Vlastný MOC (nedokončený)

Založil marian20, 10.04.2006, 19:24:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

marian20

Môj prvý MOC, žiaľ došli mi ešte pred dokončením šedé tak je zatiaľ v štádiu nedokončenom.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

marian20

...
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

marian20

...
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

marian20

...
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

marian20

...
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

marian20

a posledné dve:
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

chadzi

skoda ze ti dosly dilky, je tam par zajimavejch napadu (schody, atd...) holt je potreba hodne oldgray bricku...

marian20

jj oldgray brickov nikdy nie je dosť  :)
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

chadzi

mi povidej, ja sem nakoupil x stejnejch castle setu pres ebay v domneni ze dilky budou stacit. jakmile sem zacal neco zkouset stavet (napr. prvni 'moc'), tak sem se vyved z omylu a nejdriv doplnil zasoby. bez toho nic moc vetsiho nejde...

Aki

Pěkné. Několik věcí mne vyloženě nadchlo. Nejvíc asi ta střílna. Nevadilo by ti kdybych ten nápad také někde použil?

A velmi sympatická je i ta osádka!  ;)

otaznik

Je to velmi zajímavé! Jak už tady padlo, máš tam několik pěkných nápadů. Doufám, že to dokončíš.

niessnet

#11
Ano, souhlasím s ostatními příspěvky, mě se tam třeba líbí ta dlažba, držák na oštěpy i ta chodba v přízemí s klenbou je pěkná. Možná by se hodila i do nějakého většího hradu jako vstupní brána nebo jako most, ale to není moje parketa, takže nebudu zabíhat do detailů.

EDIT: To Jarmila - níže: To je pravda, na to vyndavání jsem nepomyslel. Ale jako vizuální efekt je to hezký.  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Jarmila

Citace od: niessnet kdy 10.04.2006, 23:49:19
.... mě se tam třeba líbí ta dlažba, držák na oštěpy i ta chodba v přízemí s klenbou je pěkná........

Technická připomínka - jak budou ty oštěpy vyndavat? To ten držák vyrvou ze zdi?
Zaujalo mne uchycení řetězu do stěny vězení.
Velice kladně hodnotím rozebíratelnost patra nad schodištěm.
A ta chodba mě nadchla.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

Hladomorna, střílna a hlavně ten trůn jsou super  :D

zakm

úprimne ti poviem, najprv som si myslel , že to bude nejaká blbosť ,(asi ma oči klamali ) ale potom ked som videl interier, tak ma to prekvapilo.Veľmi pekné. Mne sa páči zahákovanie oštepov. :)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

chadzi

presne to sem si myslel kdyz sem videl prvni foto (resp. druhy s tema listama). problem s hradama je v monotonnosti te sede, je potreba ty zdi ozivit (bud tan/dark gray/sand red brickem) + samozrejme nejaky sarapaticky okolo (stromy, stity, retezy, atd...).

dalsi fotky ale vypadaji moc dobre, jen skoda ze dosla seda...

btw diky za dalsi castle MOC - zacina se to tu slusne rozjizdet, treba nekdy neco vysvihne i jindroush a spol...

MwK

Vyzera to dobre az pekne :)!...ale najviac ma zaujali tie schody s podlohou a nesmiem zabudnut na autenticku kostru... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Benelli_2000

Moc kůl. Mě líbit klenba, uchycení řetězu u koslivce, uchycení kopí. Mě osobně se jen nelíbí ty schody, ale každej máme jinej názor. Každopádně sem hoď fotky až to bude 100% complete - to bude fakt KŮL
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).