(cizí) Tvorba HeinerBerga

Založil Tomášek, 25.04.2006, 17:03:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomášek

Tak tento stavitel je skutečně borec....toto je teda opravdu nádhera....posuďte sami....http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=HeinerBerg
Procházím DARK AGE.

niessnet

Viděli ste tam to nádraží? To je něco. Budova je jako zatlučená prknama a dokonce tam udělal i nepoužívanou kolej zarostlou trávou. Působí to docela efektně.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

mph1

Me se taky libi, jak ma propracovane to rostlinstvo. Kazdy strom jiny, kvety, plody :D. Fakt borec

Cavelon

Ja som vyvaľoval oči na tento "terminal". Tak to mám vážne dosť... :o

hobby

Tomášku, ty kluku, kvůli tobě jsem se prohlížením připravil o dvě hodiny pracovního času ;D. Ten autor je skutečně borec, tolik nápadů a inspirace... Správný legomaniak! :D

Cavelon

Citace od: hobby kdy 26.04.2006, 11:06:22
Ten autor je skutečně borec, tolik nápadů a inspirace... Správný legomaniak! :D

To sa mu dobre maniačí, keď má dosť peňazí. :-\
Sú tam veci, nad ktorými som už dávnejšie premýšľal - napr. vagóniky v rôznych farbách... :)

hobby

Ano, tady očividně prachy nehrajou roli. Samotné nápady jsou ale výborné, to ani nejde všechno podrobně prohlédnout :D.

Cavelon

Ešte ma zaujal tento zelený vagónik, kde sú použité Train Windows (asi 4033) v zelenej farbe. Viem o ich existencii, ale zaujalo ma to, že tento maniak ich má viac ako jedno-dve. 8)

peter

Tak jsem to také projel a mám z toho rozporuplné pocity. Je fakt, že autor na svých modelech používá spoustu detailů a různých věci. Bohužel celkový dojem, to na mě dělá špatný. Působí to na mě takovým velmi chaotickým a velmi přeplácaným dojmem. Podle mě, kdyby se to trošku sjednotilo a urovnalo, tak by to bylo hezčí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

jajir

Ma to fantasticky, tech vlaku ma opravdu neskutecne mnozstvy. Nezkousel to nekdo spocitat?

ja skonciil u prvni rady 22 kusu. Ten teda nedostatkem investic netrpi.

To mesto je naprosto supr, a me se preplacane nezda. Proste ma neuveritelne mnozstvi ne prilis rozsirenejch kostek a chce to ukazat.
Co se mu musi nechat jsou napady, tech ma na rozdavani.