D

Tak se přiznej, kdo na mě ještě vlítne.  ;D Kromě Mtronů mám jinak všechny spřátelné  8) Ovšem kromě SW...  >:D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

fuli

Jak řekl Joda v ep.2:"Temná strana všechno skrývá,nemožné vidět budoucnost je"
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Benelli_2000

Když mi M-Tron dodá přilby a flašky s kyslíkem, tak mu poskytnu svou francouzskou legii a Armée Republique přejmenuji na Armée Cosmonautique  ;D  :D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Anakin

Citace od: MiP kdy 25.08.2006, 15:03:30
Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 15:00:34
A to je teprve začátek >:D

Tak se přiznej, kdo na mě ještě vlítne.  ;D Kromě Mtronů mám jinak všechny spřátelné  8) Ovšem kromě SW...  >:D
haha v roku 2007 kúpim clone packy a zaútočim aj ja na čele s Anakinom

fuli

#19
Pokouším se vybudovat sithskou armádu z dob sithské říše(cca 5000 před bitvou o Yavin až 1000 př.b.Y) doba Naga Sadowa, Exar Kuna, Dart Banea
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

J_BOB

Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 17:40:05
Pokouším se vybudovat sithskou armádu z dob sithské říše(cca 5000 před bitvou o Yavin až 1000 př.b.Y) doba Naga Sadowa, Exar Kuna, Dart Banea
ak by si spáchal ich figurky, tak sem potom daj foto :) že by som sa postavil svoju SW armadu a pripojil sa k boju?  >:D urobime test, koľko sekúnd je treba na elimináciu jednej podlozky vojakov X-wingom a modifikovaným Firesprayom:) Alebo dokončím ISD a vezmem vás rovno z orbity  >:D >:D >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Anakin

Citace od: J_BOB kdy 25.08.2006, 21:06:04
Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 17:40:05
Pokouším se vybudovat sithskou armádu z dob sithské říše(cca 5000 před bitvou o Yavin až 1000 př.b.Y) doba Naga Sadowa, Exar Kuna, Dart Banea
ak by si spáchal ich figurky, tak sem potom daj foto :) že by som sa postavil svoju SW armadu a pripojil sa k boju?  >:D urobime test, koľko sekúnd je treba na elimináciu jednej podlozky vojakov X-wingom a modifikovaným Firesprayom:) Alebo dokončím ISD a vezmem vás rovno z orbity  >:D >:D >:D
Milerád prepožičiam stíhačky od Kuat Drive Yards
A mohol by som spravit Decaly

fuli

Zatím promýšlím detaily. Sithské lordy vytvořím pomocí decalů. Problém je,že nemám dost informací o řadové armádě a technice,postupně něco stavím,ale figům jsem se zatím moc nevěnoval. Temní pánové vytvářely plno iluzí a přízraků. na tom se hodlám stavebně vyřádit.
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

J_BOB

Citace od: Anakin kdy 25.08.2006, 21:12:46
Citace od: J_BOB kdy 25.08.2006, 21:06:04
Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 17:40:05
Pokouším se vybudovat sithskou armádu z dob sithské říše(cca 5000 před bitvou o Yavin až 1000 př.b.Y) doba Naga Sadowa, Exar Kuna, Dart Banea
ak by si spáchal ich figurky, tak sem potom daj foto :) že by som sa postavil svoju SW armadu a pripojil sa k boju?  >:D urobime test, koľko sekúnd je treba na elimináciu jednej podlozky vojakov X-wingom a modifikovaným Firesprayom:) Alebo dokončím ISD a vezmem vás rovno z orbity  >:D >:D >:D
Milerád prepožičiam stíhačky od Kuat Drive Yards
A mohol by som spravit Decaly
sme súkromná armáda. príjmeme akékoľvek plavidlá, akéhokoľkvek pôvodu (kľudne aj ukoristené imperiálne) inak decaly sú super vec....spravil som si nádherné republic commando :) ktokoľvek sa môže pridať v intergalaktickej vojne k nám (zatial mne :P ) priopojte sa a spločne nastolíme v galaxii poriadok!
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

fuli

Pro naši věc jsem získal dalšího lorda ze sith. Nějakou dobu učil na zapadlé planetě jménem Země,která se nachází v jedné předaleké galaxii. Ta škola se jmenovala,tuším,Bradavice. Aby mohl odejít, zinscenoval vlastní smrt.
Představuji vám Darth Brumbála:
;D ;D ;D ;D ;D
PS:ta fotka je mizerná,ale bohužel nemám doma digitál, tak jsem to blejsknul mobilem :(
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

J_BOB

Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 23:21:35
Pro naši věc jsem získal dalšího lorda ze sith. Nějakou dobu učil na zapadlé planetě jménem Země,která se nachází v jedné předaleké galaxii. Ta škola se jmenovala,tuším,Bradavice. Aby mohl odejít, zinscenoval vlastní smrt.
Představuji vám Darth Brumbála:
;D ;D ;D ;D ;D
PS:ta fotka je mizerná,ale bohužel nemám doma digitál, tak jsem to blejsknul mobilem :(
čo tak z neho radšej spáchať C`Baotha? (aj keď to nieje sith a ty ich mas dosť rád jak vidím ;) ) ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

fuli

To jsem spáchal z první známé osoby,kterou jsem našel :). To jen aby měl M-Tron dojem, že jeho protivníků rychle přibývá ;D
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

J_BOB

to aby som zajtra spojazdnil ISD aby sa obaja mohli báť ťažkého bombardovania :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

myth

Citace od: MiP kdy 25.08.2006, 15:03:30
Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 15:00:34
A to je teprve začátek >:D

Tak se přiznej, kdo na mě ještě vlítne.  ;D Kromě Mtronů mám jinak všechny spřátelné  8) Ovšem kromě SW...  >:D

Korporácia Futuron samozrejme podporí svojich Classic Space bratov ;). I keď sme v podstate mierumilovný prieskumníci. Ale nejaké zbrane na obranu pred padajúcim kozmickým smetím sa vždy nájdu >:D.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

Citace od: myth kdy 26.08.2006, 00:05:20
Citace od: MiP kdy 25.08.2006, 15:03:30
Citace od: fuli kdy 25.08.2006, 15:00:34
A to je teprve začátek >:D

Tak se přiznej, kdo na mě ještě vlítne.  ;D Kromě Mtronů mám jinak všechny spřátelné  8) Ovšem kromě SW...  >:D

Korporácia Futuron samozrejme podporí svojich Classic Space bratov ;). I keď sme v podstate mierumilovný prieskumníci. Ale nejaké zbrane na obranu pred padajúcim kozmickým smetím sa vždy nájdu >:D.

no pěkně se to rýsuje , to bude první intergalaktická válka, třeba tomu vymyslet pravidla :D , první souboj stejně bude Mip (CS) versus Mtron a jak se nám do toho začnete plést , přerušíme boje a zničíme agresory  ;) Rod Mtronů nepotřebuje pomoc. >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz