14. setkání v Brně

Založil Siegnord, 08.02.2012, 10:34:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy se sejít?

17.3.
24.3.
31.3.
nic se mi nehodí

Drakyr


Mičánek

#31
Citace od: MeNadruhou kdy 04.03.2012, 22:21:05
Citace od: Drakyr kdy 04.03.2012, 15:50:34
Dobře a  kde  ta hospoda je??Spíše na které ulici.U Prokopů jsem ještě nebyl,tak nevím  kde je. ;)
tak to je přesně tady X
DRAKYR - Té mapě nevěř. To je vchod k Červenýmu drakovy. U Prokopů je na druhé straně ulice asi 50-80 metrú výše.

Rhox

Citace od: Mičánek kdy 06.03.2012, 10:30:17
DRAKYR - Té mapě nevěř. To je vchod k Červenýmu drakovy. U Prokopů je na druhé straně ulice asi 50-80 metrú výše.
Drakyre, věř, Červenej Drak je někde jinde ;) Restauraci u Prokopů poznáš už z dálky díky tomu, že má na ulici zahrádku obalenou plastovou žlutou plachtou.

Systematik

Citace od: Rhox kdy 06.03.2012, 10:38:29
Citace od: Mičánek kdy 06.03.2012, 10:30:17
DRAKYR - Té mapě nevěř. To je vchod k Červenýmu drakovy. U Prokopů je na druhé straně ulice asi 50-80 metrú výše.
Drakyre, věř, Červenej Drak je někde jinde ;) Restauraci u Prokopů poznáš už z dálky díky tomu, že má na ulici zahrádku obalenou plastovou žlutou plachtou.
Drakyre, když se postavíš tak, abys vstup do suterénu, kde Červený drak je, měl za sebou,
přejdeš na druhou stranu ulice a dáš se do kopce, těsně před první odbočkou vlevo (okolo starožitností)
je hospoda U Prokopů - točí Černou Horu. Po vstupu uvidíš schody dolů do salonku  :D

Drakyr

Díky za  info a doufám,že bude hojná účast. ;)

Colonel32

Dorazím

Pokud někdo chce něco z BL, deadline je pátek v poledne.

Allconel

Ohľadom nášho spoločného nákupu na BL, tí ktorých sa to týka vedia, tak balíček dorazil na poštu, dnes som sa vrátil zo zahraničia pôjdem ho ešte dnes večer vyzdvihnúť, ďalšia info dodám. Ďakujem za strpenie.

Colonel32


Robbed

Akce se zase vydařila, opět vysoká účast :). Kiloware zmizel jen se zaprášilo, prakticky nic nezbylo ;D.

MeNadruhou

Hospoda s takovouhle účastí dlouho nebyla :)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Siegnord

  Jsem rád, že jsem na žádné doposud nechyběl. A tentokrát to bylo opravdu vyjímečné.

Drakyr

Opravdu super.taky  jsem spokojený doufám,že  na dalším setkání budou opět nějaké dílky  na prodej ;D .