(vlastní) Western Indiánský tábor a výkupné

Založil Kuba, 29.05.2016, 20:05:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Ahoj představuji svůj další, nyní malý, MOC.

Jedná se o MOC, který je skálou rozdělen nadvě části. Na jedné se nachází malý indiánský tábor a na té druhé zrovna probíha výkupné za uneseného kovboje. Nápadem jsem trochu vykradl sám sebe, protože se to trochu podobá větší verzi, kterou jsem stavěl pro Lipno 2014  >:D

Fotky mám zatím pouze z výstav. ( z Olomouce a z Havířova)

Aki

Indiáni na lavičce? TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ!  :o :o >:D Dej tam skautíky co opékají marschmelouny.  8) >:D >:D


Obě části se mi líbí, ale říkám si, že by mi sedly víc, kdyby to byly samostatné MOCy.  :-\

Johny650

TOP TOP TOP. Nádhera :) opravdu luxus :)) je možné pak zaslat foto větší kvality?

Děkuji

Kuba

Citace od: Aki kdy 29.05.2016, 22:12:24
Indiáni na lavičce?

>:D jj jsem věděl, že je mám posadit na zem.  ;D Jen mi to přišlo takové prázdné, zkusím ale vymyslet něco, jako, že sedí na kládě....

Citace od: Johny650 kdy 31.05.2016, 13:34:06
TOP TOP TOP. Nádhera :) opravdu luxus :)) je možné pak zaslat foto větší kvality?

Děkuji

dík, zatím fotky lepší kvality nemám. Po dostavění to šlo hned do Olmiku na víkend, pak to leželo v krabici a ted jsem to půjčil na výstavu u nás v Havířově. Takže mám pouze jen tyto z větší dálky z těch výstav. Až se mi to vrátí (prázdniny) tak to mohu ještě nechat vyvofit. Ale zase tolik detailů. které by nešly rozpoznat z těchto fotek, tam není, takže nevím, zda to nechat podrobně nafotit má vůbec smysl :)


Aki

Citace od: Kuba kdy 31.05.2016, 19:28:24
Citace od: Aki kdy 29.05.2016, 22:12:24
Indiáni na lavičce?

>:D jj jsem věděl, že je mám posadit na zem.  ;D Jen mi to přišlo takové prázdné, zkusím ale vymyslet něco, jako, že sedí na kládě....
Postav tam klasickou lenošku/backrest kláda je taky špatně, vždycky seděli jen na zemi, lenoška pak byla vrcholem pohodlí - o ní se jen opírá sedící na zemi.  ;)