#4. Akce v Brně

Založil Rhox, 22.05.2010, 17:32:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Termín 12.6.

Mi vyhovuje
8 (80%)
Nevyhovuje
2 (20%)

Celkem hlasů: 10

Rhox

Navrhuji další akci v Brně, klasicky ve 14.00 u Červeného draka...

blackrabbit

Nebudete někdo nakupovat na morelega.cz ? Od 4. června mají mít na skladě sadu minifigů...   :)

Siegnord

  Na červen jeden nákup plánuji, ale nevím, jestli to budu mít doma do 12.06. Budu totiž objednávat až ve chvíli, kdy budu mít ukončené zkouškové. Kdyžtak bych se ti ozval.

Siegnord

  Zřejmě budu brzy dělat objednávku na morelega.cz. Máte-li někdo zájem můžete se přidat. Poštovné bude zdarma. Předání a zaplacení z vaší strany v hospodě. Kontakt přes SZ.

Robbed

Nemáte někdo prosím tyto dílky ?:

2x kola včetně vnitřku jakékoliv barvy (klidně i na půjčení, vrátím příští hospodu).
(30.4 mm x 14 mm)



a 2x bílé archy 1x3x2, taky klidně jen na půjčení.


Díky

mike.kup

Otázka na vás: mám něco přinést? Buď můžu vzít nějaký model ze setu Creator Monster Dino 4985, nebo tu moju neforemnou silnou kisňu, nebo ještě nějakou blbůstku na ježdění ala Grohlova mrštná bestie. Přičemž kdyby si někdo vzal baterky, tak bych ty srandy z varianty 3 mohl udělat dvě. No a nebo nic. Pokud se sejdou alespoň dva názory, budu rád.

Rhox

Nějaký ty Dino potvůrky bych docela rád viděl, ten set se mi dost líbí...
Robbed: vezmeš něco z Biotronu?

Robbed

mike.kup: klidně něco dones, třeba ty dino :).

Rhox: plánoval jsem donést něco jiného. Z Biotronu zbyla postavená akorát ta největší loď, uvidím, možná ji vezmu taky.

mike.kup

Vyhrál tedy Dino a Krokodýl. Snad se budou líbit.

TomB

Citace od: Robbed kdy 02.06.2010, 16:23:30
Nemáte někdo prosím tyto dílky ?:

2x kola včetně vnitřku jakékoliv barvy (klidně i na půjčení, vrátím příští hospodu).
(30.4 mm x 14 mm)



a 2x bílé archy 1x3x2, taky klidně jen na půjčení.


Díky
Kola můžu zapůjčit, není problém :-)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Mičánek

Jestli to vyjde, tak by měl mezi nás zavítat majitel firmy http://www.legenio.cz/. Mají zajímavé sety za příznivé ceny. Jestli to stihnete, tak si u něj objednejte a předpokládám, že by byl ochoten to dovést. Kolekci 16 postaviček 8683 mají za 699,-Kč. Už jsem si objednal 2 sady.

Rhox

Zítra klasicky ve 14.00 s drobnou změnou-salonek bude plnej nějakýho důchodcovskýho srazu, takže budeme přímo v restauraci. Stůl pro deset tam je a nakouřeno tam nikdy nebylo, takže bych v tom neviděl problém:)
Rezervace je opět na jméno Černý.

Rhox

Pokud byste někdo měli na prodej/půjčení 20-50 kusů LBG/Light Gray tak bych byl vděčen:)

Robbed

Citace od: Rhox kdy 11.06.2010, 13:42:22
Zítra klasicky ve 14.00 s drobnou změnou-salonek bude plnej nějakýho důchodcovskýho srazu, takže budeme přímo v restauraci. Stůl pro deset tam je a nakouřeno tam nikdy nebylo, takže bych v tom neviděl problém:)
Rezervace je opět na jméno Černý.

Tak to nechci vidět pohledy těch lidí, až nás uvidí, jak se tam zase hrabem v hromadě lega ;D. Naštěstí tam většinou bývá skoro prázdno.

blackrabbit

Já bych zase měl zájem o Technic Ball Joint 1x1, Blue bricky 1x2 a 1x4...

Rhox

Citace od: Robbed kdy 11.06.2010, 14:03:18
Tak to nechci vidět pohledy těch lidí, až nás uvidí, jak se tam zase hrabem v hromadě lega ;D
Neboj, novej kiloware sem ještě nevytřídil ;D

mike.kup

No osobně si myslím, že nemusí být kila lega.. i ten můj dinosaurus určitě nepůjde jen tak lehce přehlédnout. A tím tuplem, když bude někdo držet v pařátech ovladač a bude ho uvádět k životu.

Mičánek

Všem, kdo se zúčastnili v sobotu posezení v hospodě oznamuji, že mám slíbený seznam. Kdo o něj máte zájem, napište na micanek@mistral.cz. Napište jméno a příjmení, přezdívku na Kostkách a plnou adresu.