Co byste chtěli za sety na rok 2013.

Založil danyboy, 25.07.2012, 21:00:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Vím že se to tu moc nehodí zatím je brzo ,ale co by jste si přáli v star wars ,aby vyšlo v roce 2013 kromě Rancora který už je jistý. Nevím kam toto téma zařadit ,tak ho dávám tady. Odpovídejte.

Filipkod

Mňa by potešili nejaké malé budovy. Napríklad taký dom Anakinovej mamy. :) Ale pochybujem že niečo také bude...  ::)
Nech vás lego sprevádza !

thunnus

No na Eurobricks se objevil rumor, že vyjde Ewok Village. Těžko říct, jak se tomu dá věřit, ale já bych to bral, kdyby tam byli noví Ewoci.
Jinak dá se předpokládat, že vzhledem k 3D premiéře E2 budou sety s touto tematikou. Já bych si přál nový set s Jangem, nejlépe s Kaminoany a klonovacími zařízeními. Další pak Obi-wanův starfighter,  určitě něco jako obydlí Larse a Beru + tuskeni a hlavně Geonosis battle arenu (klidně rozdělenou na několik různých setů), jenže to se mi asi nesplní.
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

danyboy

No jo. Ta aréna by se hodila. samí droidi kloni ,to by bylo žůžo.

Kozell

Já bych moc chtěl adventní kalendář se všemi sithama a jedijema (nevim jestli je to správně napsané).Já jich našel 18 takže ty 4 políčka v tom kalendáři by byli jejich světelné meče  ;) .
Já si myslim,že to nikdy neudělají a jestli jo tak to bude drahý (si myslim).
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Filipkod

Citace od: danyboy2127 kdy 26.07.2012, 08:48:32
No jo. Ta aréna by se hodila. samí droidi kloni ,to by bylo žůžo.

A stovky jediov  >:D
Nech vás lego sprevádza !

thunnus

Citace od: danyboy2127 kdy 26.07.2012, 08:48:32
No jo. Ta aréna by se hodila. samí droidi kloni ,to by bylo žůžo.

Taky jsem myslel spíš několik Jediů, kteří ještě nebyli vydáni. Ale stejně můžeme jen snít, takový set nikdy nevydají.
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

STARHAWK

Citace od: thunnus kdy 26.07.2012, 00:55:10
Já bych si přál nový set s Jangem, nejlépe s Kaminoany a klonovacími zařízeními.

určitě něco jako obydlí Larse a Beru + tuskeni


Ano, Janga by mohli vidat znovu aby zapadol do paradneho dizajnu s novim Bobom a aj mlady Boba by sa dal spravit uz s vhodnejsimi vlasami a napr tym modrym ponchom. Urcite by ale nemali spravit set s Slave 1 - Jango verzia. To by bolo uz prehnane zbytocne. Radzej nejaky ten klonovaci valec, miestnost Janga, Kaminoanci ako playset a nie zase prehnane velke a drahe.

Beru a Larsa + tusknov by som tiez uvytal. Tuskeni boli len raz a davno.

Battlepacky by sa mohli zamerat uz na nieco ine ako vojsko - skor nieco ako paserakov, bounty hunters a vesnicanov napr. Mohli by tam byt zastupene viacere rasy ako twilllek, rodian, trandoshan ... aby sa dali lacnejsie robit genericky aliani a nemuseli sa kvoli tomu rozoberat Bosskovia, Greedovia, Bibovia ....

Colonel32

Prasata. Hodně prasat. Nejlépe battlepack.

mesje

Ja by som privítal nový UCS Death star - už sa opakujem, ale chýba mi klasická "plná" Hviezda smrti.
Prípadne reedíciu ISD - UCS je nereálne ze niekedy vydajú, ale v klasickej velkosti by mohli vydat znovu, tak ako X-wingy vychádzajú stale nové. Predsa len je to ta najklasickejšia klasika.
Celkovo by som privítal čo najviac vecí z klasickej trilógie, ako z "nových" 1-3, nehovoriac o výmysloch z clone wars, tie staré filmy sú pre mňa stále to najpravejšie orechové čo reprezentuje SW. Tie nové filmy mi prišli také nejaké umelé, holt digitálne efekty mi stále prijdú také nie úplne verne spracované...

Anatyt

Citace od: mesje kdy 26.07.2012, 15:13:40
Ja by som privítal nový UCS Death star - už sa opakujem, ale chýba mi klasická "plná" Hviezda smrti.
Prípadne reedíciu ISD - UCS je nereálne ze niekedy vydajú, ale v klasickej velkosti by mohli vydat znovu, tak ako X-wingy vychádzajú stale nové. Predsa len je to ta najklasickejšia klasika.
Celkovo by som privítal čo najviac vecí z klasickej trilógie, ako z "nových" 1-3, nehovoriac o výmysloch z clone wars, tie staré filmy sú pre mňa stále to najpravejšie orechové čo reprezentuje SW. Tie nové filmy mi prišli také nejaké umelé, holt digitálne efekty mi stále prijdú také nie úplne verne spracované...

Súhlasím s tebou čo sa tých trilógií týka. Ale na reedíciu možes zabudnúť. ;D

thunnus

Já bych si co se týká BP přál hlavně jedi battle pack - čtyři (nebo alespoň tři) generické rytíře, něco jako bylo v tom fake setu, který se objevil před několika lety.
Další, co mě napadá z E2, by mohl být Naboo royal cruiser, nějaký set ze senátu, závěrečný souboj s Dookuem (šance na nového ne CW Yodu), nápadů by bylo víc, ale je třeba se držet při zemi, lego musí ty sety prodat.
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

Archaon

Vysvobození Lei z DS, včetně funkčního drtiče odpadků  8)

Darth

SuperUCS ISD v minifig scale, včetně plně zpracovaného interiéru a osazenstva. Při poměru 4:180 (fig 4cm:člověk 180cm), tedy asi 1:44, by měl na délku jen nějakých 36 metrů.

mesje

Citace od: Darth kdy 26.07.2012, 19:21:27
SuperUCS ISD v minifig scale, včetně plně zpracovaného interiéru a osazenstva. Při poměru 4:180 (fig 4cm:člověk 180cm), tedy asi 1:44, by měl na délku jen nějakých 36 metrů.

mozno to raz nejaky blazon urobi ako MOC... a bude to stavat v nejakej hale 3 roky

votrelec


Darth

Citace od: mesje kdy 27.07.2012, 16:10:48
Citace od: Darth kdy 26.07.2012, 19:21:27
SuperUCS ISD v minifig scale, včetně plně zpracovaného interiéru a osazenstva. Při poměru 4:180 (fig 4cm:člověk 180cm), tedy asi 1:44, by měl na délku jen nějakých 36 metrů.

mozno to raz nejaky blazon urobi ako MOC... a bude to stavat v nejakej hale 3 roky

Ona je to stejná fantasmagorie jako Geonosis se stovkou droidů a desítkama clone trooperů, nebo advent calendar s 18 figy rytířů Jedi, co zatím vyšli. Prostě nereálná, proto jsem taky to svoje Co bych chtěl takto pojal  ;D

Dingo

No já bych si přál Chrám Jediů... Neviděl bych to zas tak nereálně (nevím, jestli pro rok 2013...) něco jako Taj Mahal a je úplně jedno jestli tam minifigurek bude 0 či 10...

Vždyt se vyskytuje ve všem, z čeho Lego čerpá, takže pevně věřím, že to musí být pouze otázka času...

Matošo


Colonel32

Citace od: Matošo kdy 27.07.2012, 23:22:15
Ze Star Wars, jo?  ;)

No, asi tím chtěl dát najevo, co si myslí o celém tomto vlákně  ;D

votrelec

#20
Ako si uhadol :)
Ale realne by som chcel poriadne velkeho AT-ATa. Vacsieho ako to motorizovane UCSko.

Thunder Animation

#21
Fistov starfighter
alebo niečo s Galiou (je to správne?)

thunnus

Citace od: SWcollection kdy 01.08.2012, 08:45:58
Fistov starfighter
alebo niečo s Galiou (je to správne?)

Fistův starfighter býval jako velice krásný MOC na ebayi, ale za nekřesťanské peníze.
Galia je správně, myslím, že se dočkáme, volají po ní všichni na internetu a LEGO si toho určitě všimne.
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

Goldfrag

#23
Proc troskarit, rovnou by nekdo mohl postavit v tomhle meritku ( 1:44 )  Executora  ;D

Jinak by se mi zamlouval UCS Republic Gunship. Nebo z Episody II schuze CIS na Geonosis s figami Count Dooku ,Techno union scientist, Poggle the Lesser's aides , San Hill a Obi-Wan Kenobiho.


PS: Omlouvam se za hacky a carky ale Nemecka klavesnice mi je bohuzel nenabidla :)
‎"Remember, a Jedi's strength flows from the Force. But beware. Anger, fear, aggression. The dark side are they."

Póža

Vím, že tohle nebudu asi příliš duchaplný příspěvek, ale to co si přeju v roce 2013 jsou kloni, kloni, kloni a kloni. Moc klonů  :D :D :D

Ondra

Já bych chtěl ty spálené kostlivce Larse a Owen Beru  ;D :P ...

Darth

Citace od: Ondra kdy 02.08.2012, 20:02:22
Já bych chtěl ty spálené kostlivce Larse a Owen Beru  ;D :P ...

To asi těžko Lego udělá. Aby to nebylo něco takového: http://4.bp.blogspot.com/-KmtfTAYNMQ8/Tsh02peaC7I/AAAAAAAAKzI/0MVOJ20A4CY/s1600/Starwars_Owen_and_Beru.jpg

Ale Larsova farma na Tatooine by nemusela být marná, pár figů, oba roboti a dalo by se to dát dohromady se sety 10144 (nebo pokud plánují nějakou novou verzi) a 8092, případně 4501 (nebo jestli udělají novou verzi).

Ještě mě napadá, že by mohli udělat Benovu chýši a nějaké další budovy z Mos Eisley (Spaceport s Garindanem, kam se bude moct dát zaparkovat MF, třeba jen třetinový s možností koupit víc stavebnic a zkompletovat.

Možností jsou desítky, stovky a to je právě na SW to skvělé  ;D

Archaon

Citace od: Goldfrag kdy 01.08.2012, 15:20:23
Proc troskarit, rovnou by nekdo mohl postavit v tomhle meritku ( 1:44 )  Executora  ;D

Executor je super-class star destroyer...

Darth

Citace od: Archaon kdy 03.08.2012, 09:59:54
Citace od: Goldfrag kdy 01.08.2012, 15:20:23
Proc troskarit, rovnou by nekdo mohl postavit v tomhle meritku ( 1:44 )  Executora  ;D

Executor je super-class star destroyer...

Myslím, že původní myšlenka byla měřítko 1:44 (tj. 363m model na délku)  ;D

Goldfrag

JJ vim, ze je super class destroyer. Jen me napadla myslenka jak by mohl vypadat v udamen meritku 1:44

Ale 363 m  ;D nice >:D
‎"Remember, a Jedi's strength flows from the Force. But beware. Anger, fear, aggression. The dark side are they."