(vlastní) Vesmírná raketa - elite x32 "Louie" a další stíhačky

Založil Mart5ty, 15.07.2010, 16:59:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mart5ty

Po dlouhé době sem si opět udělal čas na stavění a postavil malou vesmírnou raketu, jméno mě zatím žádné nenapadlo.

Raketa je jednomístná, pohon zajišťují tři motory, slouží pouze k rychlé přepravě, proto na ní nenalezneme žádné zbraňové systémy.

Stojan je jen taková rychlá slátanina vytvořená kvůli focení.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=438252







Togaran

nice  :) roztomilá a robustní. První co mě napadlo bylo "Red Bull space race"  ;D a stojan je taky hezkej, hodí se k raketce
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

zvláštní typ rakety, připomíná mi to MIG -15  ;D, ale teď vážně celkem dobré, jenom ty křídla se mi zdají dosti malá.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Jak stíhačka ze sraré Battlestar Galaktiky ;D

Pěkné.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mart5ty

Citace od: Togaran kdy 15.07.2010, 17:31:40
nice  :) roztomilá a robustní. První co mě napadlo bylo "Red Bull space race"  ;D a stojan je taky hezkej, hodí se k raketce

Díky za tip. :)


Citace od: Icewalker kdy 15.07.2010, 19:52:02
Jak stíhačka ze sraré Battlestar Galaktiky ;D

Která trávila moc času v McDonald vesmírném doku. :D

Togaran

Hezkej Photoshoping ;D
na tebe si budu muset dávat pozor, jednou ten Space race uspořádáme :) už je tu na fóru dost lodí co by mohly závodit a tohle je jeden z mých favoritů (samozřejmě kdybych nezávodil já, žejo  8) )
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mart5ty

Citace od: Togaran kdy 15.07.2010, 21:14:06
Hezkej Photoshoping ;D
na tebe si budu muset dávat pozor, jednou ten Space race uspořádáme :) už je tu na fóru dost lodí co by mohly závodit a tohle je jeden z mých favoritů (samozřejmě kdybych nezávodil já, žejo  8) )

No není to úplně Photoshoping, ale Gimping, Photoshop nevlastním, ale s freewarovým Gimpem se dá taky docela vyhrát, ikdyž u tohohle sem si zas tolik nevyhrál, byla to spíš taková rychlovka. Třeba tu býčí hlavu sem našel na googlu a jen přebarvil.

Mart5ty

Tak je tu další loď. Bohužel ne úplně doladěná, protože si nevím rady s kokpitem. Byl sem rád, že se mi povedlo udělat  trup s vcelku hladkými tvary, ale jakmile sem se pustil do kokpitu, byl sem v pytli. Zatím sem se nedokázal poprat se skloubením těchto faktů - připojení k trupu, výběr skla, místo pro minifiga, tvarový soulad se zbytkem :(.

Kdyžtak prosím poraďte, nebo pošlete odkaz s ukázkou nějakého kokpitu, budu vám vděčný. Na kokpitu už ztroskotalo více mích staveb.


FilipS

Já bych sladil barvy, ta zelená se mi tam vůbec nelíbí. Ten kokpit není tak špatnej.

Mart5ty

Citace od: Diidy kdy 16.07.2010, 22:23:57
Já bych sladil barvy, ta zelená se mi tam vůbec nelíbí. Ten kokpit není tak špatnej.

Díky, dobrá rada, hned sem zkusil nahradit zelenou červenou a je to o poznání hezčí.
+ rychlé foto

FilipS


Hardegon

Plavidlo se mi líbí i s takovímhle čumákem. je to originální.  ;) Ale pokud bys ho chtěl změnit, napadají mě jen díly, které vídám často na vesmírných lodích:


winring

Obě lodičky moc hezké. Zvláště se mi líbí ta lehká neaerodynamičnost, která ve vesmíru právě vůbec nevadí :)

Mart5ty

Poslední raketě se dostalo nových úprav a pilota  :). Přidány nové motory, lépe vybavený kokpit a lehká barevná úprava.




Mart5ty

Je tu nový dopravní prostředek "Bumblebee" - atmosférické vznášedlo s otevřeným kokpitem.

Zatím jen jedno večerní foto, detaily nafotím snad zítra.


Mart5ty

Dnešní fota Bumblebeeho:






FilipS

Pěkná práce mám rád lodě s otevřeným kokpitem. Hezky si využil ty bionicle "lyže". Palec nahoru.  ;)

Togaran

Jojo, bionicle lyže jsem chtěl taky pochválit  :D
Ale naopak si myslím že by lodi takových rozměrů už pasoval zavřený kokpit, nebo alespoň polozavřený (nějaké přední sklo) Líbí se mi barevné schéma a technické detaily - volanty, vrtule, hadice, zbraň (?) pod kokpitem.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mart5ty

Díky za hodnocení, jsem rád, že se loď líbí.
Ta věcička pod kokpitem vznikla s potřebou udělat vpředu podpěru, její účel sem zatím nevymyslel. Nechám na fantazii diváka  :). Jinak ty lyže jsou v mém případě ještě z tohoto setu http://www.peeron.com/inv/sets/8520-1.
Polootevřený kokpit jsem zkoušel udělat pomocí tohoto dílku , ale ta barva se nehodila.

FilipS

Jen mě tak napadlo, tvoje vznášedlo je hodně velké na to, že přepravuje jen jednu osobu. Nebylo by od věci mu udělat nákladní prostor, nebo druhé sedadlo. Momentálně to je jen takový jednomístný Hummer budoucnosti.  ;D

Mart5ty

Citace od: Diidy kdy 29.08.2010, 16:58:26
Jen mě tak napadlo, tvoje vznášedlo je hodně velké na to, že přepravuje jen jednu osobu. Nebylo by od věci mu udělat nákladní prostor, nebo druhé sedadlo. Momentálně to je jen takový jednomístný Hummer budoucnosti.  ;D

Tak to by od věci určitě nebylo, jdu na nákladní prostor, místo tam pro něj je. Díky za radu.

EDIT: Nákladní prostor hotov. Foto zítra.

otaznik


Mart5ty

Bumblebee v2 s nákladním prostorem a provizorní bednou s nářadím.





mizdas

Jestli je ten nákladaní prostor dlouhý až ke kokpytu, tak je to dobré, jestli je však jenom tak jak se zdá na tom obrázku tak je Bumblebee zbytečně velký.

Mart5ty

Citace od: mizdas kdy 30.08.2010, 14:01:40
Jestli je ten nákladaní prostor dlouhý až ke kokpytu, tak je to dobré, jestli je však jenom tak jak se zdá na tom obrázku tak je Bumblebee zbytečně velký.

Já nevím, mně se to tak líbí, zbytečně velký mi nepřipadá, naopak se mi zamlouvá, že je mohutnější. Nákladní prostor by šlo a bylo by vhod protáhnout ještě o dva study, ale na to už nemám kostky vhodné barvy.