Ramsey a jeho sbírka

Založil ramsey1, 01.05.2016, 12:39:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ramsey1

Zdravím všechny,

po delším váhání jsem se rozhodl také začít postupně představovat moji sbírku :)

Váhal jsem hlavně z důvodu, že času se nedostává, a tak je ze mě spíše sběratel z donucení, než stavitel :( Fotografie hotových výtvorů tedy nemohu aktuálně nabídnout, ale snad i to se časem změní a začnu doplňovat postupně sety v celé své kráse. Investor nejsem, tedy určitě snad jednou vše postavím!


ramsey1

Winter Village sety z mé sbírky.

ramsey1

#2
Ideas sety z mé sbírky.

ramsey1

#3
Creator trains z mé sbírky.

ramsey1

The Simpsons.

ramsey1

Castle.

ramsey1

Ghostbusters HQ :)

otaznik

No, pěkný rozjezd. Po něm jsem dost zvědav, co přijde dál.

Izabella08

 Winter tématika krásná...atmosféra klidných vánoc.
Už několikrát jsem chtěla začít sbírat tyto zasněžené sety, ale vždy mi do toho skočí nějaký , důležitější, setík:)


ramsey1

Děkuji za zpětnou vazbu :) Winter Village první set (Toy Shop v roce 2009) byla krabice, která mě v obchodě zaujala a přivedla po dlouhých letech od dětství zpět k Legu :)

ramsey1

Hobbit mě už jako film a ani jako Lego sety nijak zvlášť nezaujal, ale tento dle mého naprosto nad ostatními vyniká a nemohl chybět ve sbírce.

ramsey1

Arkham Asylum Breakout.

ramsey1

Jeden z "pokladů", Haunted House MISB.

ramsey1

Nešlo odolat...

ramsey1

Dle mého vlajkové sety této řady, nesměly chybět.

ramsey1

#15
Asi jedna z posledních Death Star ze skladů LEGO před ukončením výroby :)

ramsey1

Fairground... Carrousel chybí a chybět bude, za aktuální cenu - to bych si již ani sám v sobě nedokázal ospravedlnit a překroutit :)

lukas.21

Krása. Páči sa mi, ako sa (aspoň v tých prvých) zameriaš na tému a máš z nej každý kúsok z posledných rokov. Vidieť to ako MISB, je pre mňa ešte väčším potešením. Ešte také modulary a bude to fakt krása. Ale už aj teraz ti tie vlaky v tichosti závidím. Ja som sa ostýchal až kým nevymizli a potom boli už za sumy, ktoré by som nedal. Super by to bolo prezentovať hneď v prvom príspevku, nech ti tú šnúru neprerušujú obdivovatelia.

ramsey1

To nevadí, stejně doufám, že se časem bude sbírka rozrůstat :) Takže prezentace bude přerušená tak jako tak. Sbírám od 2008/2009 a tomu odpovídá i sbírka.

Hlavně si přeji, abych našel čas začít ukazovat i sestavené sety.

ramsey1

V mých očích nejlepší licencovaná řada setů Lega, posbíral jsem kompletní krabicové sety.

ramsey1

Pokračování.

ramsey1

Závěr LotR.

ramsey1

10197 - Fire Brigade

ramsey1

10211 - Grand Emporium

Izabella08

Ramseyi, no, mazec...nechápu jen, že to vydržíš a alespoň něco málo nepostavíš:)

ramsey1

Ono něco postavené i již bylo, je vidět, že některé krabice mají poodklopený bok. Například Fairground Mixer, Unexpected Gathering, Horizon Express, ... jen v poslední době není čas postavit něco dalšího nebo něco znovu, abych mohl fotit. Snad to přijde :) Ale je pravda, že většina je MISB.

ramsey1

10218 - Pet Shop

ramsey1

10224 - Town Hall

ramsey1

10232 - Palace Cinema

ramsey1

10243 - Parisian Restaurant