Co jste našli za LEGO pod stromečkem?

Založil Luky1987, 26.12.2010, 19:30:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Ahoj, druhý svátek končí, takže se můžete začít chlubit, co jste kdo dostali naježeno ;)
Tohle byli mé první Lego vánoce, podle nadílky jsem byl moc hodný >:D

SpCasPi000

10193 - Medieval Market Village (1x)
7946 - King's Castle (1x)
7947 - Prison Tower Rescue (3x)
7948 - Outpost Attack (1x)
6242 - Soldiers' Fort (1x)
5891 - Apple Tree House (1x)
+ malých od 2e do 16e asi ... (20x)

kam s tým všetkým ale teraz ???  :-\

Anatyt


bartas

#3

10173

7946

7948

7949

10199

Samozřejmě také řeším problém, kam s tím, navíc když lze čekat takové bezva Kingdoms sety.....
asi něco z vitrin rozložím do ZIP pytlíků a zaarchivuji.

hayake

Absolutně nejlepší dárek nám dal náš pětiletý syn, který po rozbalení svého Lega (6241 Piráti Ostrov Pokladů a sada minimodelů 3v1), mimochodem jeho prvního neDupla v životě, prohlásil:

"Já budu hledat jenom ty dárky, kde to chrasí jako Lego"

Asi bude po nás ;D

MildaPajda

na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

STARHAWK

Nadelil som si Imperial Flagship 10210 a uz je aj poskladana a uz aj rozmyslam ako ju upravit a vylepsit.

dědek

Konečně je po vánocích...

Johny650

Jde vidět u všech, že měli bohaté vánoce. To já jsem dostal jen 4954 (a to jsem za něj rád)

Anatyt

Ber to tak, že my tu nie sme reprezentatívna vzorka. Vačšina detí nedostala žiadne LEGO a potešili by sa veľmi aj tomu Tvojmu.

RUL

PavelZ:

No hochu, to je přesně podle mého gusta, Green Grocer mi letos nevyšel, ale hned z jara to doženu.  ;)
Moc hezké sety tam máš.

KLR


Zoufalec

Byť byly letošní Vánoce na Lego sety bohaté, největší radost mi udělala non Lego kniha Star Wars s memorabiliemi.

RUL

Jak vidím, tak 10199 Winter Toy Shop si získal srdce každého sběratele.  :)

Johnysed

Já dostal 8097 Slave 1 a nadělím si ještě a nový rok 7914,7913

winring

Tak u nás pod stromečkem byla velká nadílka, která se střádala již asi od prázdnin :)

Na fotce není ještě 6990 které jsme si nadělili a 10197 Fire Brigade, 10214 Tower Bridge od bratra přítelkyně.

tuvok07

Já jsem dostal 10193 - Medieval Market Village - a jelikož jsem lenoch tak to zatím není postavené :D - mezi svátky jsme hlavně na chatě a nechtělo se mi to převážet ;)

SpCasPi000

To by si z tej chaty ani veľa nemal, ja som to v sobotu staval 7 hodín, tie bagy nie sú očíslované, takže len figy som dával dokopy asi pol hodiny. A hľadať niektoré menej početné diely je robota pre ďalších dvoch pomocníkov, jeden človek to má ťažké.

tuvok07

To máš pravdu :) Já se pak vybod na pořadí a nechal si malé věci na začátku návodu až nakonec. A jeden minifig byl myslím i ve třech pytlíkách. Stavím to pomalu, ale jistě doma.

romca

#19
No ježíšek naježil na naše poměry až moc. Foto přidám, až ho vytáhnu z aparátu. Tedy snad dnes večer. Ale pokusil jsem se dát video na internet. Tam už něco poznáte ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9C1pV3JHrSg

Robbed

Sice oproti některým je to nic moc, ale pořád je to asi moje největší nadílka :).

Rhox


FilipS

Kvůli velkým předvánočním výdajům sem si z lega nadělil jen 30042 :D , ale i tak sem ze setíku měl radost. Myslím, že je důležité radovat se i z maličkostí.  ;)


Anatyt


Póža

Já jsem letos dostal:
8086 STAR WARS Trojitá stíhačka droidů
8096 STAR WARS Raketoplán císaře Palpatina
8097 STAR WARS Otrok I

Zvláště ten Otrok je nádhernej set, jeden z mála neCloneWarsovský ale možná jeden z nejhezčích co tu mám teď vystavený :)

Ještě jsem našel pod stromečkem nějaké peníze, za které si brzo objednám z Moře Lega asi T-6 a Kloní battle pack :)

Sokol

Ja som dostal 8092 Lukov Landspeeder  ;)

romca

Citace od: Robbed kdy 29.12.2010, 17:21:02
Sice oproti některým je to nic moc, ale pořád je to asi moje největší nadílka :).

Bagr je suprovej....

germik

Nevím co máte všichni s hromadou Lega pod stromkem >:( ;D
Já sem na Vánoce šťastnej, že dám pár hezkejch dárků, pár jich dostanu...
Jediný co by se dalo počítat jako Vánoční Lego, je pár Classic space kosmonautů a jeden slon (za 80Kč - neberte to  :o ;D) který sem si koupil pár dní před Vánocema... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Věšák

Na Vánocích je krásná ta pohodová atmosféra :)

Jinak ke mě se pod stromeček dostavil 8089 Wampa Cave a 8293 Power Functions, no a vzhledem tomu, že mi o tři dny dříve bylo 18, tak ještě(mimo stromek) 8098 Juggernaut a Lego Star Wars budík :)

romca

Citace od: germik kdy 29.12.2010, 21:53:14
Nevím co máte všichni s hromadou Lega pod stromkem >:( ;D
Já sem na Vánoce šťastnej, že dám pár hezkejch dárků, pár jich dostanu...
Jediný co by se dalo počítat jako Vánoční Lego, je pár Classic space kosmonautů a jeden slon (za 80Kč - neberte to  :o ;D) který sem si koupil pár dní před Vánocema... ;)

Neboj u nás je zase celej rok klid. Teda kromě pár minifigů, těch mladej pár dostal. Navíc to opravdu nebude za chvilku kam dávat a banku jsme nevykradli ;)