(Vlastní) Hotýlek - projekt městečko Friends

Založil Vasyk, 29.12.2016, 18:39:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Upravil jsem to tak, aby se tam ta cesta nemusela cpát. Momentální stav stavby.

Chairudo

Fakt moooc pěkný. Z čeho si čerpal inspiraci, nějaká anglická vilka?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik

 
Musím souhlasit s Chairudem fakt moc pěkný

Vasyk

Citace od: Chairudo kdy 29.12.2016, 18:40:48
Fakt moooc pěkný. Z čeho si čerpal inspiraci, nějaká anglická vilka?

Někde jsem to našel na netu nakreslený, asi screen z nějaké hry či co. Každopádně se mi to líbilo na budoucí využití a teď se to tak nějak hodilo.
Jsem rád, že se to líbí, teď aby se to ještě líbilo i dětem. Ještě je na tom celkem dost práce.

milanv

OK, se silnicí nepočítám. A hotel vypadá dost dobře. Nádherně členitá stavba!
Pán na Žlutém hradě

Sihaja

Hotel je fakt krásný!

Já teď taky pracuji na svém pozemku, usazuji jednotlivé "kurty" a musela jsem objednat další dílky  ::) na postavení půjčovny holí. Plates vypadají jako zdivo opravdu moc pěkně, tak se těším až mi dorazí potřebné díly a zase sem něco přidám.

Bruno

Hotel je fakt úžasný, to jsi nasadil vysokou laťku ;-)

Igorus

Vskutku povedený příspěvek do společného projektu. Tak buďme upřímní, něco takového (tedy kvalitního a monumentálního, ale přitom hravého) jsem od tebe očekával. Takže z tohoto pohledu naprostá spokojenost! Díky moc!

(až je mi líto, že jsi si vybral dobrovolně ten roh...  ;) )

matka

Bude to krásná dominanta města.
Super komíny.
Paní na Žlutém hradě

Pool

Jo, jo, to vypadá parádně, to už asi jen tak někdo nepřekoná  ;D

Vasyk

Děkuji za komentáře, vypadá to, že hotel se líbí, to jsem rád. Určitě nechci nasazovat pomyslnou laťku, jen si stavím dle svého a snažím se Vám ostatním neudělat ostudu v tomto projektu. A taky nechci rozčílit Igoruse  >:D.

Malý update postupu prací.

Vasyk

#11
Modul tímto považuji za hotový, můžeš si mě Igorusi odškrtnout  ;).

Něco o pohybu: Andrea slaví narozeniny a ostatní si dělají co chtějí dle vybavenosti hotelu. Nechybí kouzelnice a kapela.

Více fotek --> Flickr

Případné připomínky zvážím a dle časových možností možná zrealizuji.

otaznik

Jak už tu padlo, krásně členitá stavba, moc hezky to vypadá.
Osobně bych na věžičky dal bosáž jen z tiles 1 x 1, kombinace s 1 x 2 se mi tam nelíbí.

milanv

Citace od: otaznik kdy 05.01.2017, 12:12:57
Osobně bych na věžičky dal bosáž jen z tiles 1 x 1, kombinace s 1 x 2 se mi tam nelíbí.
Tak to můžu odpovědět za Vasyka: budeš muset pár měsíců počkat, zatím ten díl není ani na BL, natož za rozumnou cenu.
Pán na Žlutém hradě

Bard

Budu stručný. Je to stavba, která posunuje sérii Friends o nějaký ten level výš.

MÍLA

To je tak dokonalá stavba že se mi nějak ani nechce utrácet za kostky na vlastní barák a vůbec to nesouvisí s tím v jakém je to tématu.

Asi do Letňan pujdu jen koukat.

Jonas

#16
Jak je vidět, Vasyk je všeuměl. Na co sáhne, tam se zrodí skvost, na nějž je radost koukat. Dodnes si vzpomínám, jak nás před nějakými deseti lety všechny dorazil svým nádherným parníkem Mark Twain. Pak přišel Krteček, maxifigové, modulární dům, ... a další.

Na tomto MOCu se mi moc líbí - kromě už zmíněné členitosti (horizontální i vertikální) - to, že je to svět Friends, ale téměř bez těch (pro mě šílených) barev, jako jsou všechny ty různé odstíny fialové, růžové, azurové.


Jonas - Můj Brickshelf

milanv

Je to opravdu pěkné, členité až tak, že mi z fotek ani nepřišlo, že by to bylo tak velké (4 velké baseplate) - žádné hluché místo.
Připomínky - mám jednu drobnost: holky v bazénu a na tobogánu nemají plavky.
No a doufám, že bude nějak vypadat, když jim přímo za plotem bude probíhat soutěžení v nahánění krávy do ohrady na místním ranči :)
Pán na Žlutém hradě

Vasyk

#18
Citace od: otaznik kdy 05.01.2017, 12:12:57
Jak už tu padlo, krásně členitá stavba, moc hezky to vypadá.
Osobně bych na věžičky dal bosáž jen z tiles 1 x 1, kombinace s 1 x 2 se mi tam nelíbí.

Díky za námět. 1x1 by vypadalo lépe, ale nemám rohový díl podobný tomuto jen ale se dvěma studama. Nějaký návrh jak to udělat na roh ?

Edit: chybí ten dílek co psal Milanv, hold řešit něco po telefonu není jako na pc, na telefonu se mi půlka věcí nezobrazí  ;D

matka

Mám sto chutí se ubytovat, je to paráda.
Paní na Žlutém hradě

Vasyk

Citace od: Jonas kdy 05.01.2017, 15:43:27
Jak je vidět, Vasyk je všeuměl. Na co sáhne, tam se zrodí skvost, na nějž je radost koukat. Dodnes si vzpomínám, jak nás před nějakými deseti lety všechny dorazil svým nádherných parníkem Mark Twain. Pak přišel Krteček, maxifigové, modulární dům, ... a další.

Na tomto MOCu se mi moc líbí - kromě už zmíněné členitosti (horizontální i vertikální) - to, že je to svět Friends, ale téměř bez těch (pro mě šílených) barev, jako jsou všechny ty různé odstíny fialové, růžové, azurové.

Děkuji za poklonu, od Tebe si toho extra vážím. Co se týče barev, měl jsem strach, že mnou zvolené nebudou dost Friends, tak snad to barevně dotáhnou ostatní  >:D

Vasyk

Citace od: milanv kdy 05.01.2017, 15:59:59
Je to opravdu pěkné, členité až tak, že mi z fotek ani nepřišlo, že by to bylo tak velké (4 velké baseplate) - žádné hluché místo.
Připomínky - mám jednu drobnost: holky v bazénu a na tobogánu nemají plavky.
No a doufám, že bude nějak vypadat, když jim přímo za plotem bude probíhat soutěžení v nahánění krávy do ohrady na místním ranči :)

Nakoupil jsem pár setů ve výprodeji a těch plavek tam teda moc není, to je pravda. To samé mám problém s mužským osazenstvem, dal jsem do kupy tři jedince a je z nich kapela na holčičím mejdanu. No a po pár drincích můžou do bazénu vlastně v čemkoliv, takže problém plavek vyřešen  ;D.

Jinak ještě jednou děkuji za kladné ohlasy, jsem rád, že se ten můj výtvor líbí.

MÍLA

#22
Klasické plavky jako jsou k dostání v City obchodech zatím ve světě Friends neexistují jako plno dalších věcí.

Ve Friends zatím existuje pouze horní díl bikin. http://www.bricklink.com/catalogList.asp?pg=4&catString=771&catType=M&v=2

Citace od: milanv kdy 05.01.2017, 15:59:59
No a doufám, že bude nějak vypadat, když jim přímo za plotem bude probíhat soutěžení v nahánění krávy do ohrady na místním ranči :)
Pokud se jedná o jezdecký hotýlek tak by to nemuselo tolik vadit.

Klaj

Stavba vypada naprosto uzasne.
Mozna hloupa otazka, ale kolik to vazi ? :)
Draco dormiens nunquam titiliandus