(vlastní) Slipknot stage

Založil danyboy, 10.04.2016, 15:39:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Dne 10. dubna zahrala v mé fiktivní vesnici, zatím prezentována jen částečně v tématu Kostel sv. Anny v Polance n. O., populární metalová kapela Slipknot >:D
Skupina,  pro zatím bez světelných efektů zahrála pro padesáti člennou masu fanoušků. Frontman Corey  Taylor hodnotil koncert jako nejlepší z jejich aktuálního světového turné.


Dost blbostí. Musím před zhlednutím fotek upozornit, že tento materiál obsahuje záběry na lepené, řezané... dílky. Ale to nevadí protože MOC musí být kontroverzní stejně jako skupina samotná!

Kuba

#1
Tak důležité je, že se Slipknotum v Polance nad Odrou líbilo  >:D

Mazec, podoby jsou skvělé  ;)

stricekfido

super!

Jen koukám, že Joey se vrátil za škopky :D

danyboy

Citace od: stricekfido kdy 10.04.2016, 18:59:42
super!

Jen koukám, že Joey se vrátil za škopky :D

No ono je to různě namixované. Corey už má od Gray Chapter novou masku. Zároveň Třeba Shawn Crahan masky střídá neustále a tuhle tu jeho tuším první klaunovskou měl letos v Praze. Joey je zase můj oblíbenější bubeník než ten nový. Zároveň jsem se nechtěl pouštět do zesnulého Paula, tak tam je ten nový týpek, s pokud nejsem aktuálně mimo dění v anonymitě. 3:)
Je to prostě mix.

danyboy

#4
Neuvěřitelné. Právě nám manager Slipknot potvrdil účast na našem novém LEGO festivalu, který se o letních prázdninách 2017. Snad už s větší stage a pro pořádnou masu fanoušků. 3:)


stricekfido

jsem zvědavý na iron maiden  >:D >:D

Jinak by nebylo špatné zakomponovat do podia třeba pohyblivé věci, zrovna u Slipknot by byly super otáčecí bicí popř zvedací plošiny atd

danyboy

Citace od: stricekfido kdy 10.04.2016, 21:14:59
jsem zvědavý na iron maiden  >:D >:D

Jinak by nebylo špatné zakomponovat do podia třeba pohyblivé věci, zrovna u Slipknot by byly super otáčecí bicí popř zvedací plošiny atd

Jasnačka. Na to myslím. Tohle je jen jako  kulisa k tem figurkam. Jestli do svého zatím neprezentovaneho projektu zakomponuju opravdu ten fesťák, tak s plnohodnotnou stage vc. těch hejbatek. Ale na to je ještě čas.

Luky1987

Je to sice trošku kostrbaté co se týče custom figurek, ale velice cením snahu, protože od Slipknot poslouchám již nějakých 15 let, tedy od konce základní školy  ;)

werny

a ještě to navíc i svítí a možná i hraje :)

Kuba

#9
Citace od: danyboy kdy 10.04.2016, 20:09:59
Neuvěřitelné. Právě nám manager Slipknot potvrdil účast na našem novém LEGO festivalu, který se o letních prázdninách 2017. Snad už s větší stage a pro pořádnou masu fanoušků. 3:)



Na výstavě v Olomouci jsem si toho nevšiml, ale jak tak teď koukám, od roku 2017 bude mít červen 31 dní?  >:D  ;)

Izabella08

 :)...to bylo asi ve spěchu, že Dany?

danyboy

Citace od: Izabella08 kdy 27.04.2016, 19:09:26
:)...to bylo asi ve spěchu, že Dany?

Ale no tak.  ;D To je přece, aby to nemátlo návštěvníky. Takhle nemohou na tento fiktivní festival vyrazit, jelikož datum neexistuje. >:D