9489 - Endor Rebel Trooper & Imperial Trooper Battlepack

Založil QuiGon, 31.03.2012, 16:18:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

QuiGon

Při nákupu jsem si dnes udělal radost a pořídil si tento Battlepack. O své dojmy se podělím s vámi.

Set:                    9489 - Endor Rebel Trooper & Imperial Trooper Battlepack
Počet dílů:          77
Počet mnifigů:     4
Cena (moc):       379 kč

Charakteristika:
Tento set vychází z 3. dílu původní trilogie Návrat Jediho. Rebelové chtějí na měsíci Endor zničit deflektorový štít, který chrání hvězdu smrti II. Ale tam je již čekají jednotky impéria.

Obsah balení a stavba:
Velikost krabice je klasická, jako u všech battlepacků. V krabici jsou dva sáčky a návod. V packu najdeme speedbike a jakýsi strom, pod kterým je "dělo" Stavba je jednoduchá a nezabere více jak 5 min.
V setu nalezneme tyto minifigy: Stormtrooper, Scout Trooper, 2 x Rebel Commando

Proč koupit:
Battlepacky se kupují kvůli minifigům a to byl samozřejmě i můj případ. Jelikož nesbírám sety Clone Wars, je to již 5. Battlepack z původní série SW. Nejvíce mě zaujaly figy Stormtroopera a Rebelů.

Zhodnocení:
Kupoval jsem tento set defacto za maloobchodní cenu, přesto doporučuji si počkat na nějakou slevu, která určitě přijde. Chtěl jsem si udělat radost minifigama a  battlepack tento účel splnil.

Luky1987

Měl jsem tuhle recenzi nachystanou na pondělí ;)
Těším se na nějaké pěkné slevy, protože právě buduji armádu Storm a Scout trooperů.
A rebelové se díky skvělému provedení neztratí jako součást nějakého válečného modelu...

QuiGon

S recenzemi jsi nasadil slušné tempo, tak jsem si řekl, že nebudu meškat a udělám malou recenzi. Ale věřím, že máš ještě v rukávu další sety ne? ;D
Co se týče Stormtrooperů, tak razím heslo: Stormtrooperů není nikdy dost. Jsou to vděčné figy do vignette a scének, které v budoucnu plánuji stavět. Teď se těším na Sandtroopery, kteří mi dorazí v pondělí.

germik

Jedna poznámka - z původní trilogie je to už cca 5. battle pack (rebel troopers, stormtroopeři ve vyloďovacím člunečku, imperiálové na Hothu, a rebelové-piloti+Hoth troopeři ;))

Jinak asi k battle packům obecně není moc co dodat ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

QuiGon

Citace od: germik kdy 01.04.2012, 22:38:15
Jedna poznámka - z původní trilogie je to už cca 5. battle pack (rebel troopers, stormtroopeři ve vyloďovacím člunečku, imperiálové na Hothu, a rebelové-piloti+Hoth troopeři ;))

Jinak asi k battle packům obecně není moc co dodat ;D
Díky, opraveno!

MeNadruhou

ten první fig zleva na druhým obrázku zhora mi připomíná STIGa, neohroženého řidiče topgearu ;D ,
Jinak pěkné recenze.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou