(vlastní) Epic Scenes Contest - soutěžní model

Založil Robbed, 11.06.2010, 19:45:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Tak další soutěžní model, tentokrát do Epic Scenes Contest na Eurobricks.com.

Tohle je nejmenší kategorie - viněta 16x16.
Pár dalších fotek na flickr.

Doufám, že se bude líbit ;)



Jenom nechápu proč si všichni stěžují na to, že by Luke měl mít blond (tan) vlasy, přitom blonďák není, obzvlášť v této scéně, kde je všechno dost tmavé.

gearcs

Už jsem to dneska na Flickru zaregistroval a musím říct, žes to zpracoval výborně. Snad porotci budou stejného názoru. ;)

Rhox

Citace od: Robbed kdy 11.06.2010, 19:45:50
Jenom nechápu proč si všichni stěžují na to, že by Luke měl mít blond (tan) vlasy, přitom blonďák není, obzvlášť v této scéně, kde je všechno dost tmavé.
To jsou stálé dohady o Lukových vlasech. Všeobecně se v SW univerzu bere, že je blonďák, neboť má "pískovou barvu vlasů" , z Lega by mu asi nejvíc sedla Dark Tan.

Co se týče MOCu,tak ten mi přijde dokonalej, myslím,že líp ta scéna zpracovat nejde,moc se mi líbí...

Hardegon

Citace od: Rhox kdy 11.06.2010, 20:47:17
Co se týče MOCu,tak ten mi přijde dokonalej, myslím,že líp ta scéna zpracovat nejde,moc se mi líbí...

Naprosto souhlasim. Je to skvěle provedený....

Robbed

Díky za komentáře :D.

Rhox: jj, dark tan by se asi hodila nejvíc.

Určitě by to šlo ještě vylepšit, je tam pár drobností k vyladění (např. zábradlí, nebo ty trubky, kterých se drží Luke).
A nebo postavit celou šachtu v reálném měřítku, řekněme metr nebo dva v průměru.. >:D

ass

Ty jo, super fotka, ten depth of field tomu dodává správný ráz. :)

grohl

Opět skvělá práce (ostatně jako vždy) a ještě lepší prezentace. Nízká clona tu hraje úžasně ve tvůj prospěch.

Daniel

Dílko pěkné, fotky ještě hezčí...není co dodat ;)

Robbed

Děkuji :D
Jinak už další dva lidé postavili tu stejnou scénu. (tady a tady)


Ale zatím nejlepší model soutěže je podle mě tohle :o.

peter

Citace od: Robbed kdy 14.06.2010, 09:33:08Ale zatím nejlepší model soutěže je podle mě tohle

Na tebou uvedeném modelu je pro mě nejzajímavější pouze ta fotka. Na modelu jako takovem toho zas až tak moc zajímavého pro mě není (osobně bych se v té scéně pro oživení atmosféry, pokusil zachytit momet, kdy byla jedna stíhačka smetena asteroidem). Tvůj model však hodnotím jako lepší a to díky zejména již několikrát zmíněné kompozici a perfektně vystižené situaci a atmosféře.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.