Anketa

Jaká pouliční lampa se Vám líbí?

1)
9 (17.6%)
2)
25 (49%)
3)
0 (0%)
4)
10 (19.6%)
5)
1 (2%)
všechny
0 (0%)
žádná
6 (11.8%)

Celkem hlasů: 33

Autor Téma: Pouliční lampy  (Přečteno 2183 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline peter

• organi
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
  • Jiný už nebudu
    • ARTpeter.net
Pouliční lampy
« kdy: 01.05.2006, 16:57:46 »
Už delší dobu pracuji na svém dalším MOC-u. Nyní je hotov tak ze 75%, ale potřebuji trošku poradit. Chci na něm umístit pár lamp pouličního osvětlení z dob tak kolem přelomu 18. a 19. stol., ale nějak si nevím rady jaké. :-\

Na obrázku je 5 lamp, které jsem si vymyslel a jednu z nich použiji. Hlasujte prosím, která by se líbila Vám - každý můžete dát hlas dvěma lampám.
« Poslední změna: 01.05.2006, 20:25:12 od peter »
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Offline peter

• organi
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Jiný už nebudu
    • ARTpeter.net
Re: Pouliční lampy
« Odpověď #1 kdy: 02.05.2006, 10:21:58 »
Předem díky všem co hlasovali. Jak vidím, tak výsledek je více méně jednoznačný. Vítěznou lampou pro můj MOC se tady stala lampa č. 2.

Vidím, že se však našlo i pár členů, kterým se nelíbí ani jedna z uvedených lamp. Budu velmi rád, když se tito člonové vyjádří a případně ať přijdou i se svojí variantou, která by podle nich lépe vystihovala dobu, nebo prostě se jim zdála pro MOC lepší.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Offline ass

• Trade Count: (2)
  • furťák
Re: Pouliční lampy
« Odpověď #2 kdy: 02.05.2006, 14:10:02 »
Hlasoval jsem, že se mi nelíbí žádná, protože mi přijdou všechny v nějakým místě moc tlustý.
Dvojka by byla dobrá, ale mně tam trochu vadí ta minifig head.