(Vlastní) Karlštejn

Založil linhi, 28.10.2013, 21:45:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Nějaké další fotečky,čas už mě pěkně tlačí...

peki

Citace od: linhi kdy 10.04.2015, 12:25:10
Nějaké další fotečky,čas už mě pěkně tlačí...

Mostrozní. Dej včas vědět jestli bude potřebovat zopakovat scénku figové stavějí ....

linhi

To neeeee musím to stihnout,ať už je to pryč!! Každý den práce,káva - 10 minut doma,Karlštejn do 10 večer a pak spát a ráno do práce,pokud si někdo dělá srandu ze zakázkovejch stavitelů tak ať si tenhle maraton pár měsíců testne....

Hardegon

Citace od: linhi kdy 10.04.2015, 12:36:54
To neeeee musím to stihnout,ať už je to pryč!! Každý den práce,káva - 10 minut doma,Karlštejn do 10 večer a pak spát a ráno do práce,pokud si někdo dělá srandu ze zakázkovejch stavitelů tak ať si tenhle maraton pár měsíců testne....

Já měl včera den volna, tak jsem u hradu seděl 13 hodin v kuse. Stihnout se to prostě musí  ;D

peki

Citace od: Hardegon kdy 10.04.2015, 12:59:40

Já měl včera den volna, tak jsem u hradu seděl 13 hodin v kuse. Stihnout se to prostě musí  ;D

Nedávno jsem koukal na pořad jak se stavěl "reálný" Lego dům. Tak jsem si na vás vzpomněl. Nicméně v tom pořadu byla 1 parta maníků co stavěla z kostek jenom cihly a druhá parta maníků s cihel stavěla barák.


Ryxe

Citace od: linhi kdy 10.04.2015, 12:36:54
To neeeee musím to stihnout,ať už je to pryč!! Každý den práce,káva - 10 minut doma,Karlštejn do 10 večer a pak spát a ráno do práce,pokud si někdo dělá srandu ze zakázkovejch stavitelů tak ať si tenhle maraton pár měsíců testne....
Jako bych to odněkud znal ;D. Jen jsem si Tím prošel loni, tak hodně sil do finiše ;)

linhi

Tak další fotky,výstava za dveřma,tenhle víkend byl dlouhý... 30 hodin stavění a stále není hotovo..
Hlavní věže už jsou,všechny budovy také,chybí ještě pár detailů,ale hlavně ten kopec,ten mě dává...

richchie

 :o :o :o
az teraz som si uvedomil ake to bude velke
nemam slov....

Izmael10

Vyzerá to monumentálne.  8)
A držím palce, aby si to stihol dostavať.  :)

linhi

Kopce a kopce,ten terén mě jednou zničí,proč já si nevyberu něco kde není kopec  :-\
Ale blížím se do finále,už jen kousky terénu schází.
Jinak již jen něco cimbuří,střecha na jedné věži a život

Hardegon

Dokončovací práce na Karlštejně  >:D

tomaslambo

Ještě že doma mám taky vrtačku, kdybych mi švihlo a chtěl náhodou taky postavit něco většího. Horší jak merkur :D

linhi

Tady je to samej praskac :-D

Igorus

Linhi, hlavně pozor, aby jsi nepřepnul na příklep  >:D

milanv

Jestli ti chybí Technic bricky, radši řekni, pár ti jich dovezu. Ať nemusíš dělat tohle...
>:D
Pán na Žlutém hradě

šipka

Naživo naprosto fantastický  :o  Bradavice uchvátí ale Karlštejn je krasavec se vším všudy !

Kuba

Byla by nějaká konečná fotka po instalaci na místě? V létě možná pojedu na jižní čechy na týdenní pobyt, tak se příjdu na Karlštějn a Bradavice podívat.


linhi

Fotky budou,čekám na fotky od lidí co umějí fotit :-D

Hacislav

#168



Mě příjde, že ten Karlštejn přerostl Linhimu přes hlavu.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Ondrej

Viděl jsem první várku fotek a musím říct že paráda. Vypadá to suprově!

Doslova přerostl přes hlavu...

Chairudo

Tak je to tady ;D
Karlštejn se mi líbil asi ze všeho nejvíc, tak je hodně fotek a má samostatné album. Kdybych mohl tak si ho dám doma do vitríny ;D
https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/sets/72157653962791041
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Bard

Dnes jsme s dětmi prohlíželi fotky a byli jsme fascinováni. Těšíme se na léto, až Lipno navštívíme.
Karlštejn je impozantní.

Marty713

#172
Tak přesně takhle skromně tam velký autor hovořil o svém díle, že jo, Linhi? ;D >:D



Chairudo

Citace od: Marty713 kdy 03.06.2015, 23:39:49
Tak přesně takhle skromně tam velký autor hovořil o svém díle, že jo, Linhi? ;D >:D

úžasné ;D pilotní stránka je schválena, při bourání nafotíme další epizodu a prodáme to ABčku ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Takové nadšení znám >:D

linhi

Jo přesně jako v tom komiksu :-D  to se povedlo :-D
Děkuji všem za slova chvály a také všem za super fotky, snad vás v další stavbě opět nezklamu.  ;)

Mtron

No ty kokso, teď mi vypadli oči z důlků. Famózní práce a neuvěřitelná nádhera. Opravdu se ti to povedlo. Obrovská stavba. Musím smeknout a hodně ohnout hřbet. PARADA LINHY.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

Citace od: Marty713 kdy 03.06.2015, 23:39:49
Tak přesně takhle skromně tam velký autor hovořil o svém díle, že jo, Linhi? ;D >:D


To je fakt dobrý  ;D Kdo je autorem? Toho by se příště mohlo udělat více, slyšel jsem že u chobotnice bylo po půlnoci také veselo.

Marty713

Citace od: peki kdy 04.06.2015, 10:18:14Kdo je autorem?

No já ;D Právě, že jsme tam s Ondrou přesně takhle kecali a Chairudo nás k tomu ještě tak pěkně vyfotil >:D

richchie

sledoval som stavbu od zaciatku jej vystavby a musim povedat ze vysledne dielo je ohromujuce.  Myslim ze co sa tyka celosvetového meritka tak patri medzi top 5 stavieb podla mna  (za mna kedze som velky fanusik hradov mozno aj c.1 co som doteraz videl)
by ma zaujimalo kolo je v tom cca kociek a kolko to stalo cca, ci radsej sa nepytat?  ;)