#5. Bratislavský KOSTKY.org pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 01.08.2010, 22:19:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z termínov vám vyhovuje najviac?

28.8.
4.9.
11.9.
18.9.

S.t.a.l.k.e.r.

Prosím, hlasujte za termín ďalšieho stretnutia. Miesto bude upresnené neskôr, stále máme v talóne niekoľko podnikov od Prazdroja na Dolnozemskej po Kohútika v Záhorskej Bystrici.
Aby to nebolo stále iba o sedení v podniku čo by ste povedali v prípade dobrého počasia na malú zmenu a stretnutie pri petangue v Sade Janka Kráľa a potom posedenie na T-Com pláži?

danny01

Hmm, dobry napad! Dokonca mozem dodat 6 svojich (petangueovych) guli!
Danny

STARHAWK

tiez sa mi to vidi ako zauimava zmena, trochu cerstveho vzduchu a aj pohybu nezaskodi a klabosit sa da aj pri hre
co sa tyka terminu tak to este presne neviem, zatial nemam tak dopredu plany, tak to budem vediet az ked sa bude blizit este len ten prvy mozny termin

BTW idem asi Piatok do Auparku pofotit nove modely - nedame stretko na obed ?

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 05.08.2010, 09:17:57
BTW idem asi Piatok do Auparku pofotit nove modely - nedame stretko na obed ?

Ja v piatok mozem. Fotky sutaznych modelov som chcel pridat v utorok, ale uz treti den cakam na overenie z Brickshelfu po novej registracii...

Co sa tyka terminu stretnutia mne vyhovuju prve tri datumy, hlasoval som predbezne za 11. Tiez mam sadu 6 ks pentang guli, uz len aby mali iny vzor ako tie Dannyho. >:D Ak by sa pocasie vydarilo a bola by tu moznost ist hrat, chcete aby sa pripravil vopred nejaky refreshment ci si kazdy nieco donesie a urobime bufet? Ja by som bol za 5 litrovy sudok piva, ale obavam sa, ze vacsina z vas pride autami a bola by skoda vyliat.

Frco

Ja som za, zahral by som ale aj pingpong, su tam dva stoly, rakety sa daju pozicat.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Frco kdy 05.08.2010, 10:52:50
Ja som za, zahral by som ale aj pingpong, su tam dva stoly, rakety sa daju pozicat.

Pockaj, teba bude Starhawk nahanat po celom sade ze si mu vyfukol prvu cenu...  ;D

Frco

 :P moze ma vyzvat v pingpongu  8)

5o

Keďže patrím k tým šťastlivcom, čo chodia do práce aj cez dovolenku, tak obed v piatok v Auparku nestíham. To ale neznamená, že nemôžem niekedy inokedy.
Pentaque som ešte nehral, tak to by sme si mohli dať, len nemám gule, teda mám ale tie nebudem hádzať.
Nejaká iná aktivita je tiež vítaná, tak ako nápad hrať naháňačku po sade je celkom fajn.
Len s tým súdkom, neviem ako je to s užívaním alko nápojov na verejnosti, napriek tomu, že na pláži tankujú či miešajú.
Ale v každom prípade som rád, za takýto skvelý nápad na záhradnú párty. Len ten termín... no niečo vymyslím.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

#8
T-Com pláž je otvorená oficiálne do 1.9., na požičovňu by som sa po tomto termíne nespoliehal. Je tam však volejbalový kurt, môžme sa vypotiť aj tam.

Konzumácia alko nápojov na verejnosti je upravená VZN mesta BA, ale z toho by som si ťažkú hlavu nerobil, mali by nás dôvod napomínať keby sme robili výtržnosti.

S.t.a.l.k.e.r.

Keďže v ankete nepribúdajú nové hlasy a september sa neodvratne blíži môžem vyhlásiť ako termín 5. BKP sobotu 4.9. Navrhujem začiatok o 15:00, čo je +/- obvyklý čas. Mám nachystaný súdok nemeckého hefe weissbieru, což je pšeničné kvasinkové pivo na letné osvieženie ako stvorené. Prosím všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť aby začali viac-menej záväzne (radšej viac ako menej) nahlasovať svoju účasť.
V prípade nepriaznivého počasia by sa stretko mohlo konať na opačnej strane mosta v Aucafé na Viedenskej ceste alebo v Prazdroji na Dolnozemskej.

Frco

Moze byt ten datum, ale do Aucafe by som sa presuval velmi nerad, kedze ceny su tam na moj vkus trosku vysoke  :D

S.t.a.l.k.e.r.

#11
Citace od: Frco kdy 20.08.2010, 15:57:29
Moze byt ten datum, ale do Aucafe by som sa presuval velmi nerad, kedze ceny su tam na moj vkus trosku vysoke  :D

Je to iba jedna z moznosti, som pristupny vsetkym navrhom s vynimkou 1. Slovak pubu na Obchodnej a azijskeho bistra Saigon (kto ochutna pochopi preco sa ten nazov vynimocne dobre hodi).

Edit. Pozrel som si napojovy listok Aucafe a som nemilo prekvapeny, bol som tam s partiou viac rokov po sebe vzdy okolo Vianoc a ceny vobec neboli zle::)

Frco

Ja mam rad Bratislava flag ship restaurant, ono je to vlastne rovnaky majitel ako Slovak pub, ale najma ten interier je tam fakt super. Ceny primerane, najest aj odpalit sa tam da slusne  :D

Anatyt

No, ale predtým si treba prečítať toto a hlavne Dress code. ;)

Frco

nikdy som s nejakym dress codom nemal problem :)
Ten clanok je z februara, mozno vtedy to aj vyzadovali....neviem.

MasterWindu

Takže ja sa jednoznačne dostavím, bez auta a s radosťou na Peťovu maličkosť. Nech je akokoľvek, program si zariadime podľa okolností. Mám si doniesť aj svoj pohár na pivo ?
Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

#16
Aušpic som myslel, nie Aucafé...
Navrhujem ako plán B stretnutie tam (Aušpic), keby sa náhle zamračilo, môžme sa tam behom pár minút presunúť a ľudia, ktorí by šli na stretko do Sadu by nemuseli ísť krížom cez Petržalku do Prazdroja. Všeobecný súhlas?

Kto chce nech si na vlastné riziko (petangue gule sú ťažké a mierenie môže byť požívaním časom dosť nepresné  >:D) prinesie vlastný pohár, mám v úmysle priniesť zopár plastových.

5o

Ja som za každú srandu, ale už teraz si viem predstaviť partiu spoločensky unavených humoristov ako v daždi bežia so sudom a Pentaque guľami po parku.
Tak teda Aušpic v sobotu. Tešíme sa...
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

#18
Ak som napísal behom pár minút nemyslel som na to že budeme pár minút utekať...  ;D ;D ;D
Predpoveď na sobotu zatiaľ hovorí polooblačno a bez dažďa. Teplota by mohla byť vyššia, denné maximum 20°C...

Edit: ešte jednu podstatnú vec som zabudol, na dress code sa láskavo vy.erte.

5o

Behom ako behom, všetko jedno ak bude náhodou pršať. Ja som zase myslel beh ako rýchly presun v prípade dažďa, ale ak bude pekne tak sa stretneme v parku? Alebo rovno pod mostom pod Ufom? A bude to na skok aj do parku, aj do Aušpicu...
Mne je to jedno, prídem kam bude treba, len neviem či ťa pustia do podniku s vlastným sudom piva :o.
Preto lebo Lego...

MasterWindu

Ak by ho tam pustiť nechceli, urobíme si z toho podniku petanque ihrisko ;) Samozrejme súdoček bude gulička.
Aha dress-code, tak na ten som zabudol hodiť slovo, resp. bobok aj ja. Na dress-code sa vy ... Sobotu platí Bear-Code !
Dark ages forever ...

STARHAWK

tak kde to teda bude ? Videl som tu nieco o Auparku ? Dufam ze to je tam niekde aby som si auto mohol parknut do Auparku a odtial peso.

S.t.a.l.k.e.r.

Zatiaľ stále platí sobota 15.00 - miesto: guľodróm (nesmejte sa, to je oficiálny názov ihriska na petangue) na nábreží vedľa T-Com pláže. Prebiehajú intenzívne rokovania ohľadne počasia, v prípade zmeny tu bude odkaz ešte dnes večer.

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 03.09.2010, 09:28:51
Zatiaľ stále platí sobota 15.00 - miesto: guľodróm (nesmejte sa, to je oficiálny názov ihriska na petangue) na nábreží vedľa T-Com pláže. Prebiehajú intenzívne rokovania ohľadne počasia, v prípade zmeny tu bude odkaz ešte dnes večer.

o nieco skor sa to posunut neda ? aspon o 14:00

5o

Skúsim zabezpečiť slušné počasie, ale nemám hádzacie guľe, tak nebudem Piťugulamiházi. Mne čas 15:00 vyhovuje úplne super poobede. A nedaleko bude Kozel párty, tak keď nebude čo piť, tak budeme mať čo piť.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Jedna sada guli zda sa bude stacit, druhu ma Danny. Na margo, stale neviem kolko nas bude tak sa pls ozyvajte. Pokusim sa byt na mieste o 14.00.

MasterWindu

Takže čas o 15 hod vyhovuje skvelo, na obed odnesiem dcéry k babke a dovalím sa ... bez auta ;)
Dark ages forever ...

5o

Ná šak uvidzíme...
Inak aj na pláži pod Ufom sa zajtra chystá nejaká action. A Kozel na Tyršovom nábreží? Ništ?
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Pri vsetkej ucte k pavede menom marketing skusil som Kozel 'velkofest' minuly rok, ubohe to bolo... okremtoho tam sa pred dazdom neschovas.

5o

Ja som tam nebol tak neviem. Ale máme to kúsok, teda čoby kameňom dohodil...
Tak si okrem pohára zoberiem aj pršiplášť a čiltofku.
Preto lebo Lego...