(Vlastní) Vlastní forest hrádek

Založil Shi-So, 01.05.2006, 12:23:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Shi-So

Tak i já jsem vyplodil menší hrádek :D.

Shi-So

Ještě pár fotek

Anakin

je to pekné a už aj ja niečo pridám...kováčsku dielnu a jazernú pevnosť v Sherwoode

Frco

velmi pekne gratz. Len preco su ti forestmeni v jednej tlupe s banditmi? ??? :D

Marťan

Je celkem fajn  ;) ale moc se mi nelíbí kombinace šedých a černých kostek, ale to bylo asi z důvodu nedostatku dílků.... ::)
Vlčí muži a lesní mužíčci se dali dokupy....tak to je good.

Frco

martan: jj cierne a sede spolu sa mi pacia jedine na 6086 a to len preto lebo ho mam ;D Inak ja sam velmi nerad kombinujem farby.

otaznik

Je to hezký, zajímavý nápad.

Jen mi nesedí ty dveře vězení, šlo to udělat jinak, než jedním velkým dílem.

Shi-So

Díky všem za postřehy
Forestmeni a Vlčí lidé jsou dohromady z nedostatku forestmanu... ::)
Mám jich jen jeden set... :'(.Ale obojí je taková "lesní banda" tak to snad tak nevadí ;)

Kombinace šedé a černé je záměrná ,mě se zase nelíbí jednolité stavby a zde jsem se snažil naznačit ,rozmanitost materiálu při stavbě.Stojí v lese tudíž použili co bylo po ruce 8)

To Otazník: je tam málo místa a já už nemám jiné dveře ,ale příště to zkusím po-řešit líp :)

J_BOB

je to parada...imho to pomiesanie farieb tomu dodava taky dojem, ako si chcel....pouzili co je po ruke.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Je to zlate a zaroven seriozne...fakt pekna praca!
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Panther

Moc pěkný lesní hrádek. Líbí se mi ta barevnost. Jedno barevný lesní hrad by vypadal nevěrohodně. Zvláště když ho stavěli zbojníci a bandité.  ;D

Aki

Připadá mi to jako když banda loupežníků obsadila nějaký opuštěný, možná i polozřícený hrádek v lesích. Jisté kouzlo tomu přiznat musím, i když sám mám radši trochu větší měřítko a kompaktnější stavby.  ;)

***Banana.com

pěkný úkryt Forestmanů...neboj, dílky budou ;) ;D

Honzik

Celkový dojem je dobrý, ale já osobně bych to udělal pouze jako stavbu, která je v lese u něčeho například u skály, zdá se mi to moc dokonalé na to, že to stavěla lesní verbeš...promiň ať žije král  ;D ;D ;D