(Vlastné) Gondorská armáda - prvý nástrel

Založil Friend, 31.10.2015, 23:17:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Friend

Ahojte,
už dlhší čas ma lákalo pripraviť vlastné ponímanie gondorských vojakov. A aj keď ešte nemám pripravenú verziu, s ktorou by som bol spokojný, rozhodol som sa zverejniť poslednú aktuálnu, ktorá by už len s menšími zmenami mala byť finálnym riešením - teda okrem heliem, kde sa pripravuje úplne nové riešenie.

Konkrétne na fotkách vidno ešte niektoré nedostatky - napr. nie presné umiestnenie niektorých nálepiek, čo upravím v ďalšej verzii a topánky sú zatiaľ len maľované, tam mám predstavu úplne iného riešenia.

Poteší ma ak by ste mi poslali vaše podnety ako to urobiť ešte zaujímavejšie, resp. viac rôznorodejšie, aby sa dala vytvoriť aj početnejšia armáda, ktorá by nebola "klonová."

Ďakujem pekne.

richchie

nakolko poznam aku kvalitu maju stity (mam jeden doma) tak som si isty ze aj torsa a nohy budu podobnej kvality. tesim sa na helmy... mam taky pocit ze  nejaka mensia skupinka gondorskych urcite skonci u mna doma  8)

Mr. Cube


Hacislav

Moc pěkné žrádlo pro skřety.  >:D
Jsem zvědavý jak to bude vypadat v kombinaci s helmama.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Friend

Ahojte,
mám ešte jeden dotaz...čo sa týka gondorčanov - ako je z vášho pohľadu dôležité, aby bol aj chrbát graficky spracovaný?
V prípade ak by sa použili plášte nie je chrbát viditeľný.

Prosím dajte mi vedieť, zaujíma ma váš názor.
Ďakujem pekne.

Mr. Cube

To bych neřešil, jak říkáš - když bude plášť, je to jedno. Mě by spíš bavil potisk na brnění, namísto potisku znázorňujícího brnění na torzu, ale nevím, jestli máš možnost technicky zajistit dokonalý potisk na takovou věc, jakou je LEGO brnění.

Friend

Ahojte,
tak posielam prvé fotky finál gondorských vojakov - mimo heliem, to je stále len provizórium. Kvalitnejšie fotky budem robiť cez víkend. Veľmi som zvažoval či to dať v takejto verzii a kvalite fotiek, ale ak je niekto ochotný dať mi konštruktívnu spätnú väzbu aj k týmto fotkám, budem len rád.
Rovnako ešte dorobím tlač na zadnú stranu tiel, nakoľko v tejto verzii zatiaľ chýba.

Nuž a pridal som aj spomínaných rangerov z Ithilienu...ešte tam sú drobné muchy, ktoré by som mal v najbližších dňoch doladiť...zvažujem či sú zaujímavejšie hnedé alebo čierne kapucne...čo si myslíte?

Každopádne akákoľvek spätná väzba ma poteší.
Ďakujem.

PS: ak máte niekto nejakú špeciálnu požiadavku na nejakého figa z LOTR/Hobbit témy, prosím dajte mi vedieť, práve si pripravuje zoznam ďalších custom postavičiek, na ktoré sa idem zamerať (po templároch, ktorých začínam zajtra riešiť)

Friend

Citace od: Mr. Cube kdy 20.11.2015, 12:56:41
To bych neřešil, jak říkáš - když bude plášť, je to jedno. Mě by spíš bavil potisk na brnění, namísto potisku znázorňujícího brnění na torzu, ale nevím, jestli máš možnost technicky zajistit dokonalý potisk na takovou věc, jakou je LEGO brnění.

Ahoj,
nuž predsa len som urobil 3 rôzne návrhy pre chrbáty (a aj pre rangerov 3 ďalšie).
Čo sa týka tlače na brnenie v princípe to nie je problém. Máš nejakú konkrétnejšiu predstavu čo všetko by tam malo byť na tom brnení znázornené?

Hacislav

Citace od: Mr. Cube kdy 20.11.2015, 12:56:41
Mě by spíš bavil potisk na brnění, namísto potisku znázorňujícího brnění na torzu,

Citace od: Friend kdy 26.11.2015, 01:25:20
Čo sa týka tlače na brnenie v princípe to nie je problém.

Taky bych se spíše přimlouval za potisk lego brnění.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Friend

Citace od: Hacislav kdy 28.11.2015, 01:15:31
Citace od: Mr. Cube kdy 20.11.2015, 12:56:41
Mě by spíš bavil potisk na brnění, namísto potisku znázorňujícího brnění na torzu,

Citace od: Friend kdy 26.11.2015, 01:25:20
Čo sa týka tlače na brnenie v princípe to nie je problém.

Taky bych se spíše přimlouval za potisk lego brnění.

Predpokladám, že sa "bavíme" o originálnych LEGO brneniach alebo aj od alternatívnych výrobcov (BrickWarriors, Brickforge,...)? Máte aj nejakú farbu brnenia preferovanú?

Mr. Cube

Myslel jsem to nějak takto (obyč brnění 2587):



Barvu bych dal pearl light gray, nebo flat silver.

richchie

mal som tu moznost a videl som figy aj nazivo a za seba hovorim ze si ich rozhodne musim zaobstarat. zvedavy som na final verziu heliem. napad potisku na brnenie sa mi paci, som rozhodne za :-)

Friend

Na flickr pridané nové realizácie. Dúfam, že sa budú páčiť.
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/albums/72157665831143740