(Cizí) Victorian on Mud Heap

Založil Luky1987, 29.09.2011, 07:15:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987


nerow

 :o :o

Už jeho třetí MOC a zas překonal laťku nastavenou minulým. Neskutečné.  :o

Rhox

Ono je to velice hezké, ale uvědomte si, jak je to velký. V tomhle měřítku vůbec není těžké udělat na domku takový množství detailů, pokud má na to člověk 600 hodin času :)

nerow

#3
Nejen času, ale i kostek :) By mě zajímalo z čeho jsou ty záclony. Když psal, že celá stavba je "Pure Lego"

edit:/ Už to vím. Z dálky to opravdu vypadá jako látka. Ale vskutku to je Lego.

P4tr1cius

Vyzerá to úplne ako fotka z reálu, nechápem prečo to nevyfotí aj normálne, aby každý videl, že je to naozaj celé z LEGA. Mňa teda napísaný komentár, že je to celé z LEGA veľmi neuspokojil. Stavba ohromná (za predpokladu že je to naozaj z LEGA) ale v podstate to vyzerá ako nakreslený obrázok s komentárom "čisto z LEGA".
Úprimne - pre mňa nulový zážitok.

KKA


Robbed

Čekal jsem s čím přijde dalším. Jeho stavby jsou neskutečně propracované a unikátní, ale osobně mě nejvíc zaujal druhý dům - Victorian with Tree.
Jinak samozřejmě že je to Lego, detailní fotky dodá později (aspoň tak to dělal minule).

Ivansliz

Další dnes zveřejněné a neskutečné dílko. Když to takhle vidím, tak prostě ani nejde věřit, že tohle je z lega. A přece je!  ;D  :o
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

AdamKo

Zase další barabizna a zese M E G A L O M A N S K Á stavba :o :o :o

Má jasně neotřelý a zajímavý rukopis, včetně prezentace.
Skoro to na mě působí, že má v plánu postavit celou opuštěnou čtvrť, kterou v minulosti zasáhla živelná katastrofa >:D

Ivansliz

Citace od: AdamKo kdy 29.09.2011, 11:26:46
Zase další barabizna a zese M E G A L O M A N S K Á stavba :o :o :o

Má jasně neotřelý a zajímavý rukopis, včetně prezentace.
Skoro to na mě působí, že má v plánu postavit celou opuštěnou čtvrť, kterou v minulosti zasáhla živelná katastrofa >:D

S tou hromadou sutin kolem to vypadá, jak zasažené živelnou pohromou, co je pravda. Ale mně to od prvního pohledu vždy připomene nějaký hororový film s duchy a paranormálními aktivitami.
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Anatyt

Vzhľadom na to, aké malé sú tie dieliky, tak to musí byť fakt obrovská stavba. :o
A to, že to fotí čiernobiele má svoje opodstatnenie - farebne by to nevyzeralo tak apokalipticky. ;)