Konečně zabydlený UCS Millenium Falcon

Založil grohl, 12.03.2011, 15:14:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Po roce válení se pod hadrem dostal Falcon konečně plánovaný domov a v obýváku je konečně kam odkládat pohoštění popř. kde hrát stolní hry.

Darth

#1
Skvělý nápad, škoda že pod konferenčním stolkem mám kočky, hned bych se dopustil plagiátorství a tvůj nápad okopíroval.

Micho

Výborné umiestnenie. To UCS tam má veľmi čestné miesto. 8) To je konferenčný stolík z bežného obchodu alebo je urobený na "mieru"?

Robbed

Krása, závidím ;D. Akorát bych měl obavu, že časem zežloutne.

grohl

Udělaný na míru od Míry a vyšel na 3400 komplet. Ještě musím vymyslet, jak utěsnit mezery podél bočních dvířek, kterými se tam model vkládá.

Zažloutnout by neměl, aspoň ne tak rychle. Pokoj je sice na východ, ale zatahuju mu žaluzie.  ;)

Mtron

Nádhera :-) opravdu dobrý nápad :-) USC je boží.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

phoenicis

Pri takomto konferenčnom stolíku by som začal uvažovať, či ešte budem niekedy na ňom jesť - to je už hotová vytrína  >:D
A je to super nápad ;)

Shmade

Souhlas, fakt je to super, jen ti nezávidim to, že každá druhá návštěva bude chtít, abys ho vyndal a ukázal ještě venku. :)

S.t.a.l.k.e.r.

#9
Citace od: grohl kdy 12.03.2011, 17:24:26
Zažloutnout by neměl, aspoň ne tak rychle. Pokoj je sice na východ, ale zatahuju mu žaluzie.  ;)

Mozno by si mal pouvazovat nad protislnecnou foliou, bud na okno alebo na tu stranu stola, ktora ja vystavena slnku, ochrani model pred UV ziarenim a snad aj pred farebnymi zmenami.

grohl

Shmade Proto tam jsou boční dvířka a je natočený kabinou k nim. Kromě děl a můstku už pak není moc co ukazovat.
Stalker Nakonec jsem to vyřešil nejjednodušeji-je překrytý ubrusem a odkrývat se bude, až se bude očekávat návštěva.

Ještě dotaz na Vás všechny: Nevíte, jestli se třeba neprodává nějaká samolepka se štětinami? Něco podobného jsem viděl napevno namontované na jedné skříni v IKEA jako protiprachovou ochranu ve škvírách mezi dveřmi a rámem.

matny

Štetiny rôznych hrúbok predávajú napr. výrobcovia vstavaných skríň.

GNOSIS

#12
Ještě je samolepící páska na okna, která se používá jako těsnění mezi venkovním rámem okna a zdiva. Z jedné strany se lepí na rám a sám se roztáhne a vyplní tak prostor ke zdivu. Prodává se ve stlačeném stavu 3mm a po nalepení se roztáhne na svou výšku třeba 15mm. Když se znovu zatíží, tak se stlačí na ty 3mm. Mně to zbylo ze stavby a používám to jako těsnění. Je to podobné molitanu. Více zde.

Věšák

Je to krásné řešení, ale já byc nevydržel to mít zakryté ubrusem...musel bych se neustále kochat :)