(vlastní-zakázka) ulička

Založil matka, 23.10.2016, 20:13:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matka

Tentokrát bylo mým zadáním zaplnit dva metry na zdi jakousi "uličkou". Jsou to opět jen průčelí domů, jen 8 studů do hloubky. Postavila jsem kavárnu, cihlový dům, radnici, cukrárnu, banku, hotel a květinářství, vše jen dle fantazie, jen velmi volně inspirováno reálem.
U hotelu (žlutý) a banky (šedý) doplním ještě náznaky interiérů, jinak je to konečná podoba.
Doufám, že se bude líbit.

Paní na Žlutém hradě

HD

Chtělo by to asi černý podklad za okna, aby neprosvítalo pozadí, ale jelikož si ji tam zvládnu představit (nebo přinejhorším v obrázkovém editoru dokreslit), tak zírám už teď.

Kde bude možné vidět uličku/2 (čtěte "poloviční") naživo?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

milanv

Je poznat, co je tvá krevní skupina - přes tvé výlety do všech koutů stavitelského umění, jak dojde na domečky, tak jsi doma :) Pěkné pokoukáníčko, žádný dům není stejný, všude jiné detaily... Jen pro výstavu bych se ještě zamyslel nad problematikou průhledů okny, i tam kde neplánuješ přímo interiér. Nevím, jak v reálu, ale na fotkách jsou za nimi hodně vidět podpůrné konstrukce nebo naopak světlo. Dát tam černý papír? Nevím, muselo by se to zkusit...
Pán na Žlutém hradě

davroman

Velmi povedené, domy dohromady krásně ladí.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

janopr

Jé, takto kdyby vypadal nový výroční modulár... ;D
Moc pěkné domečky.

matka

Děkuju.
K vidění bude v muzeu Lega na Národní třídě.
Průhledy budu řešit až na místě, ono když je to pak "připláclé" ke zdi tak to nevypadá tak zle, můžou zmizet i podpěry a přesně jak říkáte - dle potřeby to vyřeší černý papír.
Paní na Žlutém hradě

Izabella08

Dito,

je to moc povedené...detaily na fasádách se mi líbí dost hodně. A uvnitř ty podpěry naopak vypadají jakoby v tom interiéru měly být.
Je dobře, že Muzeum lega přijímá MOC stavby, protože koukat jen na setové modely je už nuda:)

Hana129

Taky se mi to moc líbí, hlavně jako celek. Stavět jen část je skvělý nápad a obrovská úspora materiálu.

mirek


Petronel

Dito výborná práce! Moc se mi domky líbí. Každý je odlišný a nápaditý.
Paráda! ;)