Moje lego sbírka

Založil Kozell, 17.07.2012, 20:34:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kozell

Chtěl bych vám ukázat něco ze své sbírky.Doufám že fotky budou v dobré kvalitě.Za pozadí se omlouvám nemam prostor k focení.Minifigurek mam celkem 62.Kuličky k bioniclům mám celkem 6 zelených a 2 žluté jinak bionicly mam 2 a ostatní jsou hero factory.Pak mám přívěsek na klíče a vedle ní na obrázku vidíte můj výtvor je to vesmírná loď a taky mám zelenou krabičku,kterou jsem dostal jako dárek k adventnímu kalendáři star wars v Pompu Trutnov.Pak tam je červená bedna a vní plno dílků které patří hlavně autům od lego racers,city,creator a technic,ale už to všechno asi nikdy nesestavím.Od všech setů mám plánky,které vyfotím když je někdo bude chtít vidět jinak ne,ale krabice nemam ani od jednoho setu ty vždycky roztrhám a vyhodím do koše  :) .Vnejbližší době si chci pořídit ty to 3 sety 9500,9498 a 9497.Snad jsem napsal vše co jsem chtěl a bez chyb kdyžtak mě opravte prosím.

EDIT:Dal jsem ty fotky na flickr snad to půjde  http://www.flickr.com/photos/82926871@N08/7592089234/
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Filipkod

Nedá sa mi to otvoriť, asi to musíš povoliť.
Nech vás lego sprevádza !

Kozell

Tak skus jít na facebook a tam si zadáš Matous Trojanek a fotky a tam si najdeš album LEGO a seš tam,když to nepůjde tak se pokusím nahrát fotky na flickr.
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Filipkod

Nech vás lego sprevádza !

germik

Nemáš ty fotky veřejné - vidí je jen přátelé nebo přátelé přátel ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Filipkod

Možeš nastaviť aby aj ten konkrétny album bol verejný myslím  ;)
Nech vás lego sprevádza !

Kozell

Tak jděte radši na ten flickr.
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube