Zvláštní otázka

Založil JaromirTalak, 02.05.2011, 19:13:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

JaromirTalak

Zdálo se vám (myslím ve snu) už někdy o legu?  Mně několikrát ano.

phoenicis

Mne už tiež párkrát. A z toho sna som sa budil len veľmi nerád  >:D

mind storm


tRilobit

Mně se zdálo, že sem na LTTT a najednou mi to podklouzlo, auto spadlo do nějaké řeky a pak sem se probudil  ??? A ještě pár snů, ale tento si pamatuju nejlíp  8)
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Kiko97

Mne sa snívalo, že som prišiel do nejakého obchodu a boli tam nové technic sety, ktoré mali výjsť až o polroka.  :)

Ivansliz

Mně se též zdává někdy o legu a nerad se z toho probouzím, ale nejvíc si pamatuji na sen z dětství. Zdálo se mi tehdy o legopanáčcích-indiánech, kteří mají na obličeji natisklý nos. Tehdy měli panáčci jen 2 tečky jako oči a prohnutou čárku jako úsměv. A světe div se, ti indiáni s natisklým nosem skutečně o rok později přišli do prodeje. Dodnes to beru jako takové "Déjà vu" z dětství a neumím si to vysvětlit.

Jediné, co mě napadá jako vysvětlení, je, že jsem to viděl možná někde v zahraničí v reklamě, upoutávce (v Dánsku v legolandu nebo v televizi?? ???) a nevšímal si toho a vybavilo se mi to až ve snu.

Snad mě nebudete brát za blázna. ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

kryst.off

V dětství stovky, a i dnes se mi občas něco o Legu zdá. Třeba že mám nějaký super nový dílek nebo mě napadá jak něco stavět (bohužel se mi to zdá blbě)  8)
kryst.off

Colonel32

Dříve se mi o legu občas zdávalo, bohužel vždy stejný sen - jsem v zapadlém hračkářství a mají v něm staré sety, které sjem vždy chtěl a když už by na ně byly peníze, nikde se nedaly sehnat. Dávám je všechny do košíku a říkám si "doufám že tentokrát to není sen"  :P

Ale je pravda že díky kostkám se mi tenhle sen už pár let nezdál...