(vlastni) Eldorado Fortress (upraveno dle komentaru)

Založil petras81, 04.06.2006, 16:47:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petras81

Nakoupil jsem par dilu a postavil trosku vetsi verze jmenovanych setu... Chtel jsem zachovat puvodni raz a tak jsem proste jenom neco pristavel...  ;D napiste jestli se libi  ::)

Aki

Ta plachetnice není špatná, ale to Eldorádo mi moc nesedí. Co pootočit tou pravou podložkou o 90° a vést tak ty dvě stoupající cesty z jednoho společného centrálního mola?  ???

petras81

to neni spatna myslenka  ;) ale jsem tezce omezen dilama... ale muzu to zkusit

***Banana.com

plachetnice je prima, mám originál Carribean Clipper, a Tvá kreace je mnohem lepší...to mělo tehdy Lego udělat!
Ta pevnost mi nesedí těmi dvěma rovnoběžnými cestami...

petras81

prikladam jeste jedno foto

Llevelyn

Plachetnice dobrá..jen ta pevnost.. dvě nesourodé stavby. Více bych popřemýšlela nad funkčností a při stavbě "prošla" s panákem / tedy minifigem, že ;D/ přístupy ke dveřím a logiku stavby. Taktéž ty podložky rovnoběžně nemají logiku.. :P spíše je pootočit  k sobě ....buď dva slezy k vodě a nebo verze centrálního mola. ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

Nad tou Carribean Clipper Long tedy slintám, a to ani nejsem Pirateman...O kolik jsi to prodloužil? O jeden střední díl? Přidával jsi kabinu do výšky, nebo jsi jel podle originál CC?

Colonel32

pripojim se k zavedenemu komentari:

Carribean Schooner (nebo co to je, ale clipper to rozhodne neni) je vynikajici, vlastne uz jsem uvazoval o tom udelat neco podobneho s barakudou, a co se tyce pevnosti, tak ta je dost tragicka - dve rampy ve stejnem smeru uz zmineny byly, jeste bych dodal, ze je to prilis vzdusne, s tvymi omezenymi zasobami bych to zkusil postavit spise mensi, ale intenzivnejsi (tz. pevnejsi zdi, nejakou vetsi budovu)

petras81

Citace od: Llevelyn kdy 04.06.2006, 19:48:58
Plachetnice dobrá..jen ta pevnost.. dvě nesourodé stavby. Více bych popřemýšlela nad funkčností a při stavbě "prošla" s panákem / tedy minifigem, že ;D/ přístupy ke dveřím a logiku stavby. Taktéž ty podložky rovnoběžně nemají logiku.. :P spíše je pootočit  k sobě ....buď dva slezy k vodě a nebo verze centrálního mola. ;)
takze asi takhle.... muzes mi presne rict co se ti nezda na pristupech a k jakym dverim? protoze jinak je to jenom jako vykrik do tmy  :-*

petras81

Citace od: banana.com kdy 04.06.2006, 19:53:24
Nad tou Carribean Clipper Long tedy slintám, a to ani nejsem Pirateman...O kolik jsi to prodloužil? O jeden střední díl? Přidával jsi kabinu do výšky, nebo jsi jel podle originál CC?
Je to prodlouzeno jenom o jeden stredovy dil, presne tak... kabina by mela byt do vysky stejna, ale podle navodu rozhodne neni... chtel jsem na ni umistit zadove delo a tak je jeji horni cast vlastne obestavena okolo nej.... jinak uz je na ceste dalsi clipper a tak pridak jeste tak cca dva stredove dily a jeden stezen... to bude teprve mazec.

petras81

a ted pro vsechny... kdyz to pootocim, jak tam asi ta velka lodicka pristane??? potrebuju dlouhe molo... ne zatocene do L, to by tam zajela a uz by nemohla odjet... vzdusne je to proto, ze to proste tak pani z legolandu postavili v roce 1989... ta prava cast je kompletne prevzata... a ze jou to dve nesourode stavby??  ::) tak to se na to podivej jeste jednou. Vzdyt jsou v zakladu uplne stejne ;D ;D a vubec... me se to libi...  :P

***Banana.com

Hele ale až tam frkneš další dva středové díly, tak Ti to naruší poměr délka/šířka...

petras81

Citace od: banana.com kdy 04.06.2006, 22:45:40
Hele ale až tam frkneš další dva středové díly, tak Ti to naruší poměr délka/šířka...
ano, ale bude to ok...
uz jsem to zkousel u Barracudy. Ta ma tri stredove dily a kdyz jsem tam jeste jeden pridal, tak to bylo porad ok. Takhle tam budou celkem ctyri. Lod je bachrata dost. To neni jako ty nove skorapky co delaly ke konci piratskych setu... tam se nevejdou ani dve dela vedle sebe. Sirka je napr. shodna s drakarem co delaji ted... videl jsem nekde fotku drakaru, co mel snad 7 az 8 stredovych dilu a jeste to bylo ok... hele uvidis sam... tak cca za tyden.

Aki

Citace od: petras81 kdy 04.06.2006, 22:40:04
a ted pro vsechny... kdyz to pootocim, jak tam asi ta velka lodicka pristane??? potrebuju dlouhe molo... ne zatocene do L, to by tam zajela a uz by nemohla odjet...
Však nemusíš mít to molo do L. Když budou ty rampy stoupat ze stejného místa budeš mít na středu těch dvou podložek velký centrální prostor a z něho klidně mohou vybíhat lávky do stran (tak jak to máš nyní).
Ale být tebo tak si uvědomím ještě jednu věc: celé Eldorádo (i když o 100% zvětšené) mi v poměru k té lodi příjde jen jako nějaká koloniální pevnůstka někde na pobřeží. Takže přistávání bych řešil spíše zakotvením v chráněném zálivu-přístavu a nákládku a vykládku bych řešil nějakými jolami (čluny).

Llevelyn

For petras81

sám si ztratil
Citacenapiste jestli se libi  
sám si hledej

Hlavně že se ti to líbí, pokud ovšem nechceš slyšet komentáře, neptej se. Kdo se moc ptá, moc se dozví a to babka Grešlička nemá ráda..  ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Llevelyn

Ovšem jak říkal  XY, tak si chtěl slyšet, že se líbí.. tak kušuju >:D

Totok je tak trochu omluva, za soudy, bo jsem skoro nic nepostavila a tudíž mlčím jak hrob. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Benelli_2000

Mě se to celkem líbí. Především ta lodiška. Komentáře k pevnosti rozmatlávat nebudu, Colonel, Llevelyn a jiní již řekli asi vše aa není co dodat.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

petras81

trosku jsem to tedy upravil, aby jste nerekli, ze si nevazim konstruktivni kritiky...

zakm

Tak to už je podľa mňa lepšie . Páčia sa mi tie sudy naukladané na seba , tie sudy sú na pušný prach?  ;D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

J_BOB

Citace od: zakm kdy 07.06.2006, 18:33:24
Tak to už je podľa mňa lepšie . Páčia sa mi tie sudy naukladané na seba , tie sudy sú na pušný prach?  ;D

to by bolo dost neprakticke...par striel a BUM :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dansson

Taky se mi to zdá daleko lepší, opravdu pěkné. Jenom mě napadlo jestli by ti dvě pevnosti nemohl spojovat nějaký klenutý minimůstek uprostřed nich.

Benelli_2000

Tak teď jsi mě dostal.
Pro změnu se mi nelíbí ty odlehčené věžičky na Eldoradu, které jsou až příliš vzdušné. Naopak se mi zase líbí to "skladiště". To se ti opravdu vyvedlo. Jen ty věže na Eldoradu by mohly být víc masivní.

Jinak je to good!
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Colonel32

rozhodne je to o dost lepsi... jeste bych, jak uz bylo zmineno, trochu lepe propojil ty dva bloky pevnosti mezi sebou, a bude to fakt pecka

petras81

neni penis, neni laska  ;D ;D jak uz jsem psal, jsem v UK a odvezl jsem vsechny nakoupene sety do CR... mam tu jenom to co je na fotkach  :'( moc rad bych je spojil, to je jasne... ale kde nic neni, ani smrt nebere... jo a v tech sudech rozhodne neni strelny prach... v tech je prece chlast pro guvernera ne  ;) takovej malej prirucni skladek

Peetrs

Takhle je ta pevnost opravdu o moc lepší, předtím se mi nezamlouvala, ale tohle je good. Možná by to mezi ně chtělo dát provazový most, pokud ho máš k dispozici.