#4. Bratislavský KOSTKY.org pub (ANKETA)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 24.05.2010, 10:33:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z termínov vám vyhovuje?

18.6.
19.6.
25.6.
26.6.

S.t.a.l.k.e.r.

Ak by sa našlo dosť záujemcov, navrhujem stretko v Plzenskej oproti Ekonomickej univerzite alebo v 1. meštianskom pivovare na Drevenej ul. (pri Crown Plaza - ex hotel Fórum).

5o

Ak by som si mohol vybrať, tak Plzeň v Petržke. A pikoška, 19.06. sú dni Petržalky, ak sa zdržíme až do večera, tak si užijeme ešte aj ohňostroj. Teda aspoň dúfam, že bude ako po minulé roky.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 24.05.2010, 14:13:46
Ak by som si mohol vybrať, tak Plzeň v Petržke. A pikoška, 19.06. sú dni Petržalky, ak sa zdržíme až do večera, tak si užijeme ešte aj ohňostroj. Teda aspoň dúfam, že bude ako po minulé roky.
Cize dobrovolnici sa mozu po skonceni BKP presunut podla stavu pesi alebo busom 98 na dostihovu drahu a uzit finale...  ;D

5o

Samozrejme za predpokladu konania nášho zrazu v sobotu. V piatok by som zavítal medzi vás až okolo 22:00, tak aj preto som zahlasoval radšej za 19.06.
Preto lebo Lego...

Micho

Mne sa zase ťažko dohaduje sobota. Hlasoval som za piatok 18.6., keďže to si viem skôr spojiť s pracovnými vecami. Večer chcem vyraziť domov na KE, kľudne aj po 22-tej hodine. 

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 24.05.2010, 21:39:26
Mne sa zase ťažko dohaduje sobota. Hlasoval som za piatok 18.6., keďže to si viem skôr spojiť s pracovnými vecami. Večer chcem vyraziť domov na KE, kľudne aj po 22-tej hodine. 
Keď budeš v uvedenom dátume v BA určite sa ozvi, môžeme sa stretnúť aj mimo BKP.

Micho

Citace od: Stalker kdy 25.05.2010, 10:39:44
Citace od: Micho kdy 24.05.2010, 21:39:26
Mne sa zase ťažko dohaduje sobota. Hlasoval som za piatok 18.6., keďže to si viem skôr spojiť s pracovnými vecami. Večer chcem vyraziť domov na KE, kľudne aj po 22-tej hodine. 
Keď budeš v uvedenom dátume v BA určite sa ozvi, môžeme sa stretnúť aj mimo BKP.

Jasné, aj v inom termíne.  ;)

STARHAWK

zahlasoval som za 26.6.
ak sa bude dat posnazim sa prist tentokrat

MasterWindu

Zahlasoval som za 19.6. a ak mi to bude sedieť s pracovným rozvrhom mojej ženy tak prídem kdekoľvek ;)
Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

Vidím to teda tak, že sa stretneme 19.6. Zatiaľ sa nikto nevyjadril k miestu, Plzenská či centrum?
5o proti prvej voľbe určite nebude namietať...  ;)

5o

Tak to si píš, je to predsa bližšie a pre tých kto by chcel prísť autom, je parkovanie o niečom inom ako v centre.
Preto lebo Lego...

danny01

Ja by som sa tiez rad dostavil (konecne). Hlasoval som za 19.06. ale pocitajte somnou tak na 40% (rodinno-pracovne dovody).
Danny

STARHAWK

vidim, ze zatial vedie termin nasledujucej soboty 19.6.

- nieco tam uz mam ale od 12:00 do 16:00 (16:00 by som mal urcite odchadzat) by som mohol prist
- hlavne nech je to na bezpecnom mieste - ak su v petrzke nejake bujare oslavy tak tam urcite nechcem ist. Nepotrebujem aby nejaky ozran robil nejake problemi.
- miesto by malo byt jednoducho pristupne autom - ta restika v centre na tusim 2. stretnuti bola ok

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 13.06.2010, 12:38:07
- hlavne nech je to na bezpecnom mieste - ak su v petrzke nejake bujare oslavy tak tam urcite nechcem ist. Nepotrebujem aby nejaky ozran robil nejake problemi.

Nerozumiem na co narazas... to sa snad moze stat vsade bez ohladu na mesto...  ::)

Miesto konania moze navrhnut kazdy, zatial sa tak stalo myslim len v jedinom pripade, ked Minnie odporucila Stein.

MasterWindu

Dark ages forever ...

5o

Prepokladám, že to vyhral Prazdroj, ale radšej nechám oficiálne oznámenie na autora projektu.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Platí sobota 19.6., miestom stretnutia je Prazdroj na rohu ulíc Dolnozemská a Gettingova (oproti Ekonomickej univerzite v Petržalke).
Začiatok od 14:00.


Bolo by fajn keby mi záujemcovia poslali info o svojej účasti a predpokladanom príchode, aby som vedel objednať stôl. Nové 'kusy', ktoré sa nezúčastnili predchádzajúcich stretnutí, budú vítané.  ;)

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 16.06.2010, 09:59:07
Platí sobota 19.6., miestom stretnutia je Prazdroj na rohu ulíc Dolnozemská a Gettingova (oproti Ekonomickej univerzite v Petržalke).
Začiatok od 14:00.


Bolo by fajn keby mi záujemcovia poslali info o svojej účasti a predpokladanom príchode, aby som vedel objednať stôl. Nové 'kusy', ktoré sa nezúčastnili predchádzajúcich stretnutí, budú vítané.  ;)

OK, vypada to ze sa tam vpohode dostanem aj bez GPSka, najjednoduchsie po moste Appolo a vyhnem sa tej spleti odbociek z obchvatu
dufam ze tam bude aj nejake dobre miesto na parkovanie

Co sa casu tyka, tak mozem byt max do 16:00 takze by neskodilo keby bol zaciatok o nieco skorej, ja tam pridem na 12:00 a dam si rovno nejaky obed - teda predpokladam ze je to aj restika hej ?

Mozte zacat pisat co ma kto na vymenu a co kto zhana, ja stale to iste - hodim sem ten zoznam z predoslej diskusie

5o

Aby si v tom nebol sám, tak ja teda prídem a pokúsim sa prísť na čas na 14:00. Moju účasť predpokladám na 99%. Keby som sa zdržal, tak dám vedieť.
Preto lebo Lego...

5o

STARHAWK: Parkovanie je v pohode a aj pred podnikom je menšie parkovisko. GPS asi nebudeš potrebovať, dá sa to v pohode nájsť, len cestou z mosta Apollo to musíš obísť dookola. Prejdeš most, a ideš stále rovno, za zastávkou busu na križovatke odbočíš doprava, potom rovno až na koniec a zase do prava a zase za zastávkou busu doprava a na koniec ulice. Na pravo je Poisťovňa a naľavo Prazdroj. Parkovanie je všade dookola.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

#20
tak dava sem zoznam co mam a zhanam:


mam na predaj/vymenu
---------------------------

este neotvorene sety (vinimka je ta plechovka):

7658
7103
8028
4485
7241
8705 (raz poskladane, aj s krabicou respektive plechovkou)
7682
3401
8016

mam material na plachty lodi v spinavo bielej (skoro bezovej) farbe, mozem odpredat kus, je to zaves sirky cca 50cm a skoro 3m dlhy (coskoro pastnem aj fotku mojej piratskej lode kde ten material pouzijem)

orkov alebo aj ine casti zo setu
7048


Zhanam:
----------

7072 Captain Kragg's Pirate Boat - aj used, bez panaka

Dish 3 x 3 Inverted, Light Bluish Gray alebo Light Gray
napr v sete 7251 Darth Vader Transformation

Light Bluish Gray Slope, Curved 6 x 2

Left and Right, Light Bluish Gray, Light Gray Wedge, Brick 4 x 2

- veci na lode - rebriky, stoziare, kormidlo, trup lodi

- dalej aktualne zhanam rozne suciastky farby TAN - obluki, plates, slope, sklapacku....

- toto by sa mi zislo na forestmanov - AK TO NIEKTO MA NAVISE, TAK TO BY SA MI DOST ZISLO
pierko na klobuk, cierne, modre a zlte


5o

Zatiaľ sme piati členovia, ale ak by náhodou ešte niekto chcel prísť, niekto nový kto nás ešte nepozná, tak poznávacie znamenie okrem pollitrákov na stole bude Lego v rôznej podobe. Pravdepodobne katalógy (tu sa spolieham na Stalkera), časáky so stavebnicami(aj tu sa spolieham na Stalkera), stavebnice a dieliky ( tak a tu všetci ostatný a hlavne Starhawk, ale možno aj Majo niečo privezie).
Dúfam, že som to zhrnul celkom jasne, a ak toto náhodou ešte nedáva žiadnu výpovednú hodnotu, tak kto chce, ten tam bude. Ja sa na vás teším a dúfam, že nezaspím a prídem načas.

Neviem prečo som si myslel, že už zajtra hráme ten futbal, ale nevadí, aspoň sa môžme porozprávať.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

uprava casu mojho prichodu na 12:30, este zoberem nejake veci a vyrazam

5o

#23
Nuž, ďalšie stretnutie je za nami, zišli sme sa v zostave Starhawk, Stalker so synom, MasterWindu, Fero a ja. Pokvákali sme si ako staré baby, samozrejme sme vás poohovárali a čas ubiehal míľovými krokmi. Potom sme sa skupinovo vybrali na prieskum minifigov z 1.série 8683 do Tesca. Po úspešnom hľadaní sme sa rozdelili a v zostave MW, Fero a ja sme sa ešte občerstvili v nedalekom Auparku. Ale potom nasledovala exkurzia podľa mňa najvášnivejšieho zberateľa Model Team-u a Technic-u a asi ani nejdem ani spať, lebo toto neradím nikomu vidieť.
Zhrnutie: Stretnutie s priateľmi so spoločnými záujmami, tématický výlet spojený s nákupom a exkurzia, no parádny deň to bol.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

#24
Fajn akcia. miesto vpohode, dokonca som si mohol dat konecne aj pivo (capovane nealko) kedze soferujem.

Foto a popis
1. hromadna foto skoro vsetkych zucastnenych (Stalkerov syn fotil)
2. debata v plnom prude
3. po skonceny sme zobrali utokom Petrzalske Tesco a ajhla minifigy niekolko pasvom po celom regaly
4. tak sme ich najskor vizualne prehladavali (tenka, tenka ,tlsta , tenka palicka ....) potom sme ciarove kody podrobili citacke :) tadaaaaaa funguje perfektne
5. prepozicaly sme si z regalu rovno cely pas :D . Kto vie co si myslela ochranka ak to nahodou sledovali na kamere - ze im asi chceme hacknut citacku bueheheheheeeee
6. predstavil som svoju custom plachtu pre piratske lode