(Cizí) Game of Thrones - Winterfell, Castle Black

Založil Darth, 03.05.2013, 21:20:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.


frantoka


Frco

winterfall sa mi paci, aj ked skor ako obycajny hrad, ako nejaka verna replika. Twins su strasne. Ten castle black tiez nic moc  :-\ Celkovo som cakal lepsie  :)

Kuba

Do věrných replik tomu ještě dost chybí, ale i tak se mi to libí. U Černého hradu by to určitě chtělo si trochu více pohrát s výtahem na zeď.

Někdy bych chtěl taky zkusit postavit něco z Game of Thrones, Nejvíce mě zaujala v seriálu stavba hradu tyčícího se na útesech Železných ostrovů. Ale to budu muset ještě pěknou řádku let počkat, než nashromáždím takové množství šedých kostek, na něco tak velkého.  :-\

Aichel

Možná to je hloupý dotaz, ale to staví jeden člověk nebo více lidí?

A kde na to bere / berou kostky? To se domluví stylem "hele, budeme stavět obrovský hrad z GoT, přivezte si všechny kostky, které doma máte". Nebo jim TLC kostky poskytne výměnou za "reklamu" a oni to "jen" postaví?

Aki

#5
Ještě bych dodal, že krom Zimohradu a Zdi s Černým hradem jsou tam k vidění i Dvojčata - hrad Freyů v Řekotočí.



Mně osobně se líbí ten Černý hrad, ale souhlasím, že na výtahu měli ještě zapracovat.

Citace od: Aichel kdy 04.05.2013, 15:07:26
Možná to je hloupý dotaz, ale to staví jeden člověk nebo více lidí?
Tak je to akce italského LUGu. Nepředpokládám, že by v něm byl jen jeden člověk. Jde o podobnou, i když krátkodobější, akci ve stylu našich výstav.

Darth

Citace od: Aki kdy 04.05.2013, 15:30:53
Ještě bych dodal, že krom Zimohradu a Zdi s Černým hradem jsou tam k vidění i Dvojčata - hrad Freyů v Řekotočí.

Proto jsem nad obrázek napsal Castle Black + Twins.

Aki

Citace od: Darth kdy 04.05.2013, 15:57:29
Proto jsem nad obrázek napsal Castle Black + Twins.
Je to sice off, ale vzhledem k tomu, že jsi nepoužil češtinu, mají pro mne vypovídací hodnotu pouze obrázky.  8)
Každopádně díky za ně.  ;)

P4tr1cius