(Vlastní) Podomní prodejce vysavačů

Založil gearcs, 08.06.2010, 17:45:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Dovoluji si Vám prezentovat jeden takový úlet, který jsem postavil mezi učením. Původně jsem ho chtěl přihlásit do soutěže na Eurobricks, ale když jsem se k tomu chystal, zjistil jsem, že deadline byla 6.6. v 00.00, kdežto já jsem to dodělal odpoledne...
Trochu na hlavu, když uvážím, že mohli napsat 5.6. ve 23.59
Bohužel mě teda moje paměť dat tentokrát nechala ve štychu.
Mělo jít o to vymyslet pro některou z nových sběratelských figurek vignettu s tématem město. Ona figurka má být astronaut, který se stal terčem neodbytného obchodníka...

Micho

S tou mierkou to je fakt úžasné. To mestečko je parádne (vláčik je super) a vytvára zhora veľmi zaujímavý pohľad, dostalo ma to. Škoda, že si si to nestihol prihlásiť do súťaže.  8) 8) 8)

Ryxe

Výborný nápad a hlavně provedení, které je i velice vtipné. Kladně hodnotím hlavně propracování toho městečka. Skvělá práce ;)

grohl

Vtipné a skvěle zpracované. Super.

FilipS

Tak tohle je bomba. Škoda, že jsi nestihl uzávěrku. Byl by si ostatním tvrdá konkurence.

gearcs

Děkuju, je to fakt jen taková blbost. Ale co má taky dělat hradař bez svého hradu? ;)

Micho

Citace od: gearcs kdy 08.06.2010, 21:53:33
Děkuju, je to fakt jen taková blbost. Ale co má taky dělat hradař bez svého hradu? ;)

Je zaujímavé, že pri "blbnutí" vznikajú aj veľmi zaujímavé dielka ...  :D  Takže "blbni" len ďalej ... 8)

mizdas

Je to velice vtipné a zábavné. Dobrý nápad jsou ty arabské helmy na tom vznášedlu astronauta  ;D.

Robbed

Také se mi to moc líbí ;). Skvělé vznášedlo a ještě lepší mini městečko. Fakt škoda, že jsi prošvihl deadline.

Hardegon

Také se přidám ke chvále. Je to skvěle provedené. I ten muslimský kostel.  >:D

Igorus

Rozhodně velmi povedená vignetta. Ještě aby u sebe měl soupravu nožů a je to tak ze života  ;D

otaznik

Vynikající, ta perspektiva je dokonalá!

Togaran

To je paráda :) Miniměsto si zvládnul perfektně a jak už padlo výše - výsledný efekt perspektivy s prodavačem a astronautem je skvělý.
Přidal bys prosím pro zvědavce fotku s atronautem zezadu?
A co je ten žlutý kulatý plate na (asi) silnici? je to auto?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

gearcs

Citace od: Togaran kdy 09.06.2010, 23:05:11
To je paráda :) Miniměsto si zvládnul perfektně a jak už padlo výše - výsledný efekt perspektivy s prodavačem a astronautem je skvělý.
Přidal bys prosím pro zvědavce fotku s atronautem zezadu?
A co je ten žlutý kulatý plate na (asi) silnici? je to auto?
Ahoj, dík, omlouvám se za prodlevu, až teď jsem měl čas to vyfotit. Přidávám fotku ze 3 úhlů. Žlutý plate je opravdu auto ;)