(vlastní) lůžkový vagón

Založil stepan, 13.08.2006, 15:03:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

stepan

EDIT: no, teď koukám, že se písmo rozmazalo, ale přečíst se to snad dá. ;)

Honzik

MYslím, že interiér by chtěl ještě pár detailů doladit, ale celkový dojem je krásný.Pošli foto celého vlaků, jestli teda je...

tazzy

Jako vždy krásné, jenom tam nevidím ty postele ???.

Tomášek

Citace od: tazzy kdy 13.08.2006, 17:40:39
Jako vždy krásné, jenom tam nevidím ty postele ???.
Postele jsou ty placky 3x2....jinak je to dobrý, ale chybí detaily a nedoladěná jsou také okna na straně postelí - dal bych tam menší jen nahoru k posteli... ::) ;)
Procházím DARK AGE.

tazzy

#4
Ááá já tupec už to vidím, nevšim jsem si té chodbičky.

EDIT: Jsem asi fakt tupec, teď jsem si teprve všim, že tam je ta chodbička zaznačená :-[

stepan

postele tam jsou celkem 4 (2 dvoupatrové)
Citacenedoladěná jsou také okna na straně postelí - dal bych tam menší jen nahoru k posteli...   
menší okna by nevypadala dobře zvenku, a taky je nemám >:D
ve skutečnosti jsou postele v kupé vždy 1 okno=jedno kupé + postele z obou stran napříč (každé kupé 2x dvoupatrová postel).

TomG

Chtelo by to si poridit poradny fotoaparat. Nebo rekni rodicum at ti poridi (narozeniny/vanoce) nejaky levny digitalni automat. Uz to nestoji a hlavne z toho lezou o poznani lepsi fotky nez z mobilu.
Only the best can survive.

stepan

CitaceChtelo by to si poridit poradny fotoaparat. Nebo rekni rodicum at ti poridi (narozeniny/vanoce) nejaky levny digitalni automat. Uz to nestoji a hlavne z toho lezou o poznani lepsi fotky nez z mobilu.
Ahoj, kdybych chtěl foťák, tak už bych nedostal další lego, a lego chci víc než foťák. ;)

TomG

Jenze sice budes mit lego, ale lidi te pomalu, za ty fotky co tu davas, zacnou nenavidet :)
Only the best can survive.

Jarmila

Citace od: TomG kdy 15.08.2006, 07:37:47
Jenze sice budes mit lego, ale lidi te pomalu, za ty fotky co tu davas, zacnou nenavidet :)


Trochu silná slova.  :P
Nenávidět asi ne, ale zcela určitě přestanou věnovat pozornost Tvým zajímavým, ale špatně vyfoceným výtvorům.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

A šlo by přece poprosit někoho z okolí / rodinu, kamarády/ aby ti výtvor vyfotili slušným foťákem, no ne?  8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))