Společný projekt - Městečko Friends - Nové Butovice

Založil Igorus, 28.03.2017, 14:27:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Pro lepší přehlednost, nové téma.

Nové přihlášky, návrhy na rozšíření, zlepšení, atd. stávajícího projektu prosím sem.

Nové moduly (nezávazně):
Izabella - módní přehlídka - 2 baseplate
Vasyk - okolí hotelu - 4 baseplate
Igorus - aqua park - 2 baseplate
Yanice - natáčení filmu - 2 baseplate

Ondrej - ostrov

waf - ???

Schéma:



Bruno

Ještě jsi nás nenechal ani vydechnout a už nás ženeš dál :-)

Vasyk

Chci ty ukradené 4 baseplaty z původního projektu zpět !!!!!  >:D >:D Jinak s Tebou nemluvím  ;) ;D.

MÍLA

Mám návrh na pokračování, když tu máme prodejnu hudebnin a školu, tak mě napadlo že by se hodil hudební klub s kapelami, už mám i pár předloh.

papluh

Myslím, že 2-3 poschodia zvládnem pridať  >:D

MÍLA

Se opovaž, radši si udělej suterén, to je rychlejší.

yanice

Co třeba dětské hřiště? Módní přehlídku? Natáčení filmu...aneb 2 projekty v 1?

MÍLA

Co třeba natáčení filmu o módní přehlídce na dětském hřišti ?  >:D >:D

waf


MÍLA


Igorus

Citace od: Bruno kdy 28.03.2017, 15:04:54
Ještě jsi nás nenechal ani vydechnout a už nás ženeš dál :-)

To víš, jsme v tempu, tak je potřeba kout železo dokud je žhavé :)



Igorus

Citace od: Vasyk kdy 28.03.2017, 15:22:58
Chci ty ukradené 4 baseplaty z původního projektu zpět !!!!!  >:D >:D Jinak s Tebou nemluvím  ;) ;D.

A víš co, jsou tvoje :) takže budeš mít dvě baseplate směrem k zoo a dvě směrem ke koním.

Igorus

Citace od: MÍLA kdy 28.03.2017, 15:38:01
Mám návrh na pokračování, když tu máme prodejnu hudebnin a školu, tak mě napadlo že by se hodil hudební klub s kapelami, už mám i pár předloh.

Jako vždy, udělej návrh v LDD a pak uvidíme.

Igorus

a zamítací reakce:

Citace od: papluh kdy 28.03.2017, 15:44:39
Myslím, že 2-3 poschodia zvládnem pridať  >:D

ne  >:D

Citace od: waf kdy 28.03.2017, 19:06:39
A co třeba něco s normálníma figurkama?

Rozhodně ne. Možnosti vyřádit se s normálními figurkami jsou jinde :)

Igorus

Citace od: yanice kdy 28.03.2017, 16:40:43
Co třeba dětské hřiště? Módní přehlídku? Natáčení filmu...aneb 2 projekty v 1?

Klidně/proč ne/může být. Takže kolik modulů ti mám zarezervovat???

Bruno

Citace od: Igorus kdy 29.03.2017, 11:20:37
Citace od: Bruno kdy 28.03.2017, 15:04:54
Ještě jsi nás nenechal ani vydechnout a už nás ženeš dál :-)

To víš, jsme v tempu, tak je potřeba kout železo dokud je žhavé :)

Já jsem si to myslel, že to takhle bude :-D

yanice

Citace od: Igorus kdy 29.03.2017, 11:27:53
Citace od: yanice kdy 28.03.2017, 16:40:43
Co třeba dětské hřiště? Módní přehlídku? Natáčení filmu...aneb 2 projekty v 1?

Klidně/proč ne/může být. Takže kolik modulů ti mám zarezervovat???

;D ;D tak řekněme 2, na natáčení filmu? To mi připadá, že tam to může být asi nejvíc rozmanité, dětské hřiště je už ve vesnici, pokud se nemýlím. A holky rády showbusiness :D, plac s natáčením, pár vozů pro účinkující hvězdy, maskérna, přívěs s jídlem, technici a technika, nějaké to modré plátno (či snad bývá i zelené?) atd.
To abych začala nakupovat :), jak dlouhou dobu budeme mít na stavění?

MÍLA

#17
Yanice, já si myslím že máš tak dva týdny na přípravu a návrh celkové podoby, další dva týdny na nákup a protože výstava by měla skončit 30.7. tak na postavení všeho máš květen a většinu června.  ;D

Modré a zelené plátno se používá u speciálních efektů nebo u počasí aby na něj mohli ukázat tu mapu republiky a další grafiku, protože ty moderátorky ve skutečnosti ukazují na holou zeď.

waf

Dětské hřiště je nerealizovatelné, protože Friends holky mají jiné starosti, než mít děti...

waf

Já bych něco rád postavil, ale jsem bez figurek - resp. už teď osm figurek dlužím a nikdo mi další nepůjčí :D

MÍLA

Wafe a co zkusit opuštěný ostrov co byl v původních plánech ? tam se obejdeš úplně bez figurek.  ;D

Igorus

Citace od: MÍLA kdy 29.03.2017, 21:48:27
Wafe a co zkusit opuštěný ostrov co byl v původních plánech ? tam se obejdeš úplně bez figurek.  ;D

Ostrov bude dělat dle dohody Ondřej, takže asi tak.

Igorus

Citace od: yanice kdy 29.03.2017, 16:09:23
;D ;D tak řekněme 2, na natáčení filmu? To mi připadá, že tam to může být asi nejvíc rozmanité, dětské hřiště je už ve vesnici, pokud se nemýlím. A holky rády showbusiness :D, plac s natáčením, pár vozů pro účinkující hvězdy, maskérna, přívěs s jídlem, technici a technika, nějaké to modré plátno (či snad bývá i zelené?) atd.
To abych začala nakupovat :), jak dlouhou dobu budeme mít na stavění?

Prima, myslím že to bude pěkné. Možná se zamysli i nad tím, jaký film se bude natáčet. Dle toho se to pak hodí do příslušné části.

Co se týká času tak je potřeba vycházet z konce Letňan (30.6.). Pak se model přesune do Butovic a bude možné provést rozšíření.


yanice

Citace od: Igorus kdy 30.03.2017, 09:26:25
Citace od: yanice kdy 29.03.2017, 16:09:23
;D ;D tak řekněme 2, na natáčení filmu? To mi připadá, že tam to může být asi nejvíc rozmanité, dětské hřiště je už ve vesnici, pokud se nemýlím. A holky rády showbusiness :D, plac s natáčením, pár vozů pro účinkující hvězdy, maskérna, přívěs s jídlem, technici a technika, nějaké to modré plátno (či snad bývá i zelené?) atd.
To abych začala nakupovat :), jak dlouhou dobu budeme mít na stavění?

Prima, myslím že to bude pěkné. Možná se zamysli i nad tím, jaký film se bude natáčet. Dle toho se to pak hodí do příslušné části.

Co se týká času tak je potřeba vycházet z konce Letňan (30.6.). Pak se model přesune do Butovic a bude možné provést rozšíření.

Už jsem si začala něco kreslit a hledat, myslím, že nejlepší je asi natáčení pohádky...tam se dají použít ty princezny/elfove. Včera jsem si říkala před usnutím, že česká klasika O Šípkové Růžence může být dobrá inspirace. Princezna, čarodějka, hrad zarostlý růžemi, princátko a pomocníci....ještě to nechám trošku v hlavě uležet :)

Igorus

Citace od: yanice kdy 31.03.2017, 11:37:04
...

Už jsem si začala něco kreslit a hledat, myslím, že nejlepší je asi natáčení pohádky...tam se dají použít ty princezny/elfove. Včera jsem si říkala před usnutím, že česká klasika O Šípkové Růžence může být dobrá inspirace. Princezna, čarodějka, hrad zarostlý růžemi, princátko a pomocníci....ještě to nechám trošku v hlavě uležet :)

Nech, ale i tak si myslím, že tohle je super nápad  ;D

Izabella08

Tak...když už je moje téma FILM obsazené, beru tedy MÓDNÍ PŘEHLÍDKU...2 ks baseplates pěkně za sebou jako u tržnice:)

Hardegon

Nejsem si jistý, tak se zeptám... Projektu velí stále Igorus nebo to předal Mílovi? Těžko to to už poznat.

MÍLA

Starostou je stále Igorus, já zde jen podnikám v realitách.

Igorus

Citace od: MÍLA kdy 03.04.2017, 09:14:29
Starostou je stále Igorus, já zde jen podnikám v realitách.

Jsem rád za toto potvrzení. Pokud chceš místo pro modul tak podnikej návrh v LDD.

Igorus

Citace od: Izabella08 kdy 01.04.2017, 07:27:23
Tak...když už je moje téma FILM obsazené, beru tedy MÓDNÍ PŘEHLÍDKU...2 ks baseplates pěkně za sebou jako u tržnice:)

Prima. A orientačně do jaké části by jsi to ráda umístila? Obecně přemýšlím, že společně s filemem to bude asi další zóna.