7021

Založil J0hny54, 15.08.2006, 09:20:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J0hny54

Co říkáte na stavebnici 7021 ??? Podle mě je nechutně drahá vhledem k tomu že tam jsou jen 3 figy, katapult se kterým si střílet nebudu a pro mě nepoužitelná obluda

Llevelyn

Když se ti set nelíbí, proč ho řešíš?  ::) ::) ::) ::) Tak si ho nekupuj, ne?

Cena je gut, vzhledem k počtu dílků. Drak se  mi hodí do sbírky k obludkám. Katapult je fajn hratelný, už s tím minulým se tu střílelo o 106. A  3 figy , no nekup to.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

J0hny54

No řešim to protože chci mít Vikingskou sérii komplet...

rdk

Citace od: J0hny54 kdy 15.08.2006, 09:45:45
No řešim to protože chci mít Vikingskou sérii komplet...

Jestli to chceš komplet, tak není co řešit, ne? 8) ;D

Llevelyn

No tak proč to řešíš, kup a nemudruj. >:D  Levnější to stejně nebude... 8) Jo, těžký život sběratele... ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

J0hny54

#5
Citace od: rdk kdy 15.08.2006, 09:46:49
Jestli to chceš komplet, tak není co řešit, ne? 8) ;D

No koupím si ji určitě, ale jen se mi to prostě nelíbí ten set a ta cena už vůbec ne

myth

Keď sa ti ten set nepáči, tak ho nekupuj, nie? Mne sa vôbec nepáčia tie príšery vo vikingských setoch, preto vikingov vôbec nekupujem.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J0hny54

Citace od: myth kdy 15.08.2006, 10:05:50
Keď sa ti ten set nepáči, tak ho nekupuj, nie? Mne sa vôbec nepáčia tie príšery vo vikingských setoch, preto vikingov vôbec nekupujem.
Abych tak řekl, tak se mi na Vikings líbí vše kromě těch příšer, zatím byly jen  k většímu setu, tak mi to nevadilo, ale tenhle set je postavenej na příšeře a tak se mi nelíbí, ale kvůli kompletnosti si ho chtě nechtě  koupím

Ravenhorn

Mě se líbí vše až na tu cenu. Bych si z a tu cenu radší skoro koupil dvě nové 7020 než jednu 7021. Ale vím, že si ji stejně tu 7021 jednou koupím. Aby byla sbírka kompletní.  Jinak 7020s 7 vikingama ta se bude prodávat velmi hodně. 7 vikingů každého naláka.
Castle, Pirates a Star Wars.

J0hny54

Citace od: Ravenhorn kdy 15.08.2006, 17:55:21
Mě se líbí vše až na tu cenu. Bych si z a tu cenu radší skoro koupil dvě nové 7020 než jednu 7021. Ale vím, že si ji stejně tu 7021 jednou koupím. Aby byla sbírka kompletní.  Jinak 7020s 7 vikingama ta se bude prodávat velmi hodně. 7 vikingů každého naláka.
Přesně tak 7020 je pěkná, je tam hodně figů a cena je přijatená

Frco

A hlavne ten vikingsky sach keby sa tu predaval, ten by este viac lakal.....24 figov....mnam!

Shi-So

No ja bych z toho chtel minimalne ty kola ;D

Colonel32

ten chciplej drak na kapote je taky dost dobrej

Frco

mne sa na tom pacia len kolesa, lebka draka a retaz :P

nukum

Taky bych řekl, že se tam ty nestvůry moc nehodí - asi by nešlo, aby ti "pouzí" lidémohli bojovat s vlkem Fenrirrem nebo hadem Jörmungandrem, navíc když ti hrají svou úlohu ještě v konci světa  ;). Ale na výstavu se hodí, to nepochybně :) Podle mě tam mohli dát nějaké trochu obyčejnější příšery! Anebo by zas příště mohli dát třeba obry a severské bohy  :)

J0hny54

No obři nebo severští bozi by byli dobří!! To bezesporu... Fakt dobrej nápad

rasik8

Já to mu říkám set 2in1 1.příšera2.katapult
Příšeru můžeš použít na postrašování malé sestry ;D nebo si z něj postav bajonikla ;D,hračka pro psa=neokousané díly   ;D ;D ;D
Moje Brickshelf galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Legac
Trains,trains,trains,...,ale jen 9v  http://mafiapage.wz.cz - stránky o MAFII - hře na PC

nukum

Citace od: J0hny54 kdy 23.08.2006, 17:38:55
No obři nebo severští bozi by byli dobří!! To bezesporu... Fakt dobrej nápad
Taková síň bohů... to by bylo něco!!! Ale když tak přemýšlím, tak ty příšery jsou taky dost dobrý - akorát by prostě nemuseli bojovat přímo proti vikingům... :-\

J0hny54

Citace od: nukum kdy 23.08.2006, 18:32:00
Citace od: J0hny54 kdy 23.08.2006, 17:38:55

Taková síň bohů... to by bylo něco!!! Ale když tak přemýšlím, tak ty příšery jsou taky dost dobrý - akorát by prostě nemuseli bojovat přímo proti vikingům... :-\
Mně se to zdá velkej nepoměr proti ostatnímu legu, takže víceméně nemají s kým bojovat, protože ty vikingové by je těžko porazili  >:D . Proto se mi to moc nelíbí ty příšery

nukum

Citace od: J0hny54 kdy 23.08.2006, 20:46:47
Citace od: nukum kdy 23.08.2006, 18:32:00
Citace od: J0hny54 kdy 23.08.2006, 17:38:55

  Taková síň bohů... to by bylo něco!!! Ale když tak přemýšlím, tak ty příšery jsou taky dost dobrý - akorát by prostě nemuseli bojovat přímo proti vikingům... :-\
Mně se to zdá velkej nepoměr proti ostatnímu legu, takže víceméně nemají s kým bojovat, protože ty vikingové by je těžko porazili  >:D . Proto se mi to moc nelíbí ty příšery
No asi tak bych to taky viděl. Sice se moc nevyznám v severské mytologii, ale vím, že alespoň některé z těch příšer se mají utkat až se samotnými bohy v poslední bitvě a některé myslím nežijou v našem světě...  Buď bych tam třeba bezbranné vesničky a dobové nepřátele vikingů, anebo bych teď přidal i jiné mytologické bytosti, hlavně ty bohy (třeba pak Thorovo kladivo- to by stálo za to  >:D ). Ale jak říkám, na výstavu jsou ti zrůdy perfektní, líbí se mi!  ;)

fuli

#20
Mrtvé vikingské válečníky odvádějí Valkýry(dcery Ódina) do Valhally,aby zde trénovaly na Ragnarok.
Ragnarok:
Nejprve přijde krutá zima (fimbulvetr) a takové zimy přijdou tři za sebou aniž bude léto, po celé zemi zavládnou kruté boje.
Slunce a měsíc, které pronásledují vlci, jimi budou spolknuty a nastane tma. Na svět zaútočí tři hlavní mocnosti. Z moře se vyplazí obrovský had Midgardsormr (Jörmungandr) v bojovné náladě, čímž uvede do pohybu loď z nehtů mrtvých Naglfar. Tuto loď řídí obr Hrym, kormidelníkem je Loki. Z jihu přijíždí démon ohně Surtr se syny Muspellu. Ale ze všech nejstrašnější je vlk Fenrir. V tuto chvíli povstane Heimdall a zatroubením dá vědět, že nastává Ragnarök a bohové se odějí do boje.
Freyr bojuje proti Surtovi, ale padne. Thór bojuje s Midgardsormem a oba se zabijí navzájem. Fenrir spolkne Odina, je však zabit jeho synem Vidarrem. Týr bojuje s nestvůrným psem Garmem (hlídač z podsvětí) a přivodí si navzájem smrt, stejně dopadne souboj Lokiho a Heimdalla. Pak Surtr vrhne na celou zem oheň a vše spálí.
Po ragnaröku však z oceánu vyvstane nová země, kterou zalidní lidé, kteří se ukryli v kořenech jasanu Yggdrasilu.
Zdroj:http://cs.wikipedia.org/wiki/Seversk%C3%A1_mytologie
podrobnější popis Ragnaroku:http://mytologie.mysteria.cz/
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Raistlin M

Citace od: fuli kdy 23.08.2006, 23:26:39
Mrtvé vikingské válečníky odvádějí Valkýry(dcery Ódina) do Valhally,aby zde trénovaly na Ragnarok.
Ragnarok:
Nejprve přijde krutá zima (fimbulvetr) a takové zimy přijdou tři za sebou aniž bude léto, po celé zemi zavládnou kruté boje.
Slunce a měsíc, které pronásledují vlci, jimi budou spolknuty a nastane tma. Na svět zaútočí tři hlavní mocnosti. Z moře se vyplazí obrovský had Midgardsormr (Jörmungandr) v bojovné náladě, čímž uvede do pohybu loď z nehtů mrtvých Naglfar. Tuto loď řídí obr Hrym, kormidelníkem je Loki. Z jihu přijíždí démon ohně Surtr se syny Muspellu. Ale ze všech nejstrašnější je vlk Fenrir. V tuto chvíli povstane Heimdall a zatroubením dá vědět, že nastává Ragnarök a bohové se odějí do boje.
Freyr bojuje proti Surtovi, ale padne. Thór bojuje s Midgardsormem a oba se zabijí navzájem. Fenrir spolkne Odina, je však zabit jeho synem Vidarrem. Týr bojuje s nestvůrným psem Garmem (hlídač z podsvětí) a přivodí si navzájem smrt, stejně dopadne souboj Lokiho a Heimdalla. Pak Surtr vrhne na celou zem oheň a vše spálí.
Po ragnaröku však z oceánu vyvstane nová země, kterou zalidní lidé, kteří se ukryli v kořenech jasanu Yggdrasilu.
Zdroj:http://cs.wikipedia.org/wiki/Seversk%C3%A1_mytologie
podrobnější popis Ragnaroku:http://mytologie.mysteria.cz/

Ještě, že jako křesťan mám boha jen jednoho. Tohle je hrozně komplikovaný. U nás bude dramatickej jen závěrečnej hon na Židy, jako vyvolený národ a svrhávání démona Smrti do věčného ohně. Pak soud, další svrhávání do plamenů a pak už bude klid. Ještě , že nemusím lozit pod nějakej strom, abych to přežil. ;D (Pod jasan bych nelezl, my to máme všechn o orientovaný na olivovník a fíkovník  ;D )

fuli

#22
Ještě taková drobnost:Fenrir se v našem světě momentálně nevyskytuje,a už vůbec neběhá volně,kde by chtěl. Poté co zaútočil na Ásgard(jedno ze sídel bohů) byl spoután páskou Gleipnir. Ta byla vyrobena trpaslíky. Použily kořeny hory, medvědí šlachy, ženský vous, rybí dech, ptačí slinu a kočičí dech. Páska je nejpevnější věcí na světě,ale až začne Ragnarok tak se přetrhne a Fenrir se osvobodí. Do té doby je přpoután ke skále Gioll.

Ještě by mě zajímalo, jak v tom zmatku při Ragnaroku zjistí, kdo s kým má bojovat. Do Ragnaroku zasáhnou i jiní tvorové,například Valhalla má 540 bran, z každé brány vyjde 800 válečníků. Nějakej velkej sběratel Vikingů by to mohl ztvárnit, vypadalo by to působivě ;D
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

J0hny54

Dnes se musím omluvit tomuto setu. Kritiku si opravdu nezaslouží.
Nechal jsem si jeho koupi až jako poslední z celé série Vikingů, ale byla to chyba. Po sestavení jsem došel k názoru, že je to naopak asi nejlepší Viking set... Katapult je super a dokonce i obluda vypadá daleko líp než na fotkách...
Jediná věc na kterou jsem nezměnil názor je to, že tam mohlo být víc figů !!!

Colonel32

No, nejlepsi je podle me Viking Minigun 7020

J0hny54

Citace od: Colonel32 kdy 21.04.2007, 23:38:23
No, nejlepsi je podle me Viking Minigun 7020

je tam sice hodně figů, katapult je taky dobrej, ale je to zbytečně moc protažený  ???

Colonel32

tak tu oj urvu, ne?

J0hny54

Citace od: Colonel32 kdy 22.04.2007, 11:22:38
tak tu oj urvu, ne?

pak by to bylo dobrý  ;D

Colonel32

jak myslis, ze je to udelany ve Svitavach?

J0hny54

Citace od: Colonel32 kdy 22.04.2007, 11:28:57
jak myslis, ze je to udelany ve Svitavach?

no nevím, protože jsem se tam bohužel nedostal a teď jsem už měsíc nemocnej takže se tam asi ani nedostanu  :'(