#1. Plzeňské KOSTKY Pub Org hospoda

Založil Hardegon, 27.05.2010, 23:53:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Prágl i Brno svolávají hospody. Věřím, že v Plzni by to šlo taky. Čistě orientačně - kdo by se mohl "někdy" zůčastnit. Případnou první akci bychom domluvili podle toho, kolik lidí by se ozvalo...

gearcs


Luky1987

Dobrý nápad, taky bych se možná stavil... To už jsme tři...

alladjex

Já bych se taky přišel podívat.

Luky1987

Čtyři lidi, to v Plzni začíná vypadat vážně ;D

alladjex

byly jsem / půjdete se podívat na stago v Bolevecké ZŠ?
(Nejsi Luky náhodou spoluorganizátor?)

Dneska tam nesu svůj jedinej MOC na kterej sem se za poslední rok dohrabal. Malý starfighter postavený z komponent (http://www.brickset.com/detail/?Set=4893-1)

Hardegon

Citace od: alladjex kdy 11.06.2010, 14:59:27
byly jsem / půjdete se podívat na stago v Bolevecké ZŠ?

Co to? Něco mi uniklo?

Luky1987


Hardegon


alladjex

No protože Luky1987 není Lukáš co je jeden ze tří orgošů pořádajících Stago, tak možná máme pátkýho do party. Jinak na Stagu sme se potkali s Hardegonem a musím říct, že pro mě to bylo velmi příjemné setkání. Jinak akce se mi líbí. Líbí se mi skvělý MOC profíků, ale na dětech obdivuju jak s málem si umí vyhrát a postavit hezký věci. Máte-li chvilku, rozhodně doporučuju zítra stago navštívit.

PS: Hardegonů zlatej důl je prostě super ;]]]

Hardegon

Velmi příjemně strávené odpoledne. Pánové to mají moc pěkně zorganizované. Jsem moc rád, že řady kostkařů v Plzni sílí...  >:D

alladjex

Hmm, tak to vypadá, že zatím jsme jen čtyři, možná pět. To mě docela překvapuje. Myslel jsem, že kostkařů bude v Plzni víc. Ale myslim, že by stejně nebylo marný se sejít. Možná třeba v týdnu na přelomu června července. O prázdninách to vidím chabě. Většina asi bude poletovat po dovčách. A nebo až výhledově na září. Co vy na to?

STARHAWK

Citace od: Hardegon kdy 27.05.2010, 23:53:32
Prágl i Brno svolávají hospody. Věřím, že v Plzni by to šlo taky. Čistě orientačně - kdo by se mohl "někdy" zůčastnit. Případnou první akci bychom domluvili podle toho, kolik lidí by se ozvalo...


zabudol si na Bratislavu :)  prave zvolavame #4 tento vykend

Hardegon

O prázdninách budu na brigádách. S určitostí říct datum dopředu neumím. Ale pokud by to šlo, tak bych přišel. Září je nadějnější, říjen jistota. 5 lidí neni mnoho, ale přece my Plzeňááácííí nebudeme posedávat doma zatímco jinde topí kostky v pivu.  ;)

Citace od: STARHAWK kdy 17.06.2010, 20:41:07
Citace od: Hardegon kdy 27.05.2010, 23:53:32
Prágl i Brno svolávají hospody. Věřím, že v Plzni by to šlo taky. Čistě orientačně - kdo by se mohl "někdy" zůčastnit. Případnou první akci bychom domluvili podle toho, kolik lidí by se ozvalo...
zabudol si na Bratislavu :)  prave zvolavame #4 tento vykend

Záměrně jsem to vztahoval jen na ČR. Asi trochu neuváženě. Omlouvám se tedy bratislavským pijícím kostkařům.  :-*

alladjex

Je lepsi v tydnu nebo patek? Vikend bych z navrhu vyradil. Me by se nejakej zarijovej nebo rijnovej patek hodil.
(taky zdravim Bratr-slavu, jenze to k vam bratri vela daleko  ;D )

5o

Tak si na vás v sobotu aspoň pripijeme keď už budeme v tom Prazdroji do seba liať Plzeň z tankov.
A možno si niekedy spravíme výlet aj ku vám do Plzne, ale to asi spojíme aj s nejakým výletom po okolí, či nákupom...
Preto lebo Lego...

Hardegon

Prázdniny skoro pryč, tak znovu otevírám staré téma. Jak jste na tom s časem Plzeňácí?

gearcs

Odteď budu moct jen v pátek nebo sobotu, přes týden dělám ve Slaném 8)

alladjex

Hmm, tak to vypadá, že na plzeňský Pub sme tří. To není zrovna potěšující. Připravujeme s Hardegonem akci pro děti s rodiči zaměřenou na LEGO. Pokud by měl někdo zájem na tom s námi nějakým způsobem participovat a sejít se s námi, tak je nevyšší čas domluvit schůzku, kde bysme se sešli.

alladjex


alladjex

Ahoj, tak nám to všechno pěkně utichlo a plzeňské setkání neproběhlo doposavaď. Co to zkusit tedy znova? Co takhle poslední týden v lednu? Třeba úterý 25. nebo středu 26. ledna od šesti? V půjčovně na Borský?

Hardegon

Citace od: alladjex kdy 14.12.2010, 12:28:44
Ahoj, tak nám to všechno pěkně utichlo a plzeňské setkání neproběhlo doposavaď. Co to zkusit tedy znova? Co takhle poslední týden v lednu? Třeba úterý 25. nebo středu 26. ledna od šesti? V půjčovně na Borský?

Jsem pro oba termíny.  ;)

Luky1987

Já jsem také pro oba termíny, na Lego si čas udělám ;)
Bude i nějaká soutěž?

alladjex

Ok, tak ja to shrnu, protože zatím si myslím, že sme tu stejnak jen tři a můžem to dát aspoň vědět ostatním, kteří sem nechodí.

#1 PilsLEGO sraz
25.1.2011 18:00

nejsou-li výhrady tak v
Descafé - Borská 5, www.kavenu.cz

(nekuřácké, nechlastací krom vína)

Luky1987

Takže tvrdý alkohol si každý musí přinést sám ;)
Ještě psal gearcs, že by se stavil...

gearcs

Já to nemůžu zatím potvrdit, přes týden dělám 110 km daleko, takže zatím jen možná.  :-\

alladjex

Zítra na šestou počítám se setkáníčkem. Dorazí někdo nebo budu osamocen? ;]

Luky1987

Já určitě dorazím, pokud se tedy nestane nějaká nepředvídatelná událost...

Hardegon


gearcs

Já bohužel tentokrát nedorazím.