chce to lepši battle packy

Založil danyboy, 09.04.2012, 19:54:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

 Jak víte tak ty dnešní battle packy stojí docela za prd  :-X a to z toho důvodu že to je jen samý nic moc fig. Třeba takový jedi duel mezi yodou a dookem by se hodil sice to už bylo ale nový dooku du dlouho nebyl nebo yoda z klasic filmu. Do toho setu by byly dva minifigové Anakin padawan a Obi-Wan Kenobi. Nebo třeba battle pack z planety mustafar ten duel mezi Obi-Wanem a Anakinem do toho by byl minifig Padmé Amidaly a taky by nechyběl R2 D2. Také by se hodil nějaký Geonosis battle pack např: by v něm byli minifigy Ki Adi Mundi, nějaký další jedi super battle droid a geonosan například. Napiště prosím svůj názor a kdyžtak třeba nějaký návrh na battle pack. Stím se sváma loučím :D.

QuiGon

Jak jistě víš, tak TLC do battlepacků nedává specifické postavy (rytíře Jedi apod.). Tyto figy se dávají do větších setů, aby se dobře prodávaly. Z tvého příspěvku vypadá, že by si chtěl aby se vydávaly jenom Battlepacky ;D A nesouhlasím s tím, že do battlepacků se dávají nic - moc figy ;D

danyboy

No já přímo nemyslel jak nic moc figy ale že je to furt to samé droid, clone atd chápeš  :-[

Darth

#3
Ono to bude asi tím, že dobré figy nacpou do velkých setů, aby lidé, kteří tyto figy chtějí, museli koupit velký a předražený set - Ki-Adi-Mundi byl jediným lákadlem setu, který jinak za moc nestál, to samé Quinlan Vos, nebo kdo by si za šest stovek koupil Sith Nightspeeder, kdyby tam nebyl Savage Oppress (Assaj už tu byla několikrát, Anakin vykukuje skoro z každé krabice). Nebo Cad Bane's Speeder? Kdo chtěl Cad Baneho, musel sáhnout docela hluboko do kapsy za maličký speeder a pár nezajímavých pirátů (senate commando bylo fajn, ale kvůli tomu se set nekupuje). A takových setů bude ještě hodně (Darth Malgus, nová Padmé v červených šatech u GunganSub, nebo z minulých setů mě napadá ještě Watto, Death Star Gunner, atd.)

Battle packy obsahují general postavy, droidy i vojáky, jak který. Málokdy je tam pojmenovaná postava, i když občas ano (Veers). Prostě do setu za pár korun, který obsahuje 4 figy, budou dávat jen nic moc figy. Pokud chceš lepší, musíš do větších a dražších setů. Politika Lega mluví v tomto jasně - už i tím, že sety s magnetickýma figama začali lepit, abychom se k lepším figům nedostali jinak než přes velké sety (magnety se sice dají rozlepit, ale za cenu zničení nohou figa).

danyboy

Kdysi to ale bylo super do byly takvé mini sety sice za vyší cenu ale kdo potřeboval třeba dartha vadera tak se stačilo obrátit na set final duel 7200

STARHAWK

Moj nazor na battlepacky je takyto:

Battlepacky su presne na to na co su urcene, a to jest tvorba armad. Naco by bolo kupovat X battlepackov, keby tam boli konkretne unikatne postavy ? Battlepacky sa kupuju viackrat. Ked chce clovek armadu Clonetrooperov tak si ich moze poskladat z battlepackov miesto kupovania velkeho setu kde su dvaja.

danyboy2127> To co chces nie su battlepacky ale minisety s hlavnymi postavami a to TLC nevyda uz zo spominanych dovodov.

Mne battlepacky velmi vyhovuju a uz sa tesim na dalsi. Vzdy ich kupim niekolko ked pridu 50% zlavy.
Posledne verzie BP boli vcelku dobre navrhnute co sa tyka rozlozenia - imperium+rebely, federacia+republika -> je tak dosiahnute viacero tem v jednom roku, co je vyhodnejsie podla mna.

Mozno by len bolo fajn keby prisiel aj nejaky BP s tematikou paserakov a piratov kde by boli zastupene aj viacere rasy.

QuiGon

Darth má pravdu. Sám si některé sety kupuji výhradně kvůli minifigům. Ale radši si koupím celý nový set, kdy minifiga ponechám a loď rozeberu na díly, než bych podporoval prodejce na aukru, kteří koupí battlepack za 200 kč se čtyřmi figy a pak po jednom prodávají za nejméně 100 kč.
A tak to vidím i s novými sety. Fury class interceptor pořídím opravdu jen kvůli Malgusovi, to samé Gungan Sub atd. TLC ví, jak na to.

Allconel

Všetko potrebné už bolo napísané. Ja jel dodám jednu vec, ktorá ma hnevá na poslednej sérii BP. Je tým fakt, že v jednom BP sú 4 druhy minifigúrok, čo znamená, že keď chce človek 100 Kúskov z jednej figúrky tak musí kúpiť 100 BP, pričom získa 4 minifigúrky v pomere 1:1:1:1. Ak máte záujem len o armádu 100 imperialov, a nechcete rovnaký počet scout trooperov tak hold máte smolu, LEGO si zase vymyslelo spôsob ako zvýšiť svoju predajnosť tým, že vám v BP natlačia aj 3 ďalšie figúrky, ktoré nechcete alebo chcete v menšom množstve.

Osobne mi napadá jeden spôsob, ako by sme mohli tento problém, pokiaľ je zdieľaný, riešiť a to, že by sme si minifigúrky z PB mohli meniť v pomere 1:1 v komunite. Tak by fanúšikovia scout trooper mohli meniť za storm trooper apod.

tomas.

Citace od: STARHAWK kdy 09.04.2012, 21:39:25
Mozno by len bolo fajn keby prisiel aj nejaky BP s tematikou paserakov a piratov kde by boli zastupene aj viacere rasy.
Přesně, to by bylo fajné  :)

Citace od: Allconel kdy 09.04.2012, 21:48:50
Všetko potrebné už bolo napísané. Ja jel dodám jednu vec, ktorá ma hnevá na poslednej sérii BP. Je tým fakt, že v jednom BP sú 4 druhy minifigúrok, čo znamená, že keď chce človek 100 Kúskov z jednej figúrky tak musí kúpiť 100 BP, pričom získa 4 minifigúrky v pomere 1:1:1:1. Ak máte záujem len o armádu 100 imperialov, a nechcete rovnaký počet scout trooperov tak hold máte smolu, LEGO si zase vymyslelo spôsob ako zvýšiť svoju predajnosť tým, že vám v BP natlačia aj 3 ďalšie figúrky, ktoré nechcete alebo chcete v menšom množstve.
V tomhle byl dobrej set 7667 Imperial Dropship... (3x Stormtrooper, 1x Shadow Trooper)

Citace od: Allconel kdy 09.04.2012, 21:48:50
Osobne mi napadá jeden spôsob, ako by sme mohli tento problém, pokiaľ je zdieľaný, riešiť a to, že by sme si minifigúrky z PB mohli meniť v pomere 1:1 v komunite. Tak by fanúšikovia scout trooper mohli meniť za storm trooper apod.
"Buduje" někdo armádu scout trooperů? Popřípadě chtěl by je vůbec někdo?
Já je beru jako nutný zlo, za novýho stormtroopera rád vyměním  8)



Luky1987

>:D
Buduji armádu Stormů a Scoutů, časem možná přibudou i Snowtroopeři...
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=36764.0

Allconel

Citace od: tomas. kdy 10.04.2012, 15:36:06


Citace od: Allconel kdy 09.04.2012, 21:48:50
Všetko potrebné už bolo napísané. Ja jel dodám jednu vec, ktorá ma hnevá na poslednej sérii BP. Je tým fakt, že v jednom BP sú 4 druhy minifigúrok, čo znamená, že keď chce človek 100 Kúskov z jednej figúrky tak musí kúpiť 100 BP, pričom získa 4 minifigúrky v pomere 1:1:1:1. Ak máte záujem len o armádu 100 imperialov, a nechcete rovnaký počet scout trooperov tak hold máte smolu, LEGO si zase vymyslelo spôsob ako zvýšiť svoju predajnosť tým, že vám v BP natlačia aj 3 ďalšie figúrky, ktoré nechcete alebo chcete v menšom množstve.
V tomhle byl dobrej set 7667 Imperial Dropship... (3x Stormtrooper, 1x Shadow Trooper)


Amen, budovať armádu Storm:Black/Shadow v pomere 3:1, bolo skvelé. - Skvelý bol ten pomer.

Za veľmi zlé pokladám súčasný BP Clonov, 2 droid je super ale tie dve clony sa nehodia do BP ani aby z nich boli vybudované Y x 100 armády, len malé Y x 10 členné jednotky.

tomas.

#11
Luky1987: Pro mě nejsou Scouti a Snowtroopeři moc napasovatelný do scének (to už by byla fakt velká stavba, aby tam zapadlo cca 50 Snowtrooperů...). Ve větším množství se podle mě hodí jen na "nástup"  ;D
A jinak ty se teda nepočítáš, páč s tebou toho člověk moc nevymění, když jdeš jak po Scoutech, tak Stormech  ;D
Btw BP se  Snowtrooperama jsi pořídil?

Citace od: QuiGon kdy 09.04.2012, 21:40:20
Darth má pravdu. Sám si některé sety kupuji výhradně kvůli minifigům. Ale radši si koupím celý nový set, kdy minifiga ponechám a loď rozeberu na díly, než bych podporoval prodejce na aukru, kteří koupí battlepack za 200 kč se čtyřmi figy a pak po jednom prodávají za nejméně 100 kč.
A tak to vidím i s novými sety. Fury class interceptor pořídím opravdu jen kvůli Malgusovi, to samé Gungan Sub atd. TLC ví, jak na to.
Podle mě nemá cenu kupovat jen samostatně figy z BP, pokud by stály nad 50,- 
Do páďa by se to vyplatilo, když by člověk nechtěl všechny figy z BP...
Ale koupě pouze figů z nějakého většího setu, který si člověk nechce pořizovat, třeba 10221 Super Star Destroyer, se vyplatí.

Luky1987

Nakupuji různě po aukcích a inzercích, podle mě je dobrá cena do 100Kč za 1ks Stormtroopera, na BL jich moc není...
BP mám zatím pouze po jednom od každého, až/když bude 9489 - http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=9489-1 ve slevě za 199Kč, vezmu jich tak 30ks...

Na nějaký pěkný velký MOC se stovkou Stormů a Scoutů určitě přijde časem řada, nejlépe bojová scéna proti Rebelům ;)

QuiGon

Tak mě ještě napadá: Chcete armádu stormtrooperů? Podpořte tohle http://lego.cuusoo.com/ideas/view/2674


tomas.

Citace od: QuiGon kdy 10.04.2012, 16:12:08
Tak mě ještě napadá: Chcete armádu stormtrooperů? Podpořte tohle http://lego.cuusoo.com/ideas/view/2674
Jo tak takovej kyblík by byl vynikající  ;D
Mně by dva stačily...  8)

Citace od: Luky1987 kdy 10.04.2012, 16:09:18
Na nějaký pěkný velký MOC se stovkou Stormů a Scoutů určitě přijde časem řada, nejlépe bojová scéna proti Rebelům ;)
...takže Endor?  :)