(vlastní) Předváděčka Bugatti 2257 SC - Atlantic

Založil gearcs, 01.08.2010, 08:27:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Kdesi v poušti Nového Mexika právě končí den a světu je představen nový závodní prototyp Bugatti 2257 SC - Atlantic. Je poháněn motorem W8 o výkonu 14000 bhp, což z něj spolu se speciálně odlehčenou konstrukcí dělá nebezpečně rychlého konkurenta v intergalaktických závodech.
Kvůli snížení váhy byly ponechány pouze dva plazmové kanóny ráže 130 mm.
Všechna možná vesmírná cháska přihlíží jeho představení...

mirek

Prostě nádhera. Těším se na další stroje podobného provedení. Bugatti přece nemůže být osamocen.
Ty pózující děvy jsou vynikající. Podtrhují nádherný stroj.

mizdas

Bombastycký! Je to docela malé, ale přesto se mi to zdá dost promakané  ;). A ty figurky jsou velmi divně namixovaný, ale do space do dobře zapadá.

winring


Togaran

Krásný post-apokalyptický výjev :) Stroj je povedenej, jak už tady padlo - na svojí velikost je moc pěkně propracovanej. I když mě tak trochu chybí study :-D současné hladké a zaoblené Lego mi úplně nesedí, ale musím uznat, že to vypadá líp než hranaté stavby...
Celkový rozložení scény tomu strašně moc přidává :) ten robot s (asi) foťákem, ty holky samozřejmě, i ten mořský panák... něco mi tu říká, že se na Zemi staly zajímavý věci  ;D

Můžu se zeptat jak jsi fotil? Je to dřevěná dýha a žlutý papír na pozadí?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

gearcs

Díky za komentáře, jsem potěšen :)
Citace od: Togaran kdy 01.08.2010, 11:19:18
...ten robot s (asi) foťákem, ty holky samozřejmě, i ten mořský panák... něco mi tu říká, že se na Zemi staly zajímavý věci  ;D
Můžu se zeptat jak jsi fotil? Je to dřevěná dýha a žlutý papír na pozadí?
No máš pravdu, měl jsem to normálně na stole a fotil proti žlutému papíru. Výsledek nevypadá nijak zvlášť efektně, tak jsem to upravil ve Photoshopu, aby se to dalo skousnout.
Robot má být fotograf a ostatní jsou čumilové, ten zrzoun s hlavou wrestlera jde ukrást šedé dámě fiktivní platidlo.
Původně jsem dělal komplet garáž pro ilegální závody, bylo v ní ještě jedno nedodělané auto a spousta blbostí. Přestalo mě ale bavit dostavování, když jsem rozebral Annín a měl na to konečně dílky. Možná, že jestli bude čas, zkusím to dokončit, ale hrady mě táhnou víc ;D

otaznik


Hardegon

Zřejmě nejhorší sebranka z celého vesmíru.  ;) Některé kombinace jsou tak zvláštní až se mi líbí. Smekám. Vážně super.

grohl

Předváděčka se hemžila samými poctivci.  ;D

gearcs

Dík, mixování figů mě baví, i když mě bolí u srdce jim rvát nohy a hlavy, ale zas tak často to nedělám...
K té předváděčce - možná přijde i Jirka Paroubek... ;D

AdamKo

Citace od: gearcs kdy 02.08.2010, 09:35:30
Dík, mixování figů mě baví, i když mě bolí u srdce jim rvát nohy a hlavy, ale zas tak často to nedělám...
K té předváděčce - možná přijde i Jirka Paroubek... ;D

Jestli ho postavíš, tak toho teda chci vidět! >:D
Jinak se mi ta zcénka líbí, vážně pěkný. :)

gearcs

#11
Speciálně pro Mirka Endrleho  ;) jsem dnes postavil další závodní stroj, tentokrát jsem ho nazval Mercedes. Je to o něco starší typ než Bugatti, motor je šestiválec boxer disponující 9782 bhp. Je to robustní stroj, což je znát hlavně na horší manévrovatelnosti. Ozbrojen je dvěma kanóny Heckler&Koch ráže 280 mm.

Allconel

tí piloti v tvojich strojoch mi prídu stiesnený, ... "mi chceme dýchať", počujem ako kričia ;)

FilipS

Meďour je hodně dobrej, jen mi nesedí ty černý blatníky.

gearcs

Citace od: Allconel kdy 03.08.2010, 21:43:08
tí piloti v tvojich strojoch mi prídu stiesnený, ... "mi chceme dýchať", počujem ako kričia ;)
Koukni se někdy na formuli 1 ;) Tohle je závoďák, ne karavan...

Diidy: No já to zkoušel i bez nich, ale mně se to s nima líbí ;)

linhi


gearcs

Další a poslední závodní stroj je opět Mercedes. Vybavený 5 motory Wankel je schopen dosáhnout výkonu 18400 bhp, což je považováno v dané kategorii za maximum. Manévrovatelnost je oproti typu SSK výrazně lepší, jakou technologií toho bylo dosaženo ale výrobce tají. Výzbroj tvoří dva plazmové kanóny H&K ráže 127 mm. Auto bylo pojmenováno Mille Miglia, podle kdysi slavného závodu na Zemi.

Ryxe

No páni, jsem toto téma úplně přehlédl a to by tedy bylo opravdu škoda. nejvíc se mi  líbí buggatka, ale i ostatní stroje jsou parádní. Palec nahoru. ;)

mizdas

Mně se zase nejvíc líbí poslední závoďák (Mercedes), možná je to tím že mi už zase připomíná mojí oblíbenou Robbedovo biotrůn sérii  >:D ;D.

Togaran

To nejnovější se mi taky líbí nejvíc :)
Super motor, super barvy, super prostor v kokpitu (to mi u minulých vozů trochu vadilo, že se řidič nemůže moc hýbat), super study (je to Lego a je to vidět! :D) a super vintage look, to se mi na tvých vozidlech líbí nejvíc - působí to trochu steampunkově ale tyhle barvy z toho dělají něco úplně nového :)
těším se na další (neboj se barev, modrá, červená a různé trans!) stroj  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Já bych naopak study na posledním vozidle ubral ;D.
Jinak moc hezké stroje se spoustou zajímavých detailů ;). Například u prvního stroje na boku zapuštěné šedé "motory" jsou výborný nápad, nebo světla u kabiny hnědého mercedesu čí přední nárazník z kladiv.

Jenom dotaz - co je to za tmavě šedé dílky vzadu na kanónech u druhého stroje ?

gearcs

Děkuju všem!  ;)
Citace od: Togaran kdy 07.08.2010, 18:17:55
...těším se na další (neboj se barev, modrá, červená a různé trans!) stroj  8)
No z těchhle barev bych to asi nepostavil, červenou skoro nemám a modrou převážně bricky. Musím se zásobit!
Ale tohle bylo prozatím opravdu poslední auto, teď už se zase budu věnovat hradům a vesmír nechám tobě a Robbedovi ;) Jdu nakreslit nějaký návrh na hrad nebo tak...
Citace od: Robbed kdy 07.08.2010, 18:54:19
... co je to za tmavě šedé dílky vzadu na kanónech u druhého stroje ?
Jsou vlastně světle šedé, z Prince of Persia - zbraně Hasansinů >:D