Obrázky

Založil Tomášek, 09.06.2006, 19:34:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomášek

Měl bych jeden dotaz :
Proč u úpravy profilů byla odstaněna volba zvolení obrázku a je tam jen volba nahraju si vlastní obrázek ?
Má to nějaký pádný důvod ?
Předem díkes...Tom  ;)
Procházím DARK AGE.

Jindroush

Páč už mě třetí Bruce Willis v řadě poměrně vytočil  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Tomášek

Citace od: Jindroush kdy 09.06.2006, 19:44:41
Páč už mě třetí Bruce Willis v řadě poměrně vytočil  8)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
To samé lze ale udělat i s obrázky nahranými...stáhneš si je a nahraješ si je taky...samozřejmě, je tam menší riziko, že si někdo dá stejný obrázek...
Procházím DARK AGE.

peter

Citace od: Tomášek kdy 09.06.2006, 19:47:09
Citace od: Jindroush kdy 09.06.2006, 19:44:41
Páč už mě třetí Bruce Willis v řadě poměrně vytočil  8)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
To samé lze ale udělat i s obrázky nahranými...stáhneš si je a nahraješ si je taky...samozřejmě, je tam menší riziko, že si někdo dá stejný obrázek...

To s tím Willisem mě naštvalo také, takže jsem rád, že se s tím něco udělalo. Co se týká vlastních avatarů, tak to snad nikoho ani nemůže napadnout dát si ten samý co tu už někdo má. To bych se musel hambou propadnout kdybych tohle někomu udělal, nechapu jak to někoho vůbec může napadnout. ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Tomášek

Citace od: peter kdy 09.06.2006, 21:27:11
To s tím Willisem mě naštvalo také, takže jsem rád, že se s tím něco udělalo. Co se týká vlastních avatarů, tak to snad nikoho ani nemůže napadnout dát si ten samý co tu už někdo má. To bych se musel hambou propadnout kdybych tohle někomu udělal, nechapu jak to někoho vůbec může napadnout. ::)
Sdílím s Tebou stejný názor...
Procházím DARK AGE.

otaznik

Citace od: Tomášek kdy 09.06.2006, 22:01:18
Sdílím s Tebou stejný názor...

Tak proč jsi se na to, proboha, ptal? Některé příspěvky na kostkách mi v poslední době hlava opravdu nebere.... ???  ::) >:(