Lego web

Založil Marťan, 14.02.2006, 17:49:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Co mám přidat na stránky?

Udělat zase nějaké video
1 (4.5%)
Nafotit bitvu
8 (36.4%)
Udělat nový set v L-Cadu
0 (0%)
Postavit nový set (hrady)
9 (40.9%)
Nedělat nic....
4 (18.2%)

Celkem hlasů: 21

Hlasování ukončeno: 16.05.2006, 12:35:59

Marťan

Čauky, pokud se tu najde někdo takový, kdo fandí "castle" světu, tak se můžete podívat na moji webovou stránku, která se tím zabývá.... :o


www.lego.ic.cz

když tak mi můžete napsat nějaké připomínky co a jak by se tam mohlo ještě změnit...

m.c.meddy@seznam.cz

Colonel32

hmm... a co chces slyset?

Ale tak jo... muj osobni nazor.... stranky jsou absolutne zbytecne, neni na nich v podstate zadna kloudna informace, ktera by k necemu byla, a jen zpusobuje, ze clovek, ktery o legu neco hleda bude mit o stranku vic, kterou bude muset neuspesne prolezt. Navic linkuje scandimex bez jakehokoli varovani o cenove politice, a poptavku sis klidne mohl namichat do soukrome inzerce....

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 16.02.2006, 21:21:00
hmm... a co chces slyset?

Ale tak jo... muj osobni nazor.... stranky jsou absolutne zbytecne, neni na nich v podstate zadna kloudna informace, ktera by k necemu byla, a jen zpusobuje, ze clovek, ktery o legu neco hleda bude mit o stranku vic, kterou bude muset neuspesne prolezt. Navic linkuje scandimex bez jakehokoli varovani o cenove politice, a poptavku sis klidne mohl namichat do soukrome inzerce....
Nechtěl on náhodou konstruktivní kritiku?  ;)

Marťan

#3
Citace od: Colonel32 kdy 16.02.2006, 21:21:00
hmm... a co chces slyset?

Ale tak jo... muj osobni nazor.... stranky jsou absolutne zbytecne, neni na nich v podstate zadna kloudna informace, ktera by k necemu byla, a jen zpusobuje, ze clovek, ktery o legu neco hleda bude mit o stranku vic, kterou bude muset neuspesne prolezt. Navic linkuje scandimex bez jakehokoli varovani o cenove politice, a poptavku sis klidne mohl namichat do soukrome inzerce....


Dík za tvůj názor, vidím že jsi to rozebral do detailu. Nemyslím si, že jsou absolutně zbytečné, protože jsem je udělal jen proto, že mě lego baví a chtěl jsem se o to podělit.
Proč by to měl jen neúspěšně prolézt? Ty myslíš, že každý hledá jen historii lega, nebo že někde postavili nový castle a měří 10 metrů ??   ???
Někdo třeba hledá návod jak postavit to a to, jiný zas chce něco koupit, někdo se jen tak dívá a prohlíží si co kdo udělal za stránky o legu...
Taky jsem to udělal na inzerci, protože je to tam přehlednější a mám to všechno pohromadě..(nabídl jsem tam možnost i jiné soukromé inzerce...)  ;)
no tak asi tak, dík za tvůj názor, ale asi tě budu muset zklamat, stránky určitě nezruším... :P



Dansson

Je to dobrý počin, kéž by bylo více takových šikovných lidí. ;)

Marťan

Dík za odezvu... :D

stepan

CitaceZdá se mi, ľe ti to nějak nefunguje. :P ;)

...a nejsi sám 8)

Colonel32

celej webz je offline... tentokrat to neni jeho chyba (krome volby hostingu)

Marťan

#8
Omlouvám se pokud to nějak nefičí, ale brzy se to určitě rozjede...doufám... ???


už to jede a mělo by to být ok... (13.03.2006)

Marťan

#9
26.03.2006 - Spuštěň nový design webu. Změna poskytovatele a celková úprava stránek.
Případné dotazy či hodnocení pošlete na m.c.meddy@seznam.cz, nebo piště tady na fórum....



nová adresa je www.lego.ic.cz

starou jsem zatím nevymazal, ale už ji nebudu aktualizovat...

Shi-So

Ty videa jsou dobry ;)
Hlavne ti strilejici vojaci a potopeni lodi nema chybu ;D ;D ;D
Akorat je skoda ,ze je to cernobile a kvalita taky nic moc... :'(
Cim to natacis?Pripadne nechces napsat kratky postup jak se to dela ,kdyby si chtel nekdo dalsi zablbnout podobnym zpusobem ;)

Marťan

#11
Ty černobílé videa jsem stáhl z http://www.artpeter.net/   je to ve slabší kvalitě...proto to taky zabírá jen tak málo místa....
Já jsem natočil jenom ten vůz. A to jsem dělal tak, že jsem fotil z jednoho místa a posunoval jsem objekty...a pak jsem to přez video program všechno hodil dohromady a bylo to...  ;)

Marťan

Citace od: Shi-So kdy 26.03.2006, 12:09:17
Ty videa jsou dobry ;)
Hlavne ti strilejici vojaci a potopeni lodi nema chybu ;D ;D ;D
Akorat je skoda ,ze je to cernobile a kvalita taky nic moc... :'(
Cim to natacis?Pripadne nechces napsat kratky postup jak se to dela ,kdyby si chtel nekdo dalsi zablbnout podobnym zpusobem ;)


Zkoušel jsi to třetí video? Jede ti to v pohodě v tom formátu wmv?

Shi-So

Citace od: Marťan kdy 26.03.2006, 14:45:34
Citace od: Shi-So kdy 26.03.2006, 12:09:17
Ty videa jsou dobry ;)
Hlavne ti strilejici vojaci a potopeni lodi nema chybu ;D ;D ;D
Akorat je skoda ,ze je to cernobile a kvalita taky nic moc... :'(
Cim to natacis?Pripadne nechces napsat kratky postup jak se to dela ,kdyby si chtel nekdo dalsi zablbnout podobnym zpusobem ;)


Zkoušel jsi to třetí video? Jede ti to v pohodě v tom formátu wmv?

To treti vubec nejde stahnout.Prave tlacitko a save as vubec nejede.Jde to stahnout pouze jako obrazek....

peter

Nechci nic řikat, ale ty videa jsou moje, takže budu rád, když je ze svého webu odstraníš a dáš maximálně link na mé filmové stránky. >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marťan

#15
Ok ok, už je to hotovo...videa už tam nejsou a napíšu tam pak jen odkaz jo? Jinak sorry že jsem to tam dal bez upozornění....  :-[

TomG

Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 09:43:55
Moc ti to bude vadit, když je tam nechám a dám za to odkaz odkud jsem je stáhl?
Máš na to copyright? Nebo co??

Pokud je vytvoril, tak bych rekl, ze podle autorskeho zakona na ne ma pravo. Takze byt na tvem miste, tak se snazim o solidnost a dohodu s autorem, pripadne udelat jak rika, jinak si o tobe udela obrazek kazdy sam :)
Only the best can survive.

Marťan

Citace od: Shi-So kdy 26.03.2006, 16:42:15
Citace od: Marťan kdy 26.03.2006, 14:45:34
Citace od: Shi-So kdy 26.03.2006, 12:09:17
Ty videa jsou dobry ;)
Hlavne ti strilejici vojaci a potopeni lodi nema chybu ;D ;D ;D
Akorat je skoda ,ze je to cernobile a kvalita taky nic moc... :'(
Cim to natacis?Pripadne nechces napsat kratky postup jak se to dela ,kdyby si chtel nekdo dalsi zablbnout podobnym zpusobem ;)


Zkoušel jsi to třetí video? Jede ti to v pohodě v tom formátu wmv?

To treti vubec nejde stahnout.Prave tlacitko a save as vubec nejede.Jde to stahnout pouze jako obrazek....


Musíš kliknout pod obrázkem na tu šipečku a tam dát uložit odkaz jako...mě to normálně jede...  ;)


Shi-So

Aaaa ,jasne.
Ja postupoval jako u tech dvou predchozich a klikal primo na obrazek... ::)
Uz to jede ;D

Marťan

Citace od: Shi-So kdy 27.03.2006, 12:04:11
Aaaa ,jasne.
Ja postupoval jako u tech dvou predchozich a klikal primo na obrazek... ::)
Uz to jede ;D

A jede ti to v pěkné kvalitě? Mě to na nějakém kompu jelo v nějaké divné kvalitě, asi tam nebyly nainstalované kodeky pro wmv, tak jsem tam dal odkaz i na ty kodeky...tak by to mělo být v poho...mohl bych to sice předělat do .avi, ale to by pak zabíralo 30 Mb, tak jsem to raději nechal v tom wmv.

Shi-So

Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 12:59:49
Citace od: Shi-So kdy 27.03.2006, 12:04:11
Aaaa ,jasne.
Ja postupoval jako u tech dvou predchozich a klikal primo na obrazek... ::)
Uz to jede ;D

A jede ti to v pěkné kvalitě? Mě to na nějakém kompu jelo v nějaké divné kvalitě, asi tam nebyly nainstalované kodeky pro wmv, tak jsem tam dal odkaz i na ty kodeky...tak by to mělo být v poho...mohl bych to sice předělat do .avi, ale to by pak zabíralo 30 Mb, tak jsem to raději nechal v tom wmv.

Beha to v pohode ,ale je to kratky... :'(

peter

Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 09:43:55
Ok ok, už je to hotovo...videa už tam nejsou a napíšu tam pak jen odkaz jo? Jinak sorry že jsem to tam dal bez upozornění....  :-[

V pořádku, ale pro příště se nejprve snaž zjistit odkud to je. Co se týká odkazů, tak nemám námitek a s takovýmto uveřejněním souhlasím ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marťan

Citace od: Shi-So kdy 27.03.2006, 13:07:21
Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 12:59:49
Citace od: Shi-So kdy 27.03.2006, 12:04:11
Aaaa ,jasne.
Ja postupoval jako u tech dvou predchozich a klikal primo na obrazek... ::)
Uz to jede ;D

A jede ti to v pěkné kvalitě? Mě to na nějakém kompu jelo v nějaké divné kvalitě, asi tam nebyly nainstalované kodeky pro wmv, tak jsem tam dal odkaz i na ty kodeky...tak by to mělo být v poho...mohl bych to sice předělat do .avi, ale to by pak zabíralo 30 Mb, tak jsem to raději nechal v tom wmv.

Beha to v pohode ,ale je to kratky... :'(

Jo já vím, byl to první pokus... zkusím udělat něco lepšího a delšího, ale až budu mít na to trošku více času... už mám návrh, ale jen to zrealizovat..... ale určitě něco bude...  ;)

Marťan

Citace od: peter kdy 27.03.2006, 13:13:09
Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 09:43:55
Ok ok, už je to hotovo...videa už tam nejsou a napíšu tam pak jen odkaz jo? Jinak sorry že jsem to tam dal bez upozornění....  :-[

V pořádku, ale pro příště se nejprve snaž zjistit odkud to je. Co se týká odkazů, tak nemám námitek a s takovýmto uveřejněním souhlasím ;)


Ok, v pohodě... to video jsi dělal ty? Zajímalo by mě, jak jsi do toho sehnal ty zvuky...jsou fakt dobrý...

peter

Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 13:14:43... to video jsi dělal ty? Zajímalo by mě, jak jsi do toho sehnal ty zvuky...jsou fakt dobrý...

Ano ta videa jsem dělal já - viz můj filmový web. Co se týká zvuků, tak ty pro své filmy z 90% používám z různých počítačových her, 9% je z internetu a to zbývající 1% si nahrávám sám.

Prosím adminy aby aby příspěvky tykající se diskuze o filmech přemístili do již existujícího tématu "LEGO filmy".
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marťan

Citace od: peter kdy 27.03.2006, 14:01:13
Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 13:14:43... to video jsi dělal ty? Zajímalo by mě, jak jsi do toho sehnal ty zvuky...jsou fakt dobrý...

Ano ta videa jsem dělal já - viz můj filmový web. Co se týká zvuků, tak ty pro své filmy z 90% používám z různých počítačových her, 9% je z internetu a to zbývající 1% si nahrávám sám.

Prosím adminy aby aby příspěvky tykající se diskuze o filmech přemístili do již existujícího tématu "LEGO filmy".

:) ok, taky to zkusím vytáhnout z nějakých her....

Marťan

Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 13:13:37
Citace od: Shi-So kdy 27.03.2006, 13:07:21
Citace od: Marťan kdy 27.03.2006, 12:59:49
Citace od: Shi-So kdy 27.03.2006, 12:04:11
Aaaa ,jasne.
Ja postupoval jako u tech dvou predchozich a klikal primo na obrazek... ::)
Uz to jede ;D

A jede ti to v pěkné kvalitě? Mě to na nějakém kompu jelo v nějaké divné kvalitě, asi tam nebyly nainstalované kodeky pro wmv, tak jsem tam dal odkaz i na ty kodeky...tak by to mělo být v poho...mohl bych to sice předělat do .avi, ale to by pak zabíralo 30 Mb, tak jsem to raději nechal v tom wmv.

Beha to v pohode ,ale je to kratky... :'(

Jo já vím, byl to první pokus... zkusím udělat něco lepšího a delšího, ale až budu mít na to trošku více času... už mám návrh, ale jen to zrealizovat..... ale určitě něco bude...  ;)


Tak jsem tam přidal už nějaké nové video...je už delší, ale pořád ještě musím vykutit jak připevnit foťák na nějaký stojan....
nové video má název (sebevražda) >:D





TomG

Proc resit jak pripevnit fotak na nejaky stojan. Si rovnou kup stativ na fotoaparat, ten by mel mit primo sroub na pripevneni fotoaparatu.
Only the best can survive.

Marťan

Citace od: TomG kdy 04.04.2006, 07:12:37
Proc resit jak pripevnit fotak na nejaky stojan. Si rovnou kup stativ na fotoaparat, ten by mel mit primo sroub na pripevneni fotoaparatu.

Jo jasan, to mi došlo, ale ten můj foťák není zrovna nějak moc dobrej, tak se ani nevyplatí kupovat na něho nějaký stojan...chtělo by to lepší foťák s pořádným zoomem a pak na to koupit stativ.. :-\

TomG

Citace od: Marťan kdy 04.04.2006, 08:52:48
Citace od: TomG kdy 04.04.2006, 07:12:37
Proc resit jak pripevnit fotak na nejaky stojan. Si rovnou kup stativ na fotoaparat, ten by mel mit primo sroub na pripevneni fotoaparatu.

Jo jasan, to mi došlo, ale ten můj foťák není zrovna nějak moc dobrej, tak se ani nevyplatí kupovat na něho nějaký stojan...chtělo by to lepší foťák s pořádným zoomem a pak na to koupit stativ.. :-\

Pokud si koupis nejaky normalni stativ (cca do 1000, jsou i levnejsi samozrejme), tak pocitej s tim, ze ve vetsine pripadu je uchyceni fotoaparatu stejne. Takze je pak jedno jaky si casem sezenes fotoaparat.
Only the best can survive.