Chce si někdo rozšířit sbírku?

Založil Jindroush, 13.06.2006, 22:56:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

teda...zasolit tolko za MISBs a potom tie krabie vyhadzovat  ::)  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jarmila

Citace od: TomG kdy 14.06.2006, 11:00:14
No nevim, ja papundelky vyhazuju :)

Jasná názorová neshoda.  :-*
Ale mít problém s uskladňováním, tak bych asi mluvila jinak. Naštěstí je zatím dost místa i na krabice od lega.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Citace od: Jarmila kdy 14.06.2006, 11:04:38
Citace od: TomG kdy 14.06.2006, 11:00:14
No nevim, ja papundelky vyhazuju :)

Jasná názorová neshoda.  :-*
Ale mít problém s uskladňováním, tak bych asi mluvila jinak. Naštěstí je zatím dost místa i na krabice od lega.  :-*

Jj 1+1 te nauci :)
Only the best can survive.

JardaL

Tak to samozřejmě nikdo nekoupil. Nezbyde mu než to rozdělit na menší části a prodat postupně.
Ale upřímně, na mě to působí spíš jako nějaká megaczorka v minulosti než výsledek dlouholetýho sběru. .-((
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

hobby

To jsem tedy koukal....ale mně to taky nebere. Jak již dávno řekl (nevím který) klasik: "hledat je víc, než najít". Ano, jaké to bylo vzrušení hledat po všech hračkárnách vytoužený set, protože jsem pozdě zachytil jeho nástup. A jaká je to vlastně nuda, když je možnost senat, nebo vydražit cokoliv! Všeho moc škodí, včetně lega a někdy je lepší se krámů zbavovat, než je hromadit, neb je to osvobozující. Ten Američan ví, co dělá! :)

JardaL

Citace od: hobby kdy 14.06.2006, 12:43:23
je lepší se krámů zbavovat, než je hromadit, neb je to osvobozující. Ten Američan ví, co dělá! :)
V jeho případě to platí doslova. Až to prodá, bude mít takovýho místa, že bude moct domů nastěhovat všechny příbuzný až do 3. kolena.
(A nebo se rozhod sbírat podobně něco jinýho - třeba hračky Playmobil) :-))) ;D
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

chadzi

Citace od: Jindroush kdy 14.06.2006, 10:53:38
Koupit, rozbalit, díly roztřídit do krabic, papundekly odvýzt do sběru, ptákoviny (Belville, Trains) prodat. To by byla makačka  8)

nedelej tvrdaka, neverim ze bys nebyl z nakyho vysnenyho MISBcka nameko  ;D  BTW krabice od ISD uz je ve sberu?  :P

Jindroush

#37
Jasně, že je ve sběru.

Já žádný vysněný MISBo nemám, všecko, co kupuju, kupuju kvůli obsahu. Takže i ty dvě 'vysněný MISB', co mám na skříni, příp. to jedno, co mám u RDK, pudou 'pod nůž', a papundekly pryč.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Hansel

Citace od: Jindroush kdy 14.06.2006, 17:02:13
Jasně, že je ve sběru.

Kdybys bydlel blíž, tak jsem si pro ni včas zašel, dal si ji na skříň a alespoň se na ni díval. 
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Llevelyn

#39
A já bych ty velký krabky brala.. na svůj skladovací systém krabice v krabici potřebuju velký , počet malých převyšuje počet velkých.. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

Citace od: peter kdy 14.06.2006, 07:47:21
Nějak mě to nechává klidným. Je to sice hezké na pohled, to jako jo, ale já jsem radši, když si svoji sbírku zvětšuji postupně a vlastními silami. Nějak za ta léta co Lego sbírám, jsem zjistil, že mám největší radost z toho, když se to hromadí postupně. Koupit takhle všechno na ráz, by mě asi nepotěšilo :-\
Přesně tak...radost ze sbírání čehokoliv spočívá v tom, když po měsících úsilí seženeš za dobře set, který jsi vždy chtěl...Za peníze sežene kdokoliv cokoliv (tedy téměř), ale kde je ten požitek ze sbírání? ???

Jindroush

Vzato ad absurdum si to tudíž nejvíc užije ten, co si to postupně obratně vyčóruje.  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

***Banana.com

No Jindro jestli to byla reakce na můj předchozí příspěvek, tak tak jsem to nemyslel ;D To už by bylo dotažené dost ad absurdum, i když možná, že lidé na Kladně makající ve fabrice by na to měli jiný názor ;D :D ;)

chadzi

Citace od: Jindroush kdy 14.06.2006, 17:02:13
Jasně, že je ve sběru.

Já žádný vysněný MISBo nemám, všecko, co kupuju, kupuju kvůli obsahu. Takže i ty dvě 'vysněný MISB', co mám na skříni, příp. to jedno, co mám u RDK, pudou 'pod nůž', a papundekly pryč.

ztracenej pripad-stavitel, nikdy nepochopi sberatelskou vasen. na druhe strane je to kazdyho vec  8)