Autor Téma: (Vlastní) Petřínská rozhledna  (Přečteno 344 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
(Vlastní) Petřínská rozhledna
« kdy: 25.04.2020, 00:40:12 »
Hledal jsem zase něco drobného co postavit z reálného světa a napadl mě petřín  :D

Model bude v cca minifig měřítku s celkovou výškou kolem 170cm, to je včetně spodního patra, které je z jedné strany zapuštěné do země.

Základ budovy jsem prozatím otestoval v LDD a z hadiček a úchytek co mám doma jsem otestoval jak dobře půjde pospojovat ocelová konstrukce. Je to šílená pavučina, ale z větší části to půjde.

Přesné měřítko určí hlavně okna vyhlídek a spodní budova, ať to vypadá co nejreálněji.

Chtěl bych teď hlavně poprosit někoho z Prahy kdo mi můžete vyfotit základy věže kolem dokola, hlavně jak vypadají ze zadní strany viz druhá fotka = papírový model. Já se do Prahy dostanu asi až v červnu a chtěl bych začít stavět co nejdřív.

« Poslední změna: 25.04.2020, 00:43:50 od Chairudo »
Moje LEGO videa na YouTube Fotky z výstav na Flickr

Offline peki

• Globální moderátor
  • Trade Count: (18)
  • furťák
Re:(Vlastní) Petřínská rozhledna
« Odpověď #1 kdy: 25.04.2020, 06:46:22 »
Chtěl bych teď hlavně poprosit někoho z Prahy kdo mi můžete vyfotit základy věže kolem dokola, hlavně jak vypadají ze zadní strany viz druhá fotka = papírový model. Já se do Prahy dostanu asi až v červnu a chtěl bych začít stavět co nejdřív.

Takové ty programy na procházku městem jsi zkoušel? Nevím jestli je Praha zpracovaná v četně Petřína.

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
Re:(Vlastní) Petřínská rozhledna
« Odpověď #3 kdy: 25.04.2020, 14:22:14 »
Díky  ;D Na streetview jsem chybou v matrixu úplně zapomněl.
Ten úplný spodek tam není, zavazí tam ve výhledu ta nová barabizna, ale jinak dost fotek z loňského léta abych to slušně zmastil  :D
Moje LEGO videa na YouTube Fotky z výstav na Flickr