zasmej sa

Založil matt251, 17.09.2011, 10:13:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matt251

Na ceste za rodinou som sa stavil v Tescu v Novom Meste nad Váhom aby som sa osviežil a samozrejme mi nedalo a odbočil som aj medzi regále s Legom či tam nenájdem niečo v akcii atď...
Hneď do oči mi bilo práve toto.
Dúfam že bratia z Česka sa nad tým tiež troska pousmejú bez toho aby sme vysvetľovali :)
Sú aj v ČR takéto omyly na dennom poriadku ako u nás?

Colonel32

...že ty nůžky jdou skrz to euro nebo je pointa úplně někde jinde?

Anatyt

Skôr gramatická chyba asi...

matt251

Citace od: Colonel32 kdy 17.09.2011, 11:55:17
...že ty nůžky jdou skrz to euro nebo je pointa úplně někde jinde?

Máš ešte dva pokusy :-) 
Ale napomôžem, súvisí to s bodom č.3 v Pravidlách.

P4tr1cius

Jediné čo som tam našiel je gramatická chyba "veznoU" miesto "U" má byť "V", inak ešte obrovská zľava vo výške 1 eura (oproti S&H Germany). Takže ani ja neviem kde je pes zakopaný.

Colonel32

že tam mělo být "preprava väzňov"?

P4tr1cius

Bingo, keď ešte nepočítame diakritiku.
Vlastne ale je to celé trošku vtipné, ale tým ako to vtipné nieje. (matt251 neber to osobne) :)

matt251

Citace od: Colonel32 kdy 17.09.2011, 12:08:27
že tam mělo být "preprava väzňov"?

Citace od: P4tr1cius kdy 17.09.2011, 12:05:09
Jediné čo som tam našiel je gramatická chyba "veznoU" miesto "U" má byť "V"

Obaja správne, ale výhercom sa stava Colonel, keďže odhalil všetko.

P4tr1cius

Ale poviem ti, že až teraz som sa naozaj rozosmial, ako tu všetci čumíme na ten obrázok a hľadáme nejaké skryté súvislosti a ono je to nakoniec takáto stupidita.

Anatyt

Myslím, že prvý som na to poukázal ja, ale to je jedno.
Každopádne mne to nejak vtipné nepríde. Dokonca ani hodné zverejňovania v novom threade.

Colonel32

No já jako neslovák tomu vůbec nerozumím, ale tohle mi vyhodil google překladač, jako možnost "měli jste na mysli?". Ale přeložil to jako "přeprava věznů" oboje. V první chvíli jsem čekal něco vtipnějšího, třeba jako že to ve skutečnosti znamena "poprava věznů".

Colonel32

Citace od: Anatyt kdy 17.09.2011, 12:19:00
Myslím, že prvý som na to poukázal ja...

Forum nějak ztrácí úroveň.  ;D Dříve jsme se hádali o to čí otec je nebo není maďar a dneska už jen o tom, kdo první upozorní na gramatickou chybu ve slovenštině.

P4tr1cius

Myslím, že aj takéto "od veci" témy (samozrejme z času na čas) vedia oživiť fórum.

Anatyt

V tom prípade by to možno mohlo byť v sekcii Vtipy (kedže to bolo mienené ako vtip). ;)

Ivansliz

Já na to taky ráno čuměl jak "péro z divadla" a protože jsem tam nemohl nějak nic najít, tak jsem k tomu radši nic nepsal. Zejména po této frázi: "Dúfam že bratia z Česka sa nad tým tiež troska pousmejú bez toho aby sme vysvetľovali", jsem si říkal, jestli jsem opravdu tak mimo, že tam nevidím jednoznačně očividný problém.  ;D Ale ta gramatika mě též napadla. Ještě jsem si i na Lugnetu zkontroloval cenu a ta seděla...
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Rewolt

Taky sem to nepochopil, neznám slovenský jazyk. Přikládám foto z pošty.
It's a trap!

Ivansliz

Citace od: Rewolt kdy 17.09.2011, 19:00:40
Taky sem to nepochopil, neznám slovenský jazyk. Přikládám foto z pošty.

A taky bychom zde mohli dávat i každý druhý článek z "novinky.cz", protože co tam napíšou ti redaktoři za prkotiny, to je hrůza + ty překlepy atd. Někdy mám pocit, že ty články po sobě vůbec nečtou. ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

lukas.21

Oživím to tu jedným úsmevným inzerátom
Viem že by sa to hodilo do témy Vtipy ale tam mi nejde zasielať príspevky.

Justin

škoda že som o tom inzeráte nevedel predtým,
dcéra stiahla obrus aj s legom a jeden MOC celkom ODMOCNILA  >:D

J.

Anatyt

Hustý inzerát! ;D Ktovie koľko si za to pýta chlapec. :D

P4tr1cius

Možno nepýta nič, možno je odmenou preňho samotné zloženie.

Anatyt

By ma zaujímalo, ako to prebieha. Mu pošlem povedzme MISB Green Grocer, on to zloží a pošle mi to nazad? ;D Alebo to príde ku mne do bytu skladať? ;D ;D ;D

supermachina

tak aj ja posielam odfotený inzerát vo výklade

supermachina

a tu je este jedna matematická hádanka od inteligencie z kauflandu:
Ak niečo stálo 1,09eura potom to zlacnia o 74% aky je vysledok? Odpoved na obrazku

Ivansliz

Citace od: mirec kdy 18.09.2011, 20:29:40
a tu je este jedna matematická hádanka od inteligencie z kauflandu:
Ak niečo stálo 1,09eura potom to zlacnia o 74% aky je vysledok? Odpoved na obrazku

Tak tohle mě dorazilo. Jsem netušil, že se tahle diskuse dostane až k takovýmto peckám. ;D To se asi už i k vám dostala "Nová maturita" z ČR. ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz